[21] Cracovia vs KH Energa Toruń | niedziela, 29.11.2020 r., godz. 18.30

Hrabia
Liczba postów:2,006 Reputacja: 1,107
29-11-2020, 15:06 #1
Z Energą graliśmy w tym sezonie dotychczas tylko raz, jeśli dobrze pamiętam., Przegraliśmy wysoko, ale dziś czas na rewanż. Tylko 3 punkty!

29-11-2020, 19:48 #3
Petrasek kontuzjowany. Oby nic poważnego.

Witaj, Szymonku!

zubereg Moderator
Liczba postów:8,959 Reputacja: 4,107
29-11-2020, 20:08 #4
Mam nadzieje że wykorzystamy grę w przewadze w II tercji....

Sir Pablo
Liczba postów:1,086 Reputacja: 968
29-11-2020, 20:20 #5
Pasowałoby ten mecz wygrać! Oby z Petraskiem nic poważnego.

Sir Pablo
29-11-2020, 21:26 #6
3:2 (47:18) - Gola w debiucie zdobywa Ferrara. Brawa dla naszego nowego zawodnika!

Orlean
Liczba postów:3,008 Reputacja: 1,504
29-11-2020, 21:40 #7
Już jest 4-2 !! Może powoli zaczyna to pracować jak należy ???

sterby
Liczba postów:9,233 Reputacja: 14,563
29-11-2020, 21:42 #8
Brynkus w osłabieniu! Niech się kończy ta pandemia, bo strasznie chce się iść na Siedleckiego.

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

29-11-2020, 23:37 #11
Piękny debiut Ferrary i cieszy też akcent młodego Brynkusa, oraz fakt, że punktowali nasi rodzimi grajkowie. Brawo dla całego zespołu.

30-11-2020, 12:38 #13
Bardzo ładne brameczki. Ja chcę na hokej!!!

garry
Liczba postów:2,883 Reputacja: 561
30-11-2020, 12:41 #14
Bramka na 2:2 podobała mi się najbardziej.
Ciekawe co działo się pod koniec 1 tercji, że 3 z Torunia na ławce kar przesiadywało.

hank
30-11-2020, 13:37 #15

CHT
30-11-2020, 14:50 #16
No i Kowalówka też w formie. Solidny golkiper z niego się zrobił.

docent
Liczba postów:8,340 Reputacja: 3,320
30-11-2020, 18:14 #17
(30-11-2020, 13:37)hank napisał(a):  Po obejrzeniu skrótu , tak sie przynajmniej wydaje jakby nasza gra powoli nabierała płynności . Sytuacje bramkowe są , do poprawy skutecznośc .
Ja oglądałem cały mecz i powiem tak:
1. płynności przez większą część meczu nie było, również dlatego, ze tamci grali bardzo agresywnie w obronie
2. te sytuacje bramkowe były w większości kontrolowane przez bramkarza, rzadko kotłowało się tak, żeby nikt od nich nie wiedział, co się dzieje. Mamy jeszcze sporo do zrobienia w ataku - inny sposób rozgrywania, bardziej finezyjny, mniej przewidywalny to konieczność
3. w tym sensie - koledzy muszą nadążać za Kapicą, on to ma, inni niech się uczą
4. nasz najnowszy nabytek prawdopodobnie zburzy dotychczasową hierarchię w ataku, byłbym zdziwiony, gdyby na dłuższy czas został w 4 piątce. Chyba że to jest nowy pomysł Rohaczka - 4 wchodzi na długie zmiany, równorzędnie z pozostałymi.

Precz z alkoholem na trybunie VIP

CHT
30-11-2020, 20:09 #18
Z tą nieskutecznością to najbardziej żal tych sytuacji Csamanagó, który potrafi się w mgnieniu oka przedrzeć pod bramkę rywali, tylko szkoda, że ostatecznie nie umieszcza gumy w sieci.

docent
30-11-2020, 20:29 #19
Ale też on wraca po długiej przerwie, nieograny. Czyli jest chyba potencjał wzrostowy w drużynieSmile