Witaj! Logowanie Rejestracja
Beckham ma jedną nogę krósząDNL_KKS
Liczba postów:1,051 Reputacja: 0
18-01-2004, 16:16 #1
PAP/18 stycznia 2004 13:48


Beckham ma jedną nogę krószą

Angielski piłkarz grający w Realu Madryt, David Beckham, ujawnił w rozmowie z dziennikarzami gazety "News of the World", że ma jedną nogę krótszą.


Jeden z najsłynniejszych piłkarzy ostatnich lat powiedział, że nie zdawał sobie z tego sprawy, dopóki nie przeszedł drobiazgowych badań medycznych przed przeprowadzką do hiszpańskiego klubu z Manchesteru United.

"Jedna z moich nóg jest nieco krótsza - poinformował Beckham w wywiadzie, który ukazał się w niedzielę. - Myślę, że jest to całkiem powszechna przypadłość, ale w moim przypadku problem jest nieco bardziej złożony".

"Wszystko ujawniło się dopiero, kiedy przechodziłem szereg testów medycznych przed transferem do Realu. Lekarze powiedzieli mi wówczas także, że mogę mieć pewne kłopoty z mięśniami pleców. Na szczęście nie jest to duży problem" - powiedział jeden z gwiazdorów madryckiego klubu.

Od momentu przejścia do "Królewskich", Beckham już kilkakrotnie doznawał kontuzji. Ostatnio pauzował trzy mecze ze względu na uraz prawej kostki. Anglik ma jednak zagrać w niedzielnym meczu ligowym z Realem Betis Sewilla.

"Mam krótszą lewą nogę. Próbowałem używać specjalnych wkładek, które miały wyrównywać mój wzrost, ale nie mogę tego stosować do obuwia piłkarskiego - powiedział Beckham. - To właśnie było przyczyną mojej ostatniej kontuzji. Poza tym nie lubię grać z wkładkami, gdyż nie mam takiego czucia piłki. Jest to dla mnie ważne - szczególnie, kiedy wykonuję rzuty wolne".
grzesieksc
Liczba postów:449 Reputacja: 0
18-01-2004, 17:22 #2
....dlatego wszyscy wiedza ze nasz Nowak jest lepszy...przynajmniej równy, symetryczny Big Grin
[Obrazek: c0uk.gif]


To Kay
Liczba postów:121 Reputacja: 13
18-01-2004, 17:38 #3
Czego ten gościu nie wymyśli ,by o nim pisano .

Żenujące zachowanie - słaby na boisku, to wymyśla jakieś bajki dla brukowców ,nastawionych na tanią sensacje !
ipswich
Liczba postów:754 Reputacja: 62
18-01-2004, 23:46 #4
Oj,wiktoria,wiktoria takiego kaprawca sobie wzięłaś??!
BIAŁOCZERWONE to barwy NIEZWYCIĘŻONE!!!!!


Skocz do: