Żałośni Polscy sędziowie ...

Matthias89
Liczba postów:2,371 Reputacja: 1,164
04-03-2020, 10:45 #2,961
Nie ma co szukać winy w sędziowaniu, zagraliśmy koszmarnie i sędzia nie miał tu nic do gadania. Choć Frankowski średnio ten mecz prowadził. Bramkarz Wisły od pierwszej minuty grał na czas, po golu to już totalnie i zero reakcji.

Endriusza
Liczba postów:1,022 Reputacja: 1,196
04-03-2020, 11:13 #2,962
Może i lepiej że bramkarz gts grał na czas, inaczej by mieli okazje aby nam coś jeszcze wjebać

Rock
Liczba postów:10,854 Reputacja: 11,419
04-03-2020, 11:45 #2,963
7 minut doliczonych to była reakcja.

- niech się wstydzi ten co robi, a nie ten co widzi -

Villa_KS
Liczba postów:1,996 Reputacja: 550
04-03-2020, 11:51 #2,964
Nie przegraliśmy przez sędziów Smile samobój Pellego powinien byc zaliczony - gdyby wisla takiego gola sobie wpakowała i nie zostałby zaliczony byłbym absolutnie wściekły i wszyscy byście byli.

gżegżółka
Liczba postów:113 Reputacja: 121
04-03-2020, 14:53 #2,965
No żesz...

Taką piękną bramkę strzela główką piłkarz Cracovii i mu nie zaliczają...

Kacyk
Liczba postów:329 Reputacja: 391
04-03-2020, 14:55 #2,966
Dla mnie było pchnięcie w wykonaniu Heberta (skąd gts ma pieniądze na to? I dlaczego Komisja Ligi na to zezwala) ale zgadam się, że można w te, można wewte. Natomiast że Stefański tam nie widział faulu, to trudno się dziwić, Jak on nie widział faulu na naszym obrońcy po obejrzeniu powtórek przy 2:3 po pierwszej bramce dla gts...

kscpeter
Liczba postów:843 Reputacja: 93
04-03-2020, 15:02 #2,967
Przy samobóju był jeszcze faul Klemenza na Heliku.

bodzio969
Liczba postów:1,174 Reputacja: 1,356
04-03-2020, 17:33 #2,968
Frankowski nie uznał bramki Pelle bo strzelił zawodnik w biało-czerwonej koszulce... i on myślał że to dla nas Wink Big Grin

Diabel
Liczba postów:6,372 Reputacja: 6,099
04-03-2020, 17:38 #2,969
Rozumiem, że zasilacie ten watek po derbach szukając pocieszenia, nie traćcie czasu, nie przyjdzie, graliśmy posraną pytę i sędzia nie musiał kombinować.

06-03-2020, 10:04 #2,971
Dobra już na chłodno co by nie być posądzonym o szukanie usprawiedliwień. Nie mam ich więc ochłońcie.

Największa bolączka varu to dla mnie obecnie to, że sprawdzane są tylko ewentualne gole. Jeżeli chodzi o derbowe mecze to pierwsza bramka po której karny i druga nieuznana główeczka holenderskiego czarodzieja (druga na bank, pierwsza nie wiem bo linie złamał biegający jak żyd po pustym sklepie Rapa) były poprzedzone rzutem rożnym. Rzut rożny poprzedzony puszczonymi akcjami z prawdopodobieństwem spalonego.
O ile za słuszne trzeba uznać, że puszcza się jak jest akcja bramkowa by ewentualnie nie przerwać jej zbyt wcześnie, by nie popełnić karygodnego błędu, który mógłby drużynie niesprawiedliwie odebrać szanse na gola, o tyle skandalem jest gdy po takiej akcji jest rzut rożny i nikt nie analizuje czy tam nie było spalonego.

Ostatnio cały sektor A widział, że był spalony a akcja poszła i jest rożny. Dlaczego nie można szybko sprawdzić i dać spalonego?
Pomijając derbowy mecz dlaczego w ciągu sekundy nie można sprawdzić czy róg był czy nie? Dlaczego nie można w sekundę sprawdzić dla kogo aut? Tu nie trzeba latać do monitorka, siedzi varowiec przed ekranem i widzi, że nie ma rogu tylko piątka. Mówi na słuchawkę "piątka" i jest piątka. Nie ma tutaj żadnej straty czasy, żadnego sprawdzania, wstrzymywania akcji, nerwowości na trybunach. Są sytuacje, że każdy widział, że nie ma rogu a sędzia go przyznaje i jest gol. Jak nie można każdego rogu sprawdzać to trzeba chociaż tego po którym padł gol. Pada gol sprawdzamy czy był róg. Oj nie było to piątka.

