[27] Podhale Nowy Targ vs Cracovia | niedziela, 01.12.2019 r., godz. 18.00

Hrabia
Liczba postów:1,570 Reputacja: 650
01-12-2019, 13:07 #1
Po ładnym zwycięstwie nad katowickim GKS-em, dziś ważny mecz z Podhalem  Smile Tylko 3 punkty!

01-12-2019, 13:51 #3
(01-12-2019, 13:31)Orlean napisał(a):  Wierzę że Nasi dziś udowodnią że są na fali wznoszącej, tym bardziej że jest coś do udowodnienia gdyż w szeregach dzisiejszych rywali mnoży się od naszych byłych graczy ( Dziubiński, Jencik,Svec,Guzik) tylko wygrana!

01-12-2019, 19:34 #6
Raczej zgodnie z oczekiwaniem po ostatnim przełamaniu się idzie narazie więcej niż dobrze
2-0 dla Biało-Czerwonych Smile

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

jerry94
01-12-2019, 19:35 #7
Dominacja Cracovii super na razie oby tak dalej  najlepsza tercja w tym sezonie według mnie, górale w szoku
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019, 19:37 przez jerry94.

agent44 Moderator
Liczba postów:5,246 Reputacja: 916
01-12-2019, 19:36 #8
Przyjemnie się na to patrzy, tak jak na miny miejscowych.

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

01-12-2019, 19:38 #9
(01-12-2019, 19:36)agent44 napisał(a):  Przyjemnie się na to patrzy, tak jak na miny miejscowych.

01-12-2019, 20:15 #13
(01-12-2019, 19:44)Sir Pablo napisał(a):  Oby tak dalej, jedziemy!

dobra 2-0 utrzymane po 2-ej tercji
Walczyć dalej!

CHT
01-12-2019, 20:16 #14
Toruń wygrał z Zagłębiem więc jest szansa przeskoczyć ich w tabeli.

01-12-2019, 21:12 #18
Dobry mecz, trochę nerwówki w 3 tercji, no i Fin zaczyna to na co wszyscy czekali Wink

1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017

jerry94
01-12-2019, 21:14 #19
Która Cracovia jest prawdziwa ta z 1 tercji czy z 3 tercji  Cool nie podoba mi się ten manerw z Jeżkiem gra dobrze ,ambitnie ale skuteczność 11meczów w ataku 1 bramka 2 asysty do Tvardonia potrzeba zawodnika kreatywnego ale ja się nie znam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019, 21:19 przez jerry94.