25-03-2019, 03:47 #521

hank
Liczba postów:10,944 Reputacja: 15,823
25-03-2019, 10:12 #522
Prowadzący zawody - bo trudno takowego osobnika nazwać arbitrem zadbał o "odpowiedni" wynik .I chociaż my weszliśmy w mecz żle to poi pierwszej połowie wynik powinien brzmieć 0 : 0

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

Tiesto12
Liczba postów:223 Reputacja: 101
25-03-2019, 14:12 #523

Tak w popłuczynach po derbach jeszcze...

Liptoon.
Liczba postów:282 Reputacja: 73
25-03-2019, 19:36 #524
Może przestaniemy rozdrapywać strupa?
Co wchodzę na forum to temat o derbach najwyżej i się człowiek wkur*ia i wychodzi stad.

Walczymy dalej i fiut z derbami!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28-03-2019, 10:32 #526
(25-03-2019, 03:47)farciarz2 napisał(a):  Należy jeszcze raz zaznaczyć, że myśmy w tych derbach nie tylko pierwszą bramkę stracili po skandalicznym błędzie sędziego (mimo var-u), ale również drugą - wszak w akcji poprzedzającej drugą bramkę dla gts-u był faul na Hernandezie (co widać w 1 minucie i 8 sekundzie powtórki z meczu estraklasy tv).
Gdyby to ich Kubuś stracił tak piłkę to oczywiście faul ,żółta kartka i rzut karny bez względu na miejsce zdarzenia ...

hank
28-03-2019, 11:25 #527
W tej sferze niestety od lat w naszej piłce nic się nie zmieniło i nie zmieni dopóki nie pogoni się betonowych dziadów z pzpn i związków okręgowych .

Rock
Liczba postów:9,612 Reputacja: 6,968
29-03-2019, 13:36 #528
Wczorajsza konferencja rzuca nieco inne światło na przebieg tego meczu. Probierz wprost przyznał, że nie zaspaliśmy (ani w derbach ani w Płocku) tylko przeciwnik się dobrze pod nas ustawił i skasował jego pomysł na mecz.

Dobrze o nim świadczy że umie się do tego przyznać, ale nie dobrze, że zbieranina potrafiła go zaszachować, gdy on miał cieplarniane warunki do przygotowywania się do całej rundy.

hank
29-03-2019, 14:07 #529
Może potrzebna była szybka reakcja trenera by skorygować ustawienie zawodników na boisku bądź przeprowadzenie zmiany w składzie ?

31-03-2019, 09:43 #531
Może miał, ale nim go wprowadził dostaliśmy gonga od czornego, i się posypało.
Ktoś tu pisał żeby wyjść na onych dwoma napastnikami. W Zabrzu takie ustawienie o mało co nie skończyło się trójką w plecy do przerwy.

hank
31-03-2019, 13:41 #532
Może z perspektywy MP wyglądało to inaczej - dla mnie zaś jak wejście do wody nieumiejącego pływać człowieka . Ale trudno - było , minęło , trzeba patrzeć do przodu i przygotować się do kolejnych spotkań .

rzeka pójdzie nisko w chu....j,
i nie będzie derbów tematów do psioczenia."
Wink
Ligi prowincjonalne nie powinny kibiców i sympatyków Najstarszego Klubu interesować !

31-03-2019, 15:20 #535
(31-03-2019, 14:02)krzys67Bytom napisał(a):  Może to już zamknąć?

Wink
AMEN
I to jest najlepsze zamknięcie tematu derbów, o których nie chcemy pamiętać.

Dzeta
Liczba postów:94 Reputacja: 111
31-03-2019, 22:51 #536
(31-03-2019, 15:20)ZbigniewT napisał(a):  I to jest najlepsze zamknięcie tematu derbów, o których nie chcemy pamiętać.

Oj, nie.

jest takie piękne zdanie - motto do "Obłędu" Krzysztonia (notabene, kto wie, kto to był Krzysztoń, kto kojarzy "Obłęd")

Cokolwiek przeżyłeś, dobre czy złe, zdejm pieczęć z pamięci.

Nie możemy zapominać o tym, że sąsiadka zza Błoń to ubeckie towarzystwo. Ja z derbów będę pamiętał w szczególności super-przekręt sędziego Kwiatkowskiego. Bo zrobić coś takiego z VARem... Przy tym wyczyn Marciniaka z meczu ze Śląskiem to mały pikuś. Będę pamiętał, jak kilka minut do końca przy stanie 0:3 nasi się zerwali i gdybyśmy mieli trochę więcej szczęścia,  to doszłoby do remisu. Taki zryw przy 0:3 to jest coś! A na nasze 2:3 przy 0:4 Legii (bez pomocy sędziego, karny i wolny ewidentne) trzeba trochę inaczej patrzeć.

hank
01-04-2019, 13:51 #537
Fakt , wczorajszy mecz rzuca nieco inne światło na derby ale - zadra pozostanie , zwłaszcza wobec "arbitra" .