Witaj! Logowanie Rejestracja
Cele na sezon 2020/2021 - NIE ZOSTAŁY ZREALIZOWANESaNtO
Liczba postów:19,227 Reputacja: 11,311
02-08-2020, 16:15 #1
Szanowni Państwo

Przed nami kolejny sezon, więc czas by po raz kolejny wskazać zarządowi jakie są nasze oczekiwania. Przestrzegam, nie jest to analiza składu, jego głębi, odejść, transferów itp. My mamy swoje oczekiwania i nie interesuje nas to kto będzie biegał po ataku zamiast Rafy. Zarząd kreuję swoje oczekiwania wobec trenera i my robimy tak samo wobec klubu. Proszę o realne głosy i zachęcam do tego by rozliczać z naszych oczekiwań. W tamtym roku odpadliśmy z DAC w komrpomitującym stylu, który zadowolił tylko 3% kibiców biorących udział w ankiecie i nikt sobie nic z tego nie zrobił.

Nie jest to analiza transferów. Nie czekacie na zamknięcie okienka by ocenić na co nas personalnie