Mecz o 6 miejsce

bodzio969
Liczba postów:1,139 Reputacja: 1,261
15-01-2020, 15:10 #3
W sumie to obojętne jakie miejsce zajmiemy przed PO. Zarówno z Tychami jak i Unią czy też JKH gra nam się trudno w tym sezonie. Ważne żeby przygotować dobrze formę na najważniejsze mecze sezonu i wtedy żaden rywal nie będzie z gatunku "nie do przejścia"

docent
Liczba postów:7,712 Reputacja: 2,518
15-01-2020, 15:55 #4
Niby racja, że miejsce nie ma takiego znaczenia, bo wygrywać trzeba z każdym - ale ta drużyna musi odzyskać pazerność na zwycięstwa i w ogóle wiarę w swoje umiejętności. Tylko przekonujące zwycięstwo.

Walczymy o Mistrzostwo i Puchar Polski

kaleb
Liczba postów:5,188 Reputacja: 2,853
15-01-2020, 19:54 #5
Zobaczymy, czy wytrzymają kondycyjnie po podróżach. Tak że bez względu na wynik po dwóch tercjach, trzecia tercja pewnie o wszystkim zadecyduje.

Orlean
Liczba postów:2,870 Reputacja: 1,263
15-01-2020, 20:02 #6
Po pierwszej tercji prowadzimy 1-0 po bramce Stebiha.

Hrabia
15-01-2020, 21:03 #7
Po dwóch tercjach nadal 0:1 dla nas Smile Niewielka przewaga przed trzecią tercją, drużyna musi się zmobilizować, bo w ostatniej tercji prawie zawsze nie mają sił, a mecze w Pucharze Kontynentalnym dzień po dniu też zrobiły swoje.

Han pasado!

Sir Pablo
Liczba postów:651 Reputacja: 611
15-01-2020, 21:37 #8
2 min do końca i jest 1:1

sterby
Liczba postów:8,429 Reputacja: 11,152
15-01-2020, 21:45 #9
Czyli wszystko zgodnie z planem.

Człowieka jest łatwo oszukać.
O wiele trudniej przekonać go, że został oszukany.

15-01-2020, 21:58 #13
Niech ten Rohacek już wypier. dala.. Wypalił się już dziad.. 7 miejsce w tej buraczanej lidze..Nieporozumienie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2020, 21:59 przez PrzemoWZG.

jerry94
Liczba postów:137 Reputacja: 22
15-01-2020, 22:02 #14
Zgodnie z planem z każdą minutą słabiej a karne tradycja chyba komuś na złość  , niech mi ktoś powie komu  Smile

Hrabia
15-01-2020, 22:11 #15
(15-01-2020, 21:55)sterby napisał(a):  Jak myślicie ile można zarobić obstawiając, że drużyna przegra w doliczonym czasie 15 meczów w sezonie?

Gdybym przed sezonem postawił 100 zł to pewnie miałbym teraz wartość mieszkania Smile

Han pasado!

sterby
15-01-2020, 22:15 #16
Ile zostało meczów do końca sezonu zasadniczego?
Jeżeli trafimy w pierwszej rundzie na Unię, to play-offy mogą być dla nas wyjątkowo krótkie.
W Oświęcimiu zrobili niezłą pakę, a nasze dwa ostatnie play-offy z Unią zakończyły się porażkami, bolesnymi porażkami.

bodzio969
15-01-2020, 22:17 #17
Jest szansa, że Unia, w takiej formie jeszcze wyprzedzi Tyszan. Wtedy wpadamy od razu na odwiecznego rywala, który nie bardzo lubi z nami grać w playoffach Wink

sterby
15-01-2020, 22:19 #18
Z tym, że ostatnio nasz odwieczny rywal trochę się przełamał, no chyba, że trener Bagiński nam pomoże.

Ja bym tego Gusova brał skoro wolny, tylko obawiam się czy on umiałby odnaleźć się w korpo.

Orlean
15-01-2020, 22:41 #19
Nie ma się co czarować, z trójki- Unia ( w mega formie, rozpędzona ,głodna sukcesów, nie leżąca nam w obecnym sezonie) Jastrzębie ( poukładane, w formie , z młodymi w składzie , z LL i Kalaberem w boksie) Tyscy ( zmanierowanie gwiazdki które zwolniły trenera który im dwa majstry zdobył i wymagał ciężkiej pracy, wpadki w zasadniczym, z nami też porażka się przytrafiła, jeśli Majkowski zostanie raczej nad szatnią nie zapanuje) To z tej trójki najlepiej byłoby z Tyskimi grać.