Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Sklepy z łyżwami Botas, CCM

Wysłane przez marcel_p 
Sklepy z łyżwami Botas, CCM
06 sty 2010 - 18:35:27
Witam wszystkich serdecznie, jako że jestem po raz pierwszy na forum,
Szukam sklepu w Krakowie gdzie można kupić łyżwy Botas, lub ewentualnie CCM. Odwiedziłem wszystkie większe sklepy sportowe i wszędzie króluje NikeBauer plus trochę bliżej nie znanych marek. Boję się kupować przez internet bo jeżeli okaże się, że łyżwy nie leżą to nie chce mi się potem kombinować z odsyłaniem itd.
Z botasmi to nawet w internecie na stronach polskich jest kiepsko (albo brak numeru albo modelu). Lepiej jest na stronach czeskich ale większość nie wysyła do Polski.
Jeżeli ktoś ma jakieś namiary, proszę o info.
Re: Sklepy z łyżwami Botas, CCM
06 sty 2010 - 18:42:16
Botasy to kiszka. Kup Bauery.
W Krakowie nie kupisz innych.

-----------------------------------------------------------------
06 sty 2010 - 19:09:29
Pierwszy raz słyszę opienię że Botasy są kiepskie. Generalnie wszyscy chwalą te łyżwy. Podobno niektóre drużyny z NHL grają w Botasach. Nie twierdzę że Botasy są najlepsze tylko chciałbym po prostu mieć możliwość włożyć na nogę coś innego niż NikeBauer. Powiem szczerze, że będąc w Sanoku na świętach odwiedziłem kilka sklepów i jesli chodzi o różnorodność marek jest dużo lepiej niż jak dotąd w Krakowie. Tyle że oczywiście interesująca mnie numeracja (42) dość szybko znika z półek i niestety wróciłem do Krakowa z niczym smiling smiley
06 sty 2010 - 22:25:00
skoro tak twierdzisz grinning smiley

06 sty 2010 - 22:55:10
Pytanie do speców, jakie polecacie hokejówki żeby sobie pośmigać i nie zapłacić za wiele? winking smiley

07 sty 2010 - 14:43:11
podstawowe ccm kupisz za 200 zl w sklepach internetowych, takie jakie mozna wypozyczyc w wypozyczalni na lodowisku, tylko chyba wyporzyczemie wiecej kosztuje,

w krakowie gówno kupisz,

07 sty 2010 - 16:04:35
[sklephokejowy.com]
ja tu kupowałem - po prostu zmierzyłem stopę i doradzili mi numerację i wszystko było super smiling smiley

Cytat
Leszeczek
Bo to jest myślenie "jak Cracovia przegrywa, to jest to wynik beznadziejnego prowadzenia klubu, jak wygrywa to to jest przypadek"
Pozostaje skwitować stwierdzeniem "ten typ tak ma"
Cytat
Quentin
Przecież to forum kibiców Cracovii a wiadomo że modnie jest się przywalać do własnego klubu w każdym możliwym temacie.

CRACOVIA PANY!
07 sty 2010 - 19:17:14
Kojo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> podstawowe ccm kupisz za 200 zl w sklepach
> internetowych, takie jakie mozna wypozyczyc w
> wypozyczalni na lodowisku, tylko chyba
> wyporzyczemie wiecej kosztuje,
>
> w krakowie gówno kupisz,

na limanowskiego jest sklep który zamawia z Bauer Polska. tongue sticking out smiley

07 sty 2010 - 22:09:28
Byłem w tym sklepie. Tyle że tak jak wszędzie w Krakowie, poza Bauerami jest totalna pustynia smiling smiley
07 sty 2010 - 22:18:57
ty chyba sam niewiesz o co ci chodzi.
albo masz tira botasów do opchnięcia z nhl-u grinning smiley

08 sty 2010 - 21:18:39
Botasy kupowałem w czeskim Cieszynie - bez kłopotów w zwykłym sklepie ze sprzętem sportowym
15 sty 2010 - 17:41:59
Podepnę się do tematu. Jako że jest to mój pierwszy post chciałem się przywitac smiling smiley
Pierwsze pytanie jakie łyżwy polecilibyście w kwocie 350 - 450 zł? Chodzi oczywiście o hokejówki, nie będę w nich grał raczej w hokeja ale jazda troszkę ekstremalna czemu nie. Chodzi o to aby służyły mi jak najlepiej i najdłużej. Proszę rówinież o info gdzie szukać tych łyżew w Krakowie. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
15 sty 2010 - 19:45:50
na limanowskiego w sportowym sprzedają nikebauera.
jak nie mają na stanie to ci zamówią.

15 sty 2010 - 20:27:32
A jakie łyżwy polecacie? Może jakiś konkretny model? Chodzi o to aby dobrze wydać tą kasę.
15 sty 2010 - 20:54:53
im droższe tym lepsze.
na x:05 ci powinno wystarczyć

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-15 20:55 przez marcin_ksc.
CHT
30 lis 2011 - 21:18:57
Trochę czasu minęło od ostatniego postu dlatego zapytam, czy nadal aktualne z tymi łyżwami przy Limanowskiego? Jeszcze w marcu tego roku, całkiem spory wybór (Nike Bauer) był w Intersporcie w Plazie. Jednak jakoś tak wyszło, że nie kupiłem. Postanowiłem naprawić ten błąd jeszcze w tym roku. Wie ktoś coś na temat sprzedaży łyżew? Chciałbym hokejówki do zwykłego śmigania i celuję w Bauery.

30 lis 2011 - 21:22:23
czasami coś w decathlonie się pojawia.

01 gru 2011 - 09:36:08
Na Limanowskiego sprawa aktualna. Z tego co mówił sprzedawca możesz sobie zamówić wszystko z katalogu [sportrebel.pl] W sklepie mają ten katalog w formie papierowej. Ceny takie jak w tym Katalogu. Plus jest taki, że nie płacisz za przesyłkę i możesz zamówić kilka rozmiarów i przymierzyć.
Nie testowałem tego, ale jeżeli się potwierdzą słowa sprzedawcy, to na chwilę obecną chyba najszersza oferta w Krk.

MISTRZ MISTRZ CRACOVIA !!!
CHT
01 gru 2011 - 14:16:45
Już dostałem konkretną odpowiedź na PW, dzięki wszystkim, którzy pomogli.
Na przyszłość dla innych, dokładny adres sklepu - ul. Limanowskiego 4.

30 gru 2011 - 00:35:46
Dla potomności nazwa tego sklepu i strona internetowa to:
Świat Sportu
[niecodzienni.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować