Han pasado!

Khalid Pasiak
Liczba postów:14,648 Reputacja: 3,892
31-01-2020, 19:01 #2
(30-01-2020, 23:49)Hrabia napisał(a):  Ostatnie 6 meczów to zwycięstwa, w tym 5 zwycięstw w regulaminowym czasie gry Smile Jutro musimy podtrzymać dobrą passę Smile Tylko 3 punkty!
Dobra rozgrzewka przed niedzielnym meczem z Tychami.
Wygramy co oczywiste.

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

Sir Pablo
Liczba postów:765 Reputacja: 737
31-01-2020, 20:59 #3
Po pierwszej tercji prowadzimy 1:0 po golu Kalinowskiego.

agent44 Moderator
Liczba postów:5,326 Reputacja: 1,027
31-01-2020, 21:07 #4
Swoją drogą fajna to była akcja i piękne wykończenie Kalinowskiego.

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

(31-01-2020, 22:06)D.J.Cat napisał(a):  Jesteśmy na czwartym miejscu,

Fajnie byłoby je utrzymać, choć teraz już będą naprawdę ciężkie mecze.

Hrabia
31-01-2020, 22:19 #7
Kalinowski zasługuje na tytuł MVP dzisiejszego meczu Smile

Han pasado!

Orlean
01-02-2020, 09:23 #8
Skrót wczorajszego meczu na uwagę zasługuje fajny komentarz , obiektywny z poprawną polszczyzną. https://www.youtube.com/watch?v=mwXGOS7lX1M

docent
Liczba postów:7,846 Reputacja: 2,747
01-02-2020, 11:05 #9
To prawda, dobry materiał.
Z Tychami będzie trudniej, nie może być takich chwil dekoncentracji jak przy golu na 4:2.

Futbol to jest prosta gra.
Wystarczy popatrzeć na Liverpool, Bayern, Real Madryt i starać się robić to samo.

01-02-2020, 14:30 #10
Taka ciekawostka z wczorajszego meczu.
Na ławce kar siedzi Urban, a do końca kary zegar pokazuje 0:05. Trwa przerwa w grze, bo na karę wędruje drugi nasz zawodnik. Wznowienie i pada gol dla Zagłębia. Ławkę kar opuszcza Urban, a zegar kary drugiego naszego zawodnika pokazuje 1:54 i zostaje on na ławce.

Zagadka; co się nie zgadza?

01-02-2020, 14:54 #11
(01-02-2020, 14:30)agent44 napisał(a):  Taka ciekawostka z wczorajszego meczu.

"Też mi dwumian Newtona" [Mistrz i Małgorzata]
Kara się skończyła zanim zatrzymano czas , wniosek Urban już  "wrócił" na lód a gol kasuje karę 2-ego zawodnika.

ps: oczywiście sędzia zegarowy ma czas reakcji . Nie wiem co o tym mówią przepisy ale wydaje mi się ,że albo sędziowie oficjalnie cofają czas o 2sekundy albo  powinniśmy zagrać w komplecie.