Strasznie mnie to irytuje

Diabel
06-03-2020, 11:11 #2,972
pamietacie jak VAR wydawal sie rzecza niemozliwa przy betonie FIFY? to nie bylo tak dawno, jest jaki jest, ale jest, i na pewno bedzie sie zmienial
ja pojde dalej, , teraz co innego, pierdlona gra na czas, wiem ze to by byla rewolucja ale jestem za zatrzymywaniem czasu i uruchamianiem kiedy pilka jest w grze - niech se frajer wybija piatke kazda przez 45 sekund, posiedzimy dluzej o te 20 minut na stadionie, to same z autami, z wszystkim.
zdaje sobie sprawe ze proponuje cos wydajacego sie kosmosem, ale chwilami nie moge patrzec na to gowniane udawanie grania, niech se bedzie nawet mecz krotszy, nie wiem, 80, whatever, ale niech skoncza z ta parodia ze w danym momencie grojki zapierdalaja jak z goracymi ziemniakami w majtach a potem przy korzystnym dla nich wyniku celebruja kazde wznowienie przez 45 sekund wtf???

To My

MakuKSC
Liczba postów:3,400 Reputacja: 5,744
06-03-2020, 11:14 #2,973
Wprowadzic czas gry netto 75 min, brutto wyjdzie tyle ile beda przeciagac. Wyslac Tabisza do centrali, on temat zna od poddszewki.

"Cracovio ma, tyś dumą mego miasta...."
Activity.Sleep(Timeout.Infinite);

Rock
06-03-2020, 11:15 #2,974
Dokładnie. Za każde odkopanie piłki po gwizdku żółta i po temacie. Pamiętacie jak kiedyś piłkarze zaskakiwali przeciwnika szybkim wznowieniem po faulu i jednym podaniem potrafili wypuścić napastnika 1 na 1 z bramkarzem. A teraz podnoszenie piłki, odrzucanie na bok, blokowanie nogami... do tego pajacowanie chłopaków od podawania. A TO WSZYSTKO JUŻ PRZY 0:0.

sterby
Liczba postów:8,616 Reputacja: 12,027
06-03-2020, 11:18 #2,975
Efektywny czas gry jest jedynym sposobem na uratowanie piłki.
Obawiam się jednak, że to powinno być 2x30.

SaNtO
06-03-2020, 11:20 #2,976
O tak to mnie też strasznie irytuje w piłce. Zasada, że po gwizdku nie możesz dotknąć piłki. Gwizdek, bierzesz piłkę do ręki żółta. Aut nie dla Was masz 2 sekundy, żeby upuścić piłkę, biegniesz z nią pod pachą na swoją połowę - żółta. Wszyscy opowiadają o piłkarskim cwaniactwie i uczy się tego piłkarzy od dziecka a dla mnie to jest piłkarskie frajerstwo a nie cwaniactwo

leszeczek
Liczba postów:14,764 Reputacja: 11,009
06-03-2020, 12:27 #2,977
Tyle że wszystkie te rozkminki raczej do tematu "przepisy gry w piłkę nożną".

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Od pewnego czasu pojawiam się rzadko i nie reaguję na zaczepki. Ot taka zmiana.

Mr.Crowley
Liczba postów:1,982 Reputacja: 1,709
06-03-2020, 12:28 #2,978
Czyli powinno być tak jak w hokeju, wszelki przerwy,zmiany, zatrzymany czas i czorny nie ma dowolności w przedłużaniu meczu. Odpadną jeszcze leżenia i pryskanie dezodorantami.

Diabel
06-03-2020, 12:51 #2,979
(06-03-2020, 12:27)leszeczek napisał(a):  Z większością wypowiedzi się zgadzam. Efektywny czas 30 minut to dla kopaczy kosmos. Kiedyś na jakiejś imprezie pokazywali to w statystykach i obracało się koło 25 minut.
niby tak, tylko tutaj piszemy w kontekscie meczu derbowego
8 minut doliczone w sumie, 1+7
Szybki rachunek, 6 zmian = 3 minuty, przerwy na VAR - karny, bramka Pellego, chyba jeszcze jakas krotka; lezakowanie - raz piesek calkiem dlugo, potem pare krotkich przerw - to nam sie uzbieralo spokojnie 7-8 minut, a gdzie ilestam piatek psa celebrowanych 15-30 sekund kazda? kpina - 7-10 minut ukradl z calego meczu? (15-20 piatek licze po pol minuty kazda)
to sa jaja, nie zeby to nam pomoglo przy tak badziewnej grze, ale dla samego faktu, cyrk
dezorontowania nawet nie licze

To My

SaNtO
06-03-2020, 13:18 #2,980
Sam doliczony czas gry często jest kpiną samą w sobie. dolicza 4 minuty, ale jest faul, leży, pomoc, rzut wolny, celebra. Często na to zwracam uwagę. Mija minuta i sędzia jej nigdy nie dolicza. Doliczają tylko ewentualnie zmianę