[19] Lotos PKH Gdańsk vs Cracovia| wtorek, 12.11.2019 r., godz. 18:30

Han pasado!

marczek
Liczba postów:1,699 Reputacja: 123
12-11-2019, 19:36 #2
Rozumiem ze jest jakies opoznienie...naprawde tak ciezko napisac ze mecz sie zacznie z opoznieniem? A nie siedziec i czekac

Z transmisja tez sobie w gumki leca...czlowiek placi zeby krecace sie kolko ogladac
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2019, 19:48 przez marczek.

Sir Pablo
Liczba postów:484 Reputacja: 500
12-11-2019, 20:00 #3
Po cichu liczę na przełamanie i 3 pkt (bez pie...nej dogrywki)

*REVENATOR*
Liczba postów:7,146 Reputacja: 798
12-11-2019, 20:17 #4
Brak,, nowych'' zagranicznych i Koprowy:-)
Już się nagrali??

marczek
12-11-2019, 20:19 #5
Dziala wam transmisja? U mnie tylko kreci a te pajace mi odpisuja zebym net sprawdzil...

Hrabia
12-11-2019, 21:36 #6
No i zaczęła Ci działać transmisja?

Ja Ci nie odpowiem, czy u innych użytkowników działa, bo oglądam skrót wczorajszego meczu NFL, który zatrzymuję co kilka minut żeby poczytać tekstową relację z naszego meczu hokejowego na stronie hokejowej Cracovii. Tak na marginesie, to na stronie też jest coś nie tak z relacją tekstową, bo z uwagi na jakieś problemy techniczne trzeba odświeżać stronę ręcznie.

12-11-2019, 21:46 #8
U mnie działa ale 10 dogrywka i znów gramy 2 obrońcami i napastnikiem chyba jako nie liczni w tej lidze ,mecz słaby wyrównany Rochaczek miesza tymi atakami jedyny dobry atak z Tvardonem  i Kapicą rozdzielony czekam kiedy napastnik Jeżek strzeli gola, puchar słabo to widzę
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2019, 21:54 przez jerry94.

marczek
12-11-2019, 21:48 #9
Tak, zaczela dzialac ale przerywa co chwile...juz dawno mnie nic tak nie wqrwialo...nie wiem czemu bo do tej pory nie narzekalem nigdy

Kapica chyba za kare te karne strzela

agent44 Moderator
Liczba postów:5,245 Reputacja: 905
12-11-2019, 21:54 #10
No i w plecy. Zasadniczo żadna to niespodzianka.

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

farciarz2
Liczba postów:2,458 Reputacja: 3,715
12-11-2019, 22:00 #11

hank
Liczba postów:11,860 Reputacja: 17,757
13-11-2019, 11:05 #12
(12-11-2019, 22:00)farciarz2 napisał(a):  Ileż razy można przegrywać rzutami karnymi?! Nasi hokeiści powinni iść już nie do psychologa ale do psychiatry!
Albo wreszcie nauczyć się strzelania karnych .

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

Leesior
Liczba postów:9,625 Reputacja: 869
14-11-2019, 11:00 #13
(12-11-2019, 20:17)*REVENATOR* napisał(a):  Brak,, nowych'' zagranicznych  i Koprowy:-)
Kopriva nie grał, bo jest (chyba) zawieszony na trzy mecze.