[2] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia 30 sierpnia (niedziela) godz. 15:00

3lvis
Liczba postów:5,390 Reputacja: 4,205
24-08-2020, 08:02 #1
Z Pogonią się udało, 3 punkty i w końcu dobry start. Mimo szpitala w drużynie i meczu z Malmoe liczę na kolejne zwycięstwo, zwłaszcza że Podbeskidzie w 1 kolejce nie wypadło najlepiej w meczu z Górnikiem. Łatwo nie będzie, nie wolno beniaminka zlekceważyć bo z pewnością zrobią wszystko żeby ugrać jak najwięcej w pierwszym meczu po powrocie do ekstraklasy przed własną publicznością. Mimo to w niedzielę wychodzimy na plus i opuszczamy miejsce spadkowe raz na zawsze. Tylko 3 punkty!

Bilans historyczny z Podbeskidziem zdecydowanie na plus, należy tylko poprawiać:
7 zwycięstw - 2 remisy - 3 porażki - bramki: 24-13

Poprzedni mecz rozgrywany prawie 5 lat temu bardzo udany jak cała tamta jesień:

Sir Pablo
Liczba postów:897 Reputacja: 853
24-08-2020, 08:20 #2
(24-08-2020, 08:02)3lvis napisał(a):  Poprzedni mecz rozgrywany prawie 5 lat temu bardzo udany jak cała tamta jesień:
Z tamtej ekipy tylko Wdowiak pozostał do dzisiaj.

13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

hank
Liczba postów:13,682 Reputacja: 23,107
24-08-2020, 09:03 #5
Mecz z gatunku tych , które koniecznie trzeba wygrać i odbić się od dna tabeli z nadzieja na pójście w górę . Smile

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

Marcepanowy
Liczba postów:399 Reputacja: 269
24-08-2020, 09:28 #6
Tylko zwycięstwo !!! Ale łatwo nie będzie wszak Kamil Biliński zaczął znów nas pozdrawiać w meczu z Górnikiem i to nawet dwa razy......

Rock
Liczba postów:11,086 Reputacja: 12,351
24-08-2020, 09:30 #7
Szybko nadarzyła się okazja żeby wyskoczyć z ostatniego miejsca mając wszystko we własnych nogach. Nie spieprzyć tego.

- niech się wstydzi ten co robi, a nie ten co widzi -

Diabel
Liczba postów:6,670 Reputacja: 6,853
24-08-2020, 09:30 #8
Licze jeszcze na faze "posranie" beniaminka i 3 pkty, potem pewnie sie ogarna i zaczna cos punktowac, musimy isc za ciosem Gornika a przede wszystkim wyjsc na plus jak najszybciej, ciezki mecz sie zapowiada to wiadomo

= sietniok na Madagaskar, won z Cracovii!! ===
To My

leszeczek
Liczba postów:14,932 Reputacja: 11,408
24-08-2020, 09:32 #9
Czy ten hattrick (rok wcześniej) http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1138727 to był ostatni hattrick strzelony przez piłkarza Cracovii w E-klasie?

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Od pewnego czasu pojawiam się rzadko i nie reaguję na zaczepki. Ot taka zmiana.

Rock
24-08-2020, 09:41 #10
O Jeny, zapomniałęm już o naszej czarnej perle. Ile się tu chłopa przewinęło...

24-08-2020, 10:49 #12
Był jeszcze chyba Pio Pio w meczu z Bruk Betem u siebie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2020, 10:51 przez Gitarz.

24-08-2020, 12:46 #16
Nie ma co oglądać się za siebie bo... za nami nikogo na razie nie ma Big Grin Dobrze by było zniwelować po tym meczu ujemne punkty i ruszyć już w górę tabeli.

Do Boju PASY! Smile

wrobelson
Liczba postów:3,190 Reputacja: 2,237
24-08-2020, 14:13 #17
Z beniaminkami zawsze nam sie strasznie ciezko gra... mam nadzieje ze jakies 1:0 wyszarpiemy Rolleyes

HEJ HEJ  CRACOVIA   !!!

kaleb
Liczba postów:5,433 Reputacja: 3,275
24-08-2020, 14:19 #18
Zwycięstwo i przeskoczenie rzeki po dwóch kolejkach byłoby szampańskie. A jeśli w tle byłby jeszcze dobry wynik w Malmo, to czego chcieć więcej!

kriss7
Liczba postów:1,198 Reputacja: 419
24-08-2020, 15:27 #19
Jadymy? Wink do Bielska blisko
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2020, 15:27 przez kriss7.

kola93
Liczba postów:79 Reputacja: 55
24-08-2020, 16:13 #20
(24-08-2020, 15:27)kriss7 napisał(a):  Jadymy? Wink do Bielska blisko

Bilety są już dostępne. Rejestracja i kupno trwa 3 minuty. Bilet obok sektora gości 40zł