leszeczek
Liczba postów:15,882 Reputacja: 13,652
31-08-2018, 17:03 #61
(31-08-2018, 16:57)MakuKSC napisał(a):
(31-08-2018, 16:46)link napisał(a):  Wszystko sie moze zmienic ale jedno pozostaje zawsze stale: statystycznie wpierdol od Legii praktycznie pewny i nawet jak Legia wyjdzie i kazdy z nich bedzie biegal do tylu to my tego meczu nie wygramy.
To jest kolejny kamyczek do ogrodka prezesa, wszyscy ku... moga ograc cwks tylko nie my - fatum, zyla wodna czy ch.. wie co
Zwłaszcza Gil wie co

Od pewnego czasu pojawiam się rzadko i nie reaguję na zaczepki. Ot taka zmiana.

wrobelson
Liczba postów:3,541 Reputacja: 2,690
31-08-2018, 20:36 #62

Dobre, dobre ... az sie zasmialem  Wink .Ale fakt, cos w tym jest.

Jarek44
Liczba postów:2,839 Reputacja: 4,358
31-08-2018, 23:05 #63
Wygramy!!! Bo jesteśmy Cracovia!!! Nie Comarch, Filipiak, a Cracovia!!! Kuwa mać po co idziemy na stadion Cracovii??? Żeby Pasy wygrały!!! Nasze Pasy, a nie Filipiaka, Comarchu, ani innej chujni!!!

sarmata
Liczba postów:1,027 Reputacja: 1,613
31-08-2018, 23:25 #64
Myślę, że po naszych ostatnich transferach legia ma pełno w gaciach. A jak byśmy jeszcze zakontraktowali Kapustkę, to w ogóle by nie przyjechali...

Stadion sercem, a Salvator ciałem. Cracovia 100 %.

MakusKSC
Liczba postów:93 Reputacja: 156
01-09-2018, 10:38 #65
Jutro wszyscy na stadion!!! ...czas skończyć z tą dziadowską frekwencją!

Sektor H2

KruszynaKSC
Liczba postów:10,254 Reputacja: 14,046
01-09-2018, 10:52 #66
Kotlety kupione....zaraz nacieram czosnkiem..Przygotowania do meczu ida pelna para!!!

01-09-2018, 10:55 #67
(01-09-2018, 10:52)KruszynaKSC napisał(a):  Kotlety kupione....zaraz nacieram czosnkiem..Przygotowania do meczu ida pelna para!!!

01-09-2018, 11:27 #69
Zwyciestwo z Legia ( "najstarsi gorale tego nie pamietaja" ) ruszyloby wszystkich, Panowie zagrajcie agresywnie tak jak trener zachowuje sie na lawce, badzcie skupieni bez glupich bledow indywidualnych czy taktycznych, szczescie tez sie w koncu usmiechnie - kibice pomoga,ten rywal jest mocny tylko z nazwy... NIC TYLKO ZAPIERD... - DO BOJU PO PIERWSZE ZWYCIESTWO !!!

sarmata
01-09-2018, 11:54 #70

Ja czosnkiem natrę karnet. Czosnek jest dobry na złe moce i wszelkich krwiopijców...

DiegoKSC
Liczba postów:2,748 Reputacja: 3,944
01-09-2018, 11:56 #71
To Tabisza natrzyjcie lepiej.

NIECH BĘDZIE POCHWALONA BOSKA CRACOVIA

Legum ministri magistratus, legum interpretes iudices, legibus denique idcirco omnes servimus, ut liberi esse possimus.

kaleb
Liczba postów:5,870 Reputacja: 3,840
01-09-2018, 12:24 #72
Ja pamiętam zwycięstwo nad (7)egłą bardzo dobrze, to jedno z fajniejszych wspomnień na naszym stadionie. Warto to powtórzyć!
A czy ktoś dopilnuje, żeby na mecz wchodziły osoby tylko z województwa mazowieckiego?
No i szkoda, że nie będzie transu; Stop pijanym, kierowcom!

RobertoBaggio
Liczba postów:2,425 Reputacja: 1,941
01-09-2018, 12:36 #73
Mój syn pojechał chociaż do grodu Craca mamy 900 km ale Cracovia ma wielką moc a Ziemia Święta wielkie przyciąganie.Wygraj Cracovio !

Kamaz
Liczba postów:3,221 Reputacja: 677
01-09-2018, 22:51 #74
Czy ktoś wie, czy Cabrerra, Gol i Brazole są w kadrze meczowej?

02-09-2018, 02:14 #77
(02-09-2018, 01:39)dangorka napisał(a):  Obstawiam Gola zaczynającego mecz, Cabrere wchodzacego z ławki i Brazylijczyka (tego skrzydłowego) w kadrze ale bez minut w meczi
Chcę się mylić, ale ja obstawiam wpierdol.
Nie da się ustawić drużyny po raz pierwszy do gry w 24 godziny w (CRACOVII)
Chciałbym te słowa pisane odśpiewać.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018, 02:17 przez destroyer.

eredin
Liczba postów:7,926 Reputacja: 2,580
02-09-2018, 07:17 #78
(02-09-2018, 02:14)destroyer napisał(a):
Z Legią idzie nam słabo. Sędziuje Gil. Na teraz punkt to sukces.

> klaros Napisał(a):
> --------------------------------------------------

> > Bum bu rumbum, bum bu rumbum a Marciniak pyk.
> > Bum bu rumbum, bum bu rumbum, no i Żytko pyk.

ziper
Liczba postów:967 Reputacja: 342
02-09-2018, 07:24 #79

piotrek67
02-09-2018, 07:42 #80
(02-09-2018, 07:24)ziper napisał(a):  Skóry że nie w temacie, kasy od której czynne? Wczoraj odbiłem się o 16:30 od POK.

GDZIE KUPIĆ BILETY ORAZ KARNETY NA SEZON 2018/2019?