Hrabia
Liczba postów:1,312 Reputacja: 470
25-11-2018, 19:21 #1
Tylko 3 punkty Smile

Po 2-óch  tercjach prowadzimy na wyjeździe 1:2, a z relacji tekstowej na stronie naszego klubu wynika, że przepięknego gola zdobył Bepierszcz Smile

Cytuję: "GOL!!! Co za akcja: najpierw Bepierszcz wybija krążek z linii naszej bramki, a następnie popędził z kontrą i uderzył nad parkanem Spesnego. Prowadzimy 2:1!!! "
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2018, 19:21 przez Hrabia.

Wygląda ,ze wreszcie opędzlujemy Toruń.
3-1 57minuta a pierniki w osłabieniu 2m.

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

Hrabia
25-11-2018, 20:10 #3
Koniec Smile 1:3 dla nas Smile Svec, Bepierszcz i Kamiński strzelcami bramek Smile Znowu wyszedł nam mecz na wyjeździe, ciekawe dlaczego u nas rozgrywamy słabsze mecze Smile

25-11-2018, 20:19 #5
Gracisze! W końcu przełamaliśmy kompleks Stalowych pierników. Przed nami maratonu ciągu dalszy, gdzie musimy się już we wtorek zmierzyć z Zagłębiem, które ostatnim czasem ma wzrost formy. Nie będzie łatwo, ale musimy dać radę.

26-11-2018, 01:40 #7
Robi się ciekawie - Katowice mają imponującą serię, a na dodatek zwycięstwo w Tychach. No, no...

PrzemoWZG
Liczba postów:1,501 Reputacja: 363
26-11-2018, 02:13 #8

hank
26-11-2018, 08:18 #9
RR dokonał przemeblowania pomiędzy pierwszym a czwartym atakiem . I czwarty strzelił a pierwszy nic .