MakuKSC
Liczba postów:2,217 Reputacja: 2,988
11-03-2019, 20:33 #102
Jak im wyrzuca drugiego to pewnie wbija bramkeWink
Niecale 9 tysiecy widzow na meczu druzyny, ktora idzie na mistrza - smiech na sali.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2019, 20:38 przez MakuKSC.

"Cracovio ma, tyś dumą mego miasta...."

KruszynaKSC
Liczba postów:8,562 Reputacja: 9,084
11-03-2019, 20:42 #103
(11-03-2019, 19:31)wrobelson11 napisał(a):  Peszko chyba ma wyyebane  w przygotowania do derbow bo teraz siedzi sobie w Gdansku i mecz oglada  Wink
Maja wolne...od jutra treningi
Lot do Gdańska trwa 50 minut... więc dlaczego ma mieć niby wyyyyyebane na jakieś przygotowania?
Myślisz że na nogach będzie wracał z tego Gdańska?

11-03-2019, 20:56 #104
Na nogach to on będzie miał problem gdziekolwiek dotrzeć.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2019, 20:56 przez bielizna.

Rock
Liczba postów:9,463 Reputacja: 6,413
11-03-2019, 21:02 #105
Uściślijmy - od kilku tygodniu on ma łapy a nie nogi.

Tiesto12
Liczba postów:217 Reputacja: 92
12-03-2019, 11:12 #106

Za coś takiego Betony dostały wczoraj karnego - pytam się po co ten Var? Kolejna sprawa - mecz przedłużono o prawie 12 minut i dopiero sędzia techniczny zaczął przypominać na słuchawkach głównego ze może by już raczył zakończyć ten mecz...

Rock
12-03-2019, 11:50 #107

MakuKSC
12-03-2019, 12:40 #108
Mecz pierwotnie przedluzono o 8 minut przez VAR I kontuzje,a w doliczonym czasie gry bylo pare przerwe (bramkarz Plocka, Varela I chyba jeszcze ktos lezeli jakby ich piorun trafil), takze tu akurat bylo w miare ok.

leszeczek
Liczba postów:13,480 Reputacja: 7,586
12-03-2019, 13:03 #109
(12-03-2019, 11:50)Rock napisał(a):  Nie rozumiem o co chodzi z tą afera, dla mnie ewidentny faul. Może go nie ściął równo z trawa ale w momencie gdy cały ciężar ciała był na prawej nodze ten go wytracił z równowagi i dlatego to tak koślawo wygląda.
Jakiś taki bezdotykowy ten faul. Czym go wytrącił z równowagi? Powiedział coś głupiego?

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha (dezyderata)