Witaj! Logowanie Rejestracja
1% podatku na hokejową lub piłkarską młodzież Cracoviiaxe
Liczba postów:1,062 Reputacja: 2,271
27-01-2018, 04:26 #1
UWAGA! RODZICE I KIBICE! AKCJA PRZEKAŻ 1%!

Wg. wykazu Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do zbierania 1% podatku za 2017 niestety NIE MA możliwości przekazania 1% podatku ani na hokejowe ani piłkarskie drużyny młodzieżowe Cracovii. Nie wnikam jak do tego doszło, nikogo nie krytykuję, nie wylewam żali. Problem trzeba było szybko rozwiązać więc... został rozwiązany.

Otóż będziemy mogli przekazać naszej hokejowej i piłkarskiej młodzieży 1% podatku. Skorzystamy z platformy Fundacji Sportowcy Dzieciom, na której swój podatek zbierają setki klubów, stowarzyszeń, sportowych spółek akcyjnych, spółek z o.o., UKS-ów, szkół, przedszkoli, szkółek i akademii sportowych (nawet prywatnych), paraolimpijczycy z Rio, dzieci zdrowe, dzieci bardzo chore, itd. 

I tak... swoje subkonta mają tam m.in.: Widzew Łódź, Stal Mielec, Radomiak Radom, Miedź Legnica... Mają też tacy znajomi jak "Estilo de Espana" Wojciecha Stawowego, "AP 21" Frankowskiego i Szymkowiaka, "Profi" Radomskiego i Niedzielana... Nawet najlepszy sportowiec niepełnosprawny za 2017 rok w Plebiscycie Przeglądu Sportowego czyli niewidoma mistrzyni świata Joanna Mazur zbiera tam swój 1% podatku. Ogólnie mówiąc zbierają tam kasę kluby od Wigier Suwałki aż po Granicę Bogatynia (pod kątem geograficznym) i - teraz już tak - od Cracovii aż po Pcimiankę Pcim (powaga, też mają subkonto) pod kątem... potęgi i tradycji [Obrazek: smile.png]

Zachęcam więc do przekazywania 1% na młode PASY:

Na HOKEJ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia,655.html

Na PIŁKĘ NOŻNĄ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia.html

Jednocześnie apeluję o udostępnianie i lajkowanie w/w linków we wszystkich mediach społecznościowych: instagram, twitter, facebook, itd. Niby nie każdy z nas już zarabia i płaci podatki, ale każdy potrafi marnować czas w sieci więc proponuję podziałać trochę na chwałę Boskiej Cracovii. Bo byłoby obciachem cobyśmy z 1% zebrali mniej niż jakiś UKS z Bencorki, wspomniana Pcimianka lub choćby jakieś pojedyńcze i to w dodatku zdrowe w 100% dziecko z pasją do np. jazdy konnej :[Obrazek: sad.png] A takie pojedyńcze dzieci potrafią zbierać od ciotek, babć, wujków, dziadków, rodziców, chrzestnych i kogoś jeszcze nawet po 20.000 złotych!

Pod podanymi linkami można pobrać lub nawet wypełnić PIT-a online, a 1% trafi na Pasiastą młodzież. Osoby wypełniające PIT-y tradycyjnie, długopisem, wpisują KRS 0000457030 i koniecznie dopisek "Cracovia Hokej" lub "Cracovia Piłka Nożna" zależnie od preferencji.

Pamiętajcie o dopisku. To bardzo ważne, bo bez dopisku kasa pójdzie na innych szlachetny cel.

Istnieje możliwość zamówienia dedykowanych nam programów do rozliczeń PIT, z wpisanym "na sztywno" naszym dopiskiem, niemożliwym do zmienienia, które będą dostępne pod w/w linkami. Jak ktoś chce się dołożyć to niech zrobi szybką wpłatę DOTPAY tam właśnie (też można) na ten cel albo po prostu na Cracovię.

O sposobie wydania zgromadzonych środków zadecydują rodzice i trenerzy w przedmiotowych sekcjach.

Do nadzoru księgowego nad wszystkim powołuję (bez wcześniejszych uzgodnień) Rmszara, Khalida, Klarosa, Delgado, Islandera, Karvina i Sterby'ego.

Pomoc promocyjna akcji PRZEKAŻ 1% potrzebna od każdego.

Cracovia Pany!

PS.
Oczywiście KS Cracovia zbiera 1% na swoje sekcje: od lekkoatletycznej po hokej kobiet. Zainteresowanych odsyłam tam właśnie.

PS2.
Nie przychodź do Cracovii z problemem jeżeli nie masz czasu i pomysłu na jego załatwienie.
axe
Liczba postów:1,062 Reputacja: 2,271
29-01-2018, 22:41 #2
Duża i pilna prośba. Kto potrafi zrobić dwa biało-czerwone (z herbem Cracovii oczywiście) bannery o rozmiarach 300 x 50 px z grafikami o następujących treściach?:

1. Rozlicz PIT. Przekaż 1% na hokejową młodzież

2. Rozlicz PIT. Przekaż 1% na piłkarską młodzież.

Podepniemy do nich odpowiednie subkonta:

HOKEJOWE: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia,655.html

PIŁKARSKIE: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia.html

i umieścimy w widocznym miejscu na http://www.TerazPasy.pl

Nie zawracałbym nikomu z Was głowy, ale sam niestety tego nie potrafię.


Ciekawostka: tak na swojej głównej stronie akcję 1% prowadzi GKS Bełchatów S.A. (oczywiście zakupili sobie spersonalizowany program PIT) dając info aż w trzech pierwszych poziomach (!) https://www.gksbelchatow.com/ , organizując konferencję prasową https://www.gksbelchatow.com/aktualnosc,...rzami.html i m.in. dostarczając ulotki wszystkim pracownikom Kopalni Węgla i miejskich firm.axe
Liczba postów:1,062 Reputacja: 2,271
06-02-2018, 20:43 #3
Bannery już gotowe (piękne - made by Rock). Są już na http://www.terazpasy.pl wraz z okazjonalnym artykułem. Teraz czekamy tylko na administrację Forum.

Jednocześnie apeluje o odwiedzenie poniższych linków i udostępnienie ich zawartości poprzez Wasze media społecznościowe (nawet Siemion już pierwszy link hokejowy udostępnił).

1% NA HOKEJ tutaj: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia,655.html

1% NA PIŁKĘ NOŻNĄ tutaj: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia.htmlaxe
Liczba postów:1,062 Reputacja: 2,271
19-03-2018, 20:17 #4
Podbijam, bo - zdaje się - że niedługo hokejowe forum będzie miało urlop.

ZBIERAMY 1% PODATKU NA MŁODZIEŻ CRACOVII:

Na HOKEJ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia,655.html

Na PIŁKĘ NOŻNĄ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia.html

Na w/w stronach m.in. bezpłatne programy do rozliczenia deklaracji podatkowych.axe
Liczba postów:1,062 Reputacja: 2,271
10-04-2018, 12:16 #5
UWAGA! UWAGA!

Super banner umieszczony na cracovia.pl informuje: "PRZEKAŻŻE 1% SWOJEGO PODATKU STOWARZYSZENIU WSPIERANIA MŁODYCH TALENTÓW 100 LAT CRACOVIA".

Po kliknięciu w baner pojawia się obszerna informacja wraz z nieodzownym nr KRS 0000230919 tego zacnego Stowarzyszenia.

Rzecz w tym, że owa organizacja nie ma prawa do zbierania 1% podatku, bo... nie ma jej na liście organizacji publikowanej przez właściwe ministerstwo!

Jednym słowem > KOMPROMITACJA > Wszystkie wasze wpłaty pójdą w kosmos...


Jednocześnie informuję, że ZBIERAMY 1% PODATKU NA MŁODZIEŻ CRACOVII:

Na HOKEJ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia,655.html

Na PIŁKĘ NOŻNĄ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia.html

Pod w/w linkami znajdziecie m.in. bezpłatny program do rozliczenia deklaracji podatkowych oraz macie możliwość jednym kliknięciem myszki przekazać np. darowiznę na Pasiastą młodzież, którą odliczycie sobie od podatku.axe
Liczba postów:1,062 Reputacja: 2,271
20-04-2018, 17:59 #6
To już ostatnie dni rozliczeń podatkowych: ZBIERAMY 1% PODATKU NA MŁODZIEŻ CRACOVII:

Na HOKEJ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia,655.html

Na PIŁKĘ NOŻNĄ tu: http://www.sportowcydzieciom.pl/cracovia.html

Pod w/w linkami znajdziecie m.in. bezpłatny program do rozliczenia deklaracji podatkowych oraz macie możliwość jednym kliknięciem myszki przekazać np. darowiznę na Pasiastą młodzież, którą odliczycie sobie od podatku.
Skocz do: