[38] Cracovia vs KH Toruń | wtorek, 17.12.2019, godz. 18:30

agent44 Moderator
Liczba postów:5,327 Reputacja: 1,027
16-12-2019, 16:01 #1
Mecz rozgrywany awansem, tylko 3 punkty!

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

Hrabia
Liczba postów:1,779 Reputacja: 823
16-12-2019, 18:20 #2
Ostatnie dwa mecze Torunianie wygrali, ale grali u siebie, a poza tym z zwycięstwa przyszły im z najwyższym trudem. Jutro nie można ich zlekceważyć, ale są do ogrania Smile

Better dead than red.
Han pasado!

Leesior
Liczba postów:9,726 Reputacja: 1,029
17-12-2019, 21:19 #3
Jak na razie (III tercja) - 2:3 (ożeż wisła !)

*REVENATOR*
Liczba postów:7,166 Reputacja: 802
17-12-2019, 21:49 #4
wydawało się ze ,nie może być gorzej niż na początku sezonu !!
Dzis pokazali ze może!!
Cracovia oddaje aż 52 strzały na bramkę Torunia i tylko 2 bramki !
Toruń strzela tylko 20 razy i aż 3 gole
beznadziejnie to wygląda !!

bodzio969
Liczba postów:1,176 Reputacja: 1,360
17-12-2019, 22:21 #5
Nie licząc Janowa to jesteśmy najgorszą drużyną w meczach domowych. Tyle upokorzeń zgotowanych własnym kibicom w tym sezonie nie zafundowała żadna inna drużyna (poza Janowem, który gra we własnej lidze)... 9 porażek w 17 meczach Angry czyli nawet połowy meczów rozgrywanych na S7 nie potrafili wygrać!
I dziwić się, że na mecze chodzi w porywach do 300 osób... ech...

Blizzy
Liczba postów:2,256 Reputacja: 407
17-12-2019, 22:32 #6
(17-12-2019, 21:49)*REVENATOR* napisał(a):  wydawało  się ze ,nie może być gorzej niż na początku sezonu !!
Mają dobrego bramkarza...
Dziś to była kpina, no może bez pierwszej tercji.

1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017

torreador
Liczba postów:2,892 Reputacja: 396
17-12-2019, 22:39 #7
Co to KU...A jest? Tragedia.

Dajcie się Polakom rządzić a sami się wykończą
Dajcie Polakom demokrację a dyktaturę wybiorą sami.

Hrabia
17-12-2019, 22:51 #8
Przez sporą część meczu graliśmy w przewagach, a drużyna walcząca z sukcesami w europejskich pucharach hokejowych, powinna wykorzystać choć połowę takich przewag. Gra nie była najgorsza, ale skuteczność dramat.

Han pasado!

marczek
Liczba postów:1,733 Reputacja: 136
18-12-2019, 09:53 #9
To jest najbardziej zastanawiajace ze potrafimy zagrac dobre mecze, stwarzac zagrozenie w przewagach, stac przed bramkarzem, grac szybko i skladnie...i z drugiej strony mamy takie mecze jak wczoraj ze wlasciwie z Janowem bysmy mieli problem

MSC
Liczba postów:5,339 Reputacja: 1,087
18-12-2019, 10:35 #10
Trzeba by zapytać zawodników o co im chodzi. Wczoraj po kilku minutach gry już widziałem, że będzie ślizgawka.

Khalid Pasiak
Liczba postów:14,652 Reputacja: 3,932
18-12-2019, 11:18 #11
żal było patrzećSad

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

18-12-2019, 13:10 #13
6-te miejsce to są potencjalnie mecze z Unią która nam w tym sezonie wybitnie nie leży

od zawsze biało-czerwony

18-12-2019, 14:06 #14
Znowu mamy cyrk. Wybaczę, jeśli zdobędziemy Mistrzostwo.

18-12-2019, 14:52 #16
(18-12-2019, 14:06)agent44 napisał(a):  Znowu mamy cyrk. Wybaczę, jeśli zdobędziemy Mistrzostwo.

Czyżby duch Sarnika znowu unosił się nad taflą?

Leesior
18-12-2019, 20:10 #17
Żeby zapobiec temu ewentualnemu "ustawianiu: kto z kim chce, a kto z kim nie chce (osobiście nie bardzo w to wierzę) starczy wprowadzić system, że drużyna nr 1 (po sezonie zasadniczym) wybiera sobie kogoś z miejsc 5-8 itd... Czwarta drużynie zostaje niewybrany przez nikogo rywal.

PS. Oczywiście to rozwiązanie ma także wady.