Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Gumiory się szerzą!!!!!!!!!!!!!!!

Wysłane przez Trójkąt 
Anonimowy użytkownik
Re: Gumiory się szerzą!!!!!!!!!!!!!!!
24 sie 2004 - 09:53:26
no comment !

a co to gumiaczki nie maja swojego forum ?

24 sie 2004 - 10:37:33
prawda kole w oczy

ktoś tu juz załozył temat ile kibiców chodzi na Cracovie w ciągu ostatnich 5 lat

widać przyrost "kibiców sukcesu" - za to na Hutniku są ciągle ci sami - niewazne w której lidze grają

Hutnika w ekstraklasie bardzo chetnie bym widział

pozdrawiam

MOMENT OF TERROR IS A BEGINNING OF LIFE
Anonimowy użytkownik
24 sie 2004 - 10:43:29
Ja nie lubie hutnika bo jak szedłem z kumplami na Sandecja - Hutnik i jak nas policja przetrzymała to takich paru się z nas śmiało;P Poza tym taki jeden na mojej wsi pozdzierał mi wszystkie vlepki Cracoviitongue sticking out smiley
Pozdro dla niego, fajnie było tak codziennie sobie targać na sąsiedniej wsi?smiling smiley Będe miał po tym wszystkim uraz do konca zyciasad smiley
A tak poza tym to nic nie mam do Hks, nawet mam kumpla z takich i z nim gram w piłkesmiling smiley

Wiadomość zmieniona (24-08-04 10:44)
24 sie 2004 - 11:00:28
HUTNIK ona - co ty pieprzysz ze najeżdżamy na hutnika? Byłem na wielu meczach Pasów i jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś śpiewał piosenki anty-hutnicze! Może powinnaś ten post skierować do piesków??? Może oni najeżdżają na HKS?

Encyklopedia KS Cracovia
Anonimowy użytkownik
24 sie 2004 - 11:05:07
NOWA HUTA NOWA HUTA HKS!tongue sticking out smiley

Anonimowy użytkownik
24 sie 2004 - 11:05:36
nie mowilam teraz o meczach chdozi mi o to ze ci co keidys byli za Hutnikiem nienawidza tego klubu i najezdzaja na niego a Ci co zawsze byli za cracovia nic do HKSu nie maja
Anonimowy użytkownik
24 sie 2004 - 11:07:58
Ja jestem od zawsze Pasiaksmiling smiley

24 sie 2004 - 11:26:52
HUTNIK Ona napisał(a):

> jestescie jak charogiewki za niedlugo na wisle zaczniecie
> chodzic

Prosze cie...

Pasy LoL!
Anonimowy użytkownik
24 sie 2004 - 11:34:05
Ja zaczne chodzić na Real Madrytsmiling smiley I założymy Bojówke Anty HKS. Ale będzie super, szaliki Real Madryt Hooligans...ahhsmiling smiley

24 sie 2004 - 12:49:03
"prawda kole w oczy

ktoś tu juz załozył temat ile kibiców chodzi na Cracovie w ciągu ostatnich 5 lat

widać przyrost "kibiców sukcesu" - za to na Hutniku są ciągle ci sami - niewazne w której lidze grają

Hutnika w ekstraklasie bardzo chetnie bym widział"

czyli chcesz mi powiedzieć że jeśliby hutnik był w I lidze to nie miałby więcej kibiców ? tak zwanych kibiców sukcesu tak ?

haec habui dicere
Gdybym miał dwa życia oba oddałbym tylko Tobie
24 sie 2004 - 12:59:06
a powiedz no ile to na Hutnika chodzilo kibicow za czasow 1 ligi i pucharow? Nie powiesz mi ze wszyscy co wtedy chodzili na HKS teraz robia frekwencje na Pasach i na Wisle? Ja tez chodzilem na Hutnika na puchary bo Hutnik to Hutnik ... na Wisle na puchary i LM nie pojde nigdy.. chyba ze kiedys trafimy do jednej grupy w LM ;-)

Pasy LoL!
kra
24 sie 2004 - 21:14:28
Ej wy tam one typy kocury itp. Ileż wam razy można powtarzać że na 3 ligę na Pasy jeszcze w l.80tych i na pocz 90tych chodziło po kilka tysięcy ludzi i na wyjazdy jeździły setki. To że ludzie się wkurzyli po oddaniu awansu Wiśle przez ludzi z naszego klubu w '96, to chyba dobrze świadczy o godności osobistej. Jeszcze wtedy, kiedy na mecze pod k. lat 90tych chodziło 500 osób pół Krakowa było nasze.
W Hucie większość naszych kibiców zanim na stałę u nas zagościła nie była praktycznie za nikim, no bo niby jak twoja szkoła czy klasa ogólnie jest za W czy H a ty raz czy dwa wybierzesz się z kumplem na puchar to od razu musi znaczyć że jesteś jakimś p.. czy g... ? No iluż jest tych przeżutów co poszli za interesem ? Stu ? A ilu chodzi na Pasy z Huty ?
Dość już tych bzdur. Żal wam d... ściska że piłkarsko prze...liście swoje 5 minut, że tyle młodzieży z Huty jeszcze w 3 lidze jak miała do wybory KSC czy HKS wybrała nas ? A wy wszyscy w starej Hucie jeszcze w l 80tych nie byliście Wiślakami ? Pamiętam ten mecz w '84 jak przyjechało Was do nas z Huty na małe derby 1.5 tys w barwach.... Wisły. Zawsze wierni...

BIA ?O-CZER WO NE TO BAR WY NIE ZWY CI? ?O NE !
republika.pl/namiotspotkania
24 sie 2004 - 22:09:25
Hutnik i Wisła w latach 80-tych miały zgodę !!!! Pamiętam jak miałem przejeba.e jak jezdziłem w szalu do Nh na jedno z osiedli do dziewczyny oj pamiętam pamiętam.
kra
24 sie 2004 - 23:51:39
Nie Mariusz, to nie była zgoda, tylko nowohuccy Wiślacy chodzili też przy okazji na Hutnik, i musieli wybierać dopiero kiedy HKS wszedł do I ligi. Można powiedzieć: kibice sukcesu, którzy odkryli swą tożsamość w dobie pucharów. Co one kocury, prawda w oczy kole ?

25 sie 2004 - 00:38:31
a hu* ich tam wie

Anonimowy użytkownik
27 sie 2004 - 23:51:39
Jestem tu przez przypadek, ale az musialem sie zarejstrowac.
kra jak nie masz pewnosci to nie pisz bzdur.
fakt to nie byla przyjazn tylko zaleznosc. przychodzili na nasze mecze i spiewali o gts-ie. no coz to byl klub z tradycjami, na topie a MY przecietny II-ligowiec. Do tego w Hucie kibicow pasow bylo ZERO. Ten stan zostal (na szczescie) zerwany w pierwszej polowie lat 80-tych (bylem na tym meczu), a do I-ligi awansowalismy w roku 1990 tak wiec duza pomylka z Twojej strony. W miedzyczasie doszlo do kilku meczow derbowych gts-KS"H", i slynnej zadymy na pierwszych historycznych na Reymonta (rowniez bylem) oraz kilku innych konfrontacji z owczesnymi zgodami Wisly np. Motor, Igloopol, Unia(nie wspominajac pozniejszych naszych konfrontacji ze Ślaskiem kilka razy, Jagiellonia, Lechia, Siarka na ktorych nieraz bylo niespokojnie (zbiorki kibicow wisly pod ś.p Oaza).
ps.na wspomnianych przez ciebie derbach Cracovia-Hutnik 2-0 (jesli o te chodzi) rowniez bylem.

kra
29 sie 2004 - 11:23:02
Ksh72, mam na myśli te właśnie derby na Kałuży. Czy to Ty byłeś tym jednym którego zauważyłem w barwach biało niebieskich ?
Pewnie masz rację, że zaczęliście się rozwodzić jeszcze przed I ligą, ale ilu was było wtedy a ilu potem i czy większość z Was na I lidze nie była przerzutami z GTS ? Sami Wiślacy na ogólnopolskim forum przyznawali, że chodziło się wtedy na Wisłę ( klub ogólnokrakowski ) i Hutnik ( klub lokalny ).
Nie pisz, że Pasów nie było w Hucie w l. 80tych bo choćby Korba z tego forum regularnie jeździł w 20tu co tycdzień 128 do Huty. Na Oświecenia i Piastów już wtedy jacyś od nas byli, albo skini ze Wzgórz Krzesławickich i Piastów. To jeszcze melodia 1988.

kra
29 sie 2004 - 11:28:12
z tym że te małe derby u nas to chyba było 0-0 a u Was przegraliśmy 0-2

Anonimowy użytkownik
04 wrz 2004 - 10:41:08
Nie ma takiej mozliwosci, gumiory juz znikaja z calej huty, zreszta do nich nigdy szacunku nie mialem i nie bede mial za ich falszywosc. Nie rozumiem ich w poniedzialek biegaja z wisla na Cracovie, we wtorek chca biegac z Cracovia na wisle... Zeeenaaaadaaaaa
PS. Jak spotkacie jakiegos gumiaka, lejcie ich w c.ipe

Wiadomość zmieniona (04-09-04 10:42)
05 wrz 2004 - 00:11:34
dzisiaj ok. 600 osob w Zabierzowie...no ale skoro uwazasz,ze jest nas co raz mniej...buehuehuehuehuehue...to chyba mocno dostales od jakiegos jak to piszesz "gumiaka" po glowie grinning smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować