[27] Gks Tychy vs Cracovia | piątek, 30.11.2018, godz. 17:00

agent44 Moderator
Liczba postów:5,150 Reputacja: 771
30-11-2018, 16:39 #1
Tylko 3 punkty!

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

*REVENATOR*
Liczba postów:7,067 Reputacja: 717
30-11-2018, 18:34 #2
jeśli dziś osiągniemy dobry wynik z Tychami ,to znaczyłoby ze może być ciekawie w walce o medale ,czyli najważniejsze ze byśmy byli w grze ??
dziś brak jednego ataku z U-23 u nas !

Gajor niechcący wybija krążek poza taflę i łapiemy pierwsze wykluczenie za opóźnianie gry i tracimy gola na 71 sekund przed przerwą !!

Hrabia
Liczba postów:1,357 Reputacja: 508
30-11-2018, 18:53 #3
(30-11-2018, 18:34)*REVENATOR* napisał(a):  jeśli dziś osiągniemy dobry wynik z Tychami  ,to znaczyłoby ze może być ciekawie w walce o medale ,czyli najważniejsze ze byśmy byli w grze ??

Gajor niechcący wybija krążek poza taflę i łapiemy pierwsze wykluczenie za opóźnianie gry i tracimy gola na 71 sekund przed przerwą  !!
Play Offy rządzą się własnymi prawami, wtedy drużyny są bardziej zmobilizowane niż w sezonie zasadniczym, bardziej skłonne do poświęceń, więc moim zdaniem wynik dzisiejszego meczu jest bez znaczenia dla naszych szans na medal, a raczej dla braku szans na medal z tym składem, jakim dysponujemy Smile oczywiście jeśli nasza drużyna udowodni mi, że nie mam racji, to się nie obrażę Smile

Better dead than red.
Han pasado!

*REVENATOR*
30-11-2018, 19:02 #4
(30-11-2018, 18:53)Hrabia napisał(a):

ostatni sezon pokazał dobitnie na drużynie  Cracovii ze sezon zasadniczy i Play Offy to dwie różne sprawy ,ale żeby być w grze liczyć się  trzeba coś pokazać ,ze ma się możliwości ,a nie ze odpadamy od razu z gry jak w walce o Puchar Polski!?

Hrabia
30-11-2018, 20:07 #5
Nasz były gracz Sykora pozbawia nas złudzeń. 3:0 dla GKS na 7 minut przed końcem.

Han pasado!

*REVENATOR*
30-11-2018, 20:19 #6
cudów nikt nie oczekiwał ,ale choć jedną bramkę pasowałby strzelić jak się traci cztery!?tym bardziej ze wcześniej była w miarę dobra passa(5 wygranych pod rząd!!)