28 kolejka Cracovia - Górnik Zabrze 3 maja, 17:30

wrobelson
Liczba postów:3,590 Reputacja: 2,732
03-05-2021, 18:05 #61
Górnik jest strasznie słaby, do przerwy powinno być 3:0 dla nas...oby się to w 2 połowie nie zemściło Dodgy

HEJ HEJ  CRACOVIA   !!!

PrzemoWZG
Liczba postów:2,003 Reputacja: 830
03-05-2021, 18:07 #62
Jak tego nie wygramy to na prawdę się wkurwie.. Górnik już na wakacjach..

srk
Liczba postów:147 Reputacja: 62
03-05-2021, 18:08 #63

ziper
Liczba postów:999 Reputacja: 385
03-05-2021, 18:09 #64
Hanka gra taka pytę że głową mała. Jest parodysta futbolu.

TOM76
Liczba postów:2,560 Reputacja: 2,689
03-05-2021, 18:10 #65
Pelle zmarnował 200 % okazję.

srk
03-05-2021, 18:14 #66
"Alvarez to facet, który ma się czym zastawić, można by powiedzieć, że nawet za bardzo ma się czym zastawić" - komentatorzy C+ zawsze na propsie Smile

TOM76
03-05-2021, 18:16 #67
Na chwilę obecną mamy punkt nad gtsem.

DiegoKSC
Liczba postów:2,791 Reputacja: 4,022
03-05-2021, 18:17 #68
(03-05-2021, 18:16)TOM76 napisał(a):  Na chwilę obecną mamy punkt nad gtsem.
I tego się trzymajmy.

NIECH BĘDZIE POCHWALONA BOSKA CRACOVIA

Legum ministri magistratus, legum interpretes iudices, legibus denique idcirco omnes servimus, ut liberi esse possimus.

Diabel
Liczba postów:7,954 Reputacja: 10,238
03-05-2021, 18:19 #69
(03-05-2021, 18:08)srk napisał(a):  Eeee jak dla mnie Rocha nienajgorzej gra i pracuje bardziej niż jakiś Hanca czy Amersfoort
Zobaczymy co po przerwie, nie można mu odmówić chęci ale jego zagrania to generator liczb losowych

= sietniok na Madagaskar===
#FilipiakDosc

wrzo.ksc
Liczba postów:3,274 Reputacja: 626
03-05-2021, 18:20 #70
Moglo byc minimum 2:0 do przerwy, oby nie zjebali tego po przerwie .

LOS AMI

gusto
Liczba postów:2,079 Reputacja: 3,658
03-05-2021, 18:20 #71
Spóźniłem się na bramkę, dopiero teraz mogłem obejrzeć powtórkę. Ależ ten dzik przydziczył.

Malaga, Tiki Taki i Kasztanki

leszeczek
Liczba postów:15,892 Reputacja: 14,095
03-05-2021, 18:24 #72
(03-05-2021, 17:18)jarkos_ napisał(a):  Fajny skład, gramy u siebie o 3 punkty, 1 Polak, 3 nominalnie ofensywnych zawodników. Mam nadzieję, że z Wartą zobaczymy 3,5k kibiców machających Probierzowi chusteczkami

Z ciekawości. Jakie przełożenie na wynik / grę ofensywną ma ilość Polaków w składzie?

TOM76
03-05-2021, 18:25 #73
Górnik słabiutki, nie wiem skąd taka lekkość przy konstruowaniu akcji ? Nasza dobra gra czy słabość Zabrza? Pozytyw to na pewno: kolejne minuty bez straty gola, ładna akcja bramkową i ten punkt nad "bezdomnymi z Myślenic"

srk
03-05-2021, 18:26 #74
(03-05-2021, 18:19)Diabel napisał(a):
Dobrze napisane, liczy się to że póki co jest do przodu. Jest jeszcze 9 pkt do zdobycia. Ja bym tam chciał żeby Rocha został w KSC bo w każdym ostatnim meczu coś pokazywał a moim zdaniem wdrożył się do zespołu szybciej niż Alvarez (który ostatnio częściej odpala na szczęscie) czy chociażby syn ojca.