Arka Gdynia _ CRACOVIA poniedziałek 10 12 2018 godzina 18:00

KruszynaKSC
Liczba postów:10,161 Reputacja: 13,861
10-12-2018, 20:59 #61
Noooo.. meczycho w naszym wykonaniu bajka.. fajnie się to oglądało... oczywiście jeśli tak można powiedzieć o meczu naszej buraczanej ligi Wink
Oby dograli bez porażki w pozostałych dwóch meczach... oby...

Jak tam miłośnicy talentów Marciniaka i Deji po dzisiejszym meczu? Dalej tęsknicie za nimi po dnie jakie dziś zagrali? Pewnie spalili się bo się chcieli pokazać Probierzowi Wink

10-12-2018, 21:06 #62
(10-12-2018, 20:58)VelVet napisał(a):  Ten drugi co komentował to kto to był ? Wypowiadał się jak pierwszy lepszy gość złapany pod monopolowym Smile

Maciuś Terlecki

ZbigniewT
Liczba postów:1,219 Reputacja: 2,505
10-12-2018, 21:07 #63
(10-12-2018, 19:35)Pasiastyyy napisał(a):
(10-12-2018, 19:27)ZbigniewT napisał(a):  Mecz się dobrze układa, ważne ze prowadzimy i możemy dołożyć z kontry jeszcze jednego
takie krakanie to ja lubie Big Grin
Ja też! Big Grin

Kajak
Liczba postów:5,969 Reputacja: 5,426
10-12-2018, 21:13 #64
Trójka na wyjeździe , no , no ,no , szacun!

Bruno
Liczba postów:1,664 Reputacja: 2,645
10-12-2018, 21:14 #65
Kowal w lidze minus o naszym meczu: "Cracovia przyjedzie na wycieczkę, zgarnie czwórkę i pojedzie. Ile było z Wisłą 4-1? No. Myślę że będzie podobnie."
No i co  kowal ? Bucu pierdoolony..Pod monopolowy na Bródno,a nie do ludzi ze swoimi mądrościami .
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2018, 21:22 przez Bruno.

DiegoKSC
Liczba postów:2,729 Reputacja: 3,889
10-12-2018, 21:17 #66
2 kolejki do przerwy. Trzeba zrobić 6 pkt. i eksmitować gts do dolnej ósemki. Taki jest plan.

NIECH BĘDZIE POCHWALONA BOSKA CRACOVIA

Legum ministri magistratus, legum interpretes iudices, legibus denique idcirco omnes servimus, ut liberi esse possimus.

kinder
Liczba postów:993 Reputacja: 297
10-12-2018, 21:17 #67
brawo Druzyna, co nie zmienia faktu ze tabisz i baldys do wypierd.....

Ultras Lech `01

Dumny z bycia Pyrą, za co wszyscy nienawidzą.

Matthias89
Liczba postów:2,383 Reputacja: 1,214
10-12-2018, 21:37 #69
Super, że są 3punkty. Ale też nie przesadzajmy z tym dobrym meczem. Kopanina niesamowita, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Ciężko na to było patrzeć, oglądając takie mecze to nie dziwią puste trybuny na wszystkich stadionach.

(10-12-2018, 21:06)Sir Pablo napisał(a):

Komentatorom dzioby się nie zamykały, ale mówili w zasadzie o wszystkim, poza tym, co się dzieje na boisku. Jest na to rada: ściszyłem głos do minimum, dzięki czemu nikt mi nie przeszkadzał w stwierdzeniu na własne oczy, że:
1. W 1 połowie gramy do przodu na 1 kontakt, z niewielką ilością strat z przodu;
2. W tejże 1 połowie bardzo dobra walka o odbiór po stracie w zasadzie u wszystkich zawodników;
3. Probierz wpoił naszym "menelom" dośrodkowania po ziemi zamiast dotychczasowych balonów, do których wszyscy się przyzwyczaili i uważali za należny prezent dla swojej obrony;
4. W 2 połowie Arka atakowała cały czas prawą stroną i było słabo: Siplak wiele razy nie nadążał albo był okiwany, na szczęście bez konsekwencji;
5. W 1 części 2 połowy wszystko się zmieniło na niekorzyść u nas, dużo chaosu i wykopów po autach... nie musiało tak być, co pokazała końcówka, ciekawe, gdzie problem - zmęczenie obrońców, nerwy? Tak czy owak, to musi być do poprawy

10-12-2018, 22:02 #73
Cytat:(...) każdy widzi jak rzetelni są w dzisiejszych czasach pismacy (...).

Błąd ortograficzny na oficjalnej ("Czasami takie mecze się zdażają"). Nie, to jednak moje oczy się zmęczone. Smile

Za to mecz dziś udał się bezbłędnie. Rolleyes
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2018, 23:20 przez Camron.

Kibic Cracovii traci cierpliwość w niedzielę wieczorem, ale koło środy powinien znów być cierpliwy.

10-12-2018, 22:08 #75
3:0 szacun, ale brakuje tego dobicia rywala przy wyniku stykowym!
Kilka razy wyprowadzaliśmy fajna kontrę i nic, przy lepiej dysponowanym rywalu może się to zemścić.

quentin
Liczba postów:8,477 Reputacja: 4,577
10-12-2018, 22:09 #76
Wygrywamy 3-0 miła niespodzianka.
Karny na granicy wtopy, znowu było ciepło i blisko.

Po 2-0 mecz został zamknięty. Arka tylko jeden groźny strzał (świetna obrona bramkarza). Fajnie że mamy siłę biegać, szkoda że runda się kończy.

J&B
Liczba postów:1,584 Reputacja: 2,104
10-12-2018, 22:18 #77
Mi tam się podobało. Była walka i zaangażowanie, były zalążki grania w piłkę, a przy tym nie pozwoliliśmy Arce na zbyt wiele.
Poprawiony bilans w Gdyni i nadrobiony dystans w tabeli. Oby tak dalej - następny na rozkładzie paprykarz. Liczę na dobrą pogodę i poprawę frekwencji na trybunach, bo cztery tysiące to jest śmiech na sali.

NIE WYOBRAŻAM SOBIE, ŻEBY OD WIOSNY SEKTOR "A" NIE BYŁ OTWARTY.

Dziękuję za zwycięstwo. Brawo.

#FilipiakWon

sadix
Liczba postów:309 Reputacja: 309
11-12-2018, 00:09 #78
M.Probierz chce wsparcia nas jako "12" zawodnika.Mam nadzieję ,że będzie miał bo naszym obowiązkiem jest dopingować piłkarzy by grali jak najlepiej.Siłą protestu będzie gdy 10k ludzi krzyknie co myśli o korpo zarządzie.To nie bojkot meczów , im więcej nas tym większe wsparcie drużyny i siła przebicia w proteście.Także wszyscy obowiązkowo a mecz z paprykarzami pokażmy się jeszcze przed zimą by na wiosnę zacząć nową rundę z wysokiej półki !!!

Dorwas
Liczba postów:1,284 Reputacja: 955
11-12-2018, 00:36 #79
Może ktoś napisać ile nasi przebiegli km?

Dorwas

Ashksp
Liczba postów:422 Reputacja: 85
11-12-2018, 00:41 #80
(11-12-2018, 00:36)Dorwas napisał(a):  Może ktoś napisać ile nasi przebiegli km?

Jak dobrze pamiętam to ok. 120 przy ok. 112 Arki.