[31] Podhale Nowy Targ vs Cracovia | piątek, 06.01.2017, godz. 18:00

Liczba postów:5,337 Reputacja: 1,037
04-01-2017, 13:32 #1
Tylko 3 punkty!

*dla Cracovii

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

04-01-2017, 18:40 #3
Poproszę o tyle bramek, aby było zawsze więcej niż nowotarżan!

docent
Liczba postów:7,960 Reputacja: 2,896
04-01-2017, 21:40 #4
Oni mają pełne 4 ataki, no nie przesadzajmy - 22 bramki? Mamy w składzie kilku wychowanków Podhala, nie zrobią tego Wink

Futbol to jest prosta gra.
Wystarczy popatrzeć na Liverpool, Bayern, Real Madryt i starać się robić to samo.

04-01-2017, 22:26 #6
Jak nic przegramy. Prezes jest oburzony. Wiceprezes tnie koszty. Trener pozbywa się najlepszych. Obcokrajowcy prezentują słaby poziom. Reprezentanci nie prezentują w ogóle poziomu. Młodzież zamiast grać to sprzęt nosi. Drużyna jest w rozsypce. Na naszym tle najbliższy przeciwnik wygląda jak grecki heros. Czy szewczyk dratewka jest w stanie go pokonać? Liczę że pomylą godziny rozpoczęcia zawodów i dzięki temu zaczniemy na pustą strzelać od pierwszej minuty a gdy już wyjadą na lód nie zdążą odrobić strat. Będzie o czym wspominać/pisać przez najbliższe 3 miesiące bo nie oczekuje cudów w PO awans do półfinałów będzie dużym sukcesem.

Ps. Oczywiście należy trzymać kciuki za brak kontuzji, albo jak kto lubi za kontuzję u przeciwników!

jurassic
Liczba postów:5,288 Reputacja: 1,049
05-01-2017, 00:52 #7

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

klekot
Liczba postów:576 Reputacja: 39
05-01-2017, 16:50 #8
W tym meczu najważniejszy to brak kontuzji, na zwycięstwo się nie nastawiam wszak w meczach z Góralami nasi wychowankowie Podhala grają bardzo słabo i nie jest to moje spostrzeżenie tylko bodaj starszej pani...a mamy trochę tych górali w składzie.

Ciekaw jestem czy Kalusowi będą dzisiaj podawać i czy to ewentualnie wykorzysta ? czy inni ewentualnie wykorzystają jego podania ?
Swoją drogą przychodzi gość z naprawdę niezłym CV (nie mam na myśli NHL bo to prehistoria) i sekować go za to że Trener go zna osobiście, nie dać mu szansy się wykazać, przecież może pomóc pozostałym w zdobyciu Majstra i zarobieniu kasy, jakie to prostackie i prymitywne.

Finał Pucharu Kontynentalnego jest w naszym zasięgu ! Panie Profesorze, Panie Trenerze, Panowie Zawodnicy nie spieprzcie tego !

*REVENATOR*
Liczba postów:7,166 Reputacja: 802
05-01-2017, 18:37 #9
meczyk jutro jest o 16-stej na TVP Sport!!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2017, 21:45 przez *REVENATOR*.

Leesior
Liczba postów:9,732 Reputacja: 1,037
06-01-2017, 16:41 #10

Potrafi ktokolwiek napisać czemu dziś nie grają: Novajovsky, Wróbel i Kalus ? Pomijając już kontuzjowanego ostatnio Kruczka.

17 zawodników w składzie (nie licząc bramkarza): bez komentarza...

*REVENATOR*
06-01-2017, 16:44 #11
W Nowym Targu nie zagrają jednak Maciej Kruczek, Petr Kalus, Marek Wróbel i Peter Novajovsky. Wszyscy leczą drobne urazy.
Było sie pozbywać Pasiuta i Guzika ?? dzis nie ma kim grać!!

jurassic
06-01-2017, 17:31 #12
1-sza tercja ruszamy się jak muchy w smole i na 5 sekund do końca tercji przegrywamy 0:1 ...  Angry

torreador
Liczba postów:2,903 Reputacja: 402
06-01-2017, 17:39 #13
Ciekawe czy absencja Klausa i Navojovskiego to nie jest ciąg dalszy tzw. choroby zamrozeniowej. Źle się dzieje ...

Dajcie się Polakom rządzić a sami się wykończą
Dajcie Polakom demokrację a dyktaturę wybiorą sami.

CHT
Liczba postów:1,768 Reputacja: 443
06-01-2017, 17:54 #14
No proszę Chovan z ładną akcją pocisnął. Smile Czy ja dobrze słyszałem, że cisną na Dziubka?

klekot
06-01-2017, 18:03 #15
Taaa w 1 tercji ruszaliśmy się jak muchy w smole w strzałach 33 do 15 w celnych 22 do 7 dla nas to jak się ruszało Podhale ?
Ale co to były za strzały, słabe prosto w bramkarza
Bramka Dziubińskiego fartowna, natomiast Domogała wreszcie konkretny strzał w górny róg !
Że Chovan gra to zauważyłem w 25 min

klekot
06-01-2017, 18:11 #16
Jakie cienkie to Podhale, asysta Kapicy i Patryk Noworyta jak rasowy napastnik konkretny strzał , brawo 3:2 dla nas

mkp
06-01-2017, 18:11 #17
I profesorska bramka Patryka Smile

klekot
06-01-2017, 18:14 #18
Przegrany bulik Dziubińskiego, strzał Różaka z pierwszego i chyba rykoszet od naszego obrońcy niestety 3;3

CHT
06-01-2017, 18:15 #19
Jakby podkupić tych Finów na miejsce Słowaków to mielibyśmy całkiem sympatyczny skład. Słabo w obronie! Gdyby nie Radzik między słupkami to Michalski mógłby to strzelić. Ogólnie zbyt wiele takich sytuacji. Bramki zdobywamy całkiem łatwo, ale słabo bronimy swojej.