Tylko 3 punkty! Smile Tylko dwucyfrowy wynik! Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2018, 22:55 przez Hrabia.

Han pasado!

Sir Pablo
Liczba postów:281 Reputacja: 262
28-11-2018, 20:20 #2
Dlaczego w dzisiejszym meczu Brynkus, Zygmunt i Kamiński grają w drużynie gości?

Cracovia_Inform
Liczba postów:423 Reputacja: 56
28-11-2018, 21:14 #3
(28-11-2018, 20:20)Sir Pablo napisał(a):  Dlaczego w dzisiejszym meczu Brynkus, Zygmunt i Kamiński grają w drużynie gości?
Bo są powołani do kadry przed MŚ, a ten mecz to forma sprawdzianu dla wspomnianej Kadry i walka o miejsca w składzie na turniej.

CHT
Liczba postów:1,648 Reputacja: 334
28-11-2018, 21:22 #4
Ważna wygrana. Tylko punkt straty do czwartego Podhala.

Hrabia
28-11-2018, 21:53 #5
Ważna wygrana, która była do przewidzenia, ale po pierwszej tercji to poważnie zastanawiałem się czy Kadra PZHL nie zrobi sensacji, bo w moim odczuciu przez większość z tych pierwszych 20 minut lepiej grali niż nasi.

Han pasado!

CHT
28-11-2018, 22:14 #6
Zagrali jak zagrali i ważne, że odnieśli planowe zwycięstwo. Nie było sensu cisnąć ich na dwucyfrówkę bo musi nam styknąć pary na dwa najbliższe, a zarazem najtrudniejsze mecze.

Hrabia
28-11-2018, 22:25 #7
Z tą dwucyfrówką w pierwszym poście to żartowałem Smile liczyłem jednak, że będziemy przeważać przez cały mecz, a w 1-szej tercji wyglądało to słabo Smile

Han pasado!

kaleb
Liczba postów:4,142 Reputacja: 1,643
29-11-2018, 00:50 #8
Z Zagłębiem kadra wygrała, więc po prostu, po takim meczu liczą się trzy punkty. Bardzo szybko odrobiliśmy stratę do Podhala, teraz przydałoby się wygrać w bezpośrednim meczu, bo sie odzwyczaiłem od tego, żeby znajomki z Nowego Targu przypominały o ich kolejnej wygranej i wyższej pozycji w tabeli.

hank
Liczba postów:10,613 Reputacja: 14,923
29-11-2018, 12:49 #9
dwa mecze dzień po dniu - 6 punktów . Dobrze, że przestaliśmy te punkty tracić ze słabszymi rywalami . Teraz czas na walkę z mocniejszymi .