[47] Cracovia vs GKS Tychy | niedziela, 2.02.2020, godz. 18:30

Tychy , Unia , Jastrzębie. Test w 3ch kolejnych meczach
na ile mocny jest wzrost formy drużyny.

Zobaczymy co nasz nowy gracz z Francji potrafi.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2020, 10:39 przez Khalid.

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

Sir Pablo
Liczba postów:924 Reputacja: 857
02-02-2020, 10:48 #2
Ostatnie trzy kolejki z bardzo wymagającymi rywalami ale jeśli mamy coś ugrać to musimy sobie z nimi poradzić. Dzisiaj 3 pkt a potem trzeba utrzeć nosa oświęcimskim pieniaczom!

sterby
Liczba postów:8,827 Reputacja: 12,898
02-02-2020, 11:01 #3
Jestem pełen obaw o wynik, ponieważ wybieram się na mecz Wink

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

02-02-2020, 11:04 #4
(02-02-2020, 11:01)sterby napisał(a):  Jestem pełen obaw o wynik, ponieważ wybieram się na mecz  Wink
Jonasz!!!  Big Grin

ps: To jak coś to wiesz gdzie przed meczem będziemy siedzieć Smile
Możesz odczynić zły  urok kusztyczkiem czego dobrego.
mnie to przy pucharze z Ukraińcami pomogło (pierwszy live widziany wygrany mecz w sezonie)

docent
Liczba postów:8,023 Reputacja: 2,953
02-02-2020, 16:47 #5
(02-02-2020, 11:04)Khalid napisał(a):

Czyli? Tam gdzie ostatnio po?

Futbol to jest prosta gra.
Wystarczy popatrzeć na Liverpool, Bayern, Real Madryt i starać się robić to samo.

Hrabia
Liczba postów:1,831 Reputacja: 903
02-02-2020, 22:33 #6
Passa zwycięstw podtrzymana Smile Ładne zwycięstwo nad bardzo trudnym rywalem Smile

Better dead than red.
Han pasado!

Sir Pablo
02-02-2020, 22:34 #7
Bardzo dobry mecz z wyjątkiem pierwszej tercji. W drugiej coś Tyskim puszczały nerwy.

sterby
02-02-2020, 22:56 #8
Najfajniejszy mecz na Siedleckiego od wielu, wielu miesięcy.
Podoba mi się ten nowy tyski trener Wink

agent44 Moderator
Liczba postów:5,342 Reputacja: 1,039
02-02-2020, 22:59 #9
Brawa dla drużyny , przede wszystkim za odwrócenie losów meczu, bo przed play-off to buduje morale.

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

02-02-2020, 23:19 #11
Kto wie, czy nie najlepszy dotąd mecz w sezonie. Drużyna począwszy od 2 tercji rosła z każdą minutą. Para Kapica-Urban - widać, że jest między nimi dobra chemia.
Jasne, trzeba ciągle pracować nad wyeliminowaniem momentów dekoncentracji, to była przyczyna straty 2 bramek w 1 tercji w czasie kiedy 'optycznie przeważaliśmy'. Jachym 3 razy mi podpadł, ale wybaczam po strzelonej 2 bramceSmile Jeszcze tylko trochę więcej cierpliwości w rozegraniu z własnej tercji, parę razy bezsensowne uwolnienia kiedy obrońca niby-to szukał napastnika, a podanie było bez szans.
Tychy strzeliły sobie w kolano z tym popędzeniem Gusowa, wg mnie zjeżdżają po równi pochyłej.

Jaf
Liczba postów:1,127 Reputacja: 306
02-02-2020, 23:41 #12

03-02-2020, 00:34 #13
(02-02-2020, 23:41)Jaf napisał(a):  Dobry, twardy mecz. Top 3 tego sezonu na S7. Odwrócenie 0:2 na 5:2 aż szokujące, bo 1 tercja tego nie zapowiadała.
Oglądałem od 0-2 . GKS był o klasę słabszą drużyną w tym okresie. 5 goli to najmniejszy wymiar kary. Mogli Tyszanie chwycić i 8 a nawet więcej.

8 wygrana z rzędu i mocna drużyna Pasów na tafli. Ciekawy play-off się zapowiadaSmile

docent
03-02-2020, 10:57 #14
No tak, ale jak tak będzie wyglądała dyscyplina wśród kibiców, to jeszcze niejedną wtopę możemy zaliczyć. Dwóch poważnych forumowiczów zostawia nieobstawionego jonasza na trybunach, to czego się tu spodziewać?
A już na poważnie: w przerwie gniazdowy młyna opierniczył nas, że sektory środkowe nie śpiewają. Po części prawda, ale częściowo się muszę nie zgodzić: na młynie trenują jakieś nowe, sobie tylko znane przyśpiewki, więc motywacja spada do zera. To musi być coś chwytliwego i powszechnie znanego, inaczej nie da się ruszyć "pikników".

kaleb
Liczba postów:5,450 Reputacja: 3,293
03-02-2020, 13:36 #15
Żeby tylko forma nie przyszła za wcześnie...
Jak utrzymają na play-offy, to będzie super!

MSC
Liczba postów:5,367 Reputacja: 1,127
03-02-2020, 14:04 #16
Forma to dopiero przyjdzie. Smile

PS: Motywacja też będzie na najwyższym poziomie Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2020, 14:04 przez MSC.

Sir Pablo
03-02-2020, 14:33 #17
Forma przyjdzie, motywacja przyjdzie, oby jeszcze kibice przyszli ...

MSC
03-02-2020, 14:45 #18
Obawiam się, że o to będzie najtrudniej.

hank
Liczba postów:13,738 Reputacja: 23,299
03-02-2020, 14:51 #19
Będą wyniki to i przyjdą kibice , jak drużyna grała kichę to ciężko to było oglądać .