Po niedzielnej kompromitacji z GKS Tychy pora na rehabilitację na wyjeździe w Zagłębiu Dąbrowskim. Tylko 3 punkty!

Han pasado!

hank
Liczba postów:10,613 Reputacja: 14,923
22-01-2019, 14:54 #2
Wypadało by wygrać .A przy okazji poprawić psychikę , która po niedzieli na pewno nie jest w najlepszym stanie .

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

PrzemoWZG
Liczba postów:1,501 Reputacja: 363
22-01-2019, 20:22 #3
Według mnie Łuba to taki hokejowy Ręcznik.. Momentami uda mu się tylko zagrać solidne spotkanie..

Hrabia
22-01-2019, 21:50 #4
Niestety na 10 minut przed końcem przegrywamy z Zagłębiem 5:3 Sad chyba Łuba marnie się spisywał i jego obciążają bramki, jeśli w 49 minucie Rohacek zastąpił go Kowalówką.

Edit: Koniec, 5:4 dla naszych przeciwników. W 55 minucie nieuznany dla nas gol ze spalonego, z relacji na głównej nie wynika, czy zgadzają się z decyzją sędziego.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2019, 22:06 przez Hrabia.

Han pasado!

agent44 Moderator
Liczba postów:5,138 Reputacja: 759
22-01-2019, 22:14 #5
No to zapowiada się pasjonująca walka o piąte miejsce, do ostatniej kolejki!

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

Senior
Liczba postów:415 Reputacja: 2
22-01-2019, 22:20 #6
A ma to w sumie jakieś większe znaczenie, czy zajmiemy piąte czy szóste miejsce?

PrzemoWZG
22-01-2019, 22:36 #7
Jkh czy Podhale jeden *uj..  I tak pewnie nie wyjdziemy zwycięsko z tej rywalizacji.

Orlean
Liczba postów:2,654 Reputacja: 998
22-01-2019, 22:37 #8
Patrząc na podejście włodarzy,skład, osobę trenera,grę to chyba nikogo nie zdziwi miejsce 5-7 na koniec obecnego sezonu.

23-01-2019, 01:35 #10
Może by więc sięgnąć po bramkarza z Sosnowca?

hank
23-01-2019, 12:04 #11
Zastanawia mnie co się stało a naszym drugim atakiem, dotychczas regularnie strzelali gole - od paru meczy zero .

Leesior
Liczba postów:9,559 Reputacja: 786
23-01-2019, 19:44 #12
Dla mnie ten wynik to kompromitacja. Zamiast zapewnić sobie to piąte miejsce, to trzeba walczyć, aby nie spaść na szóste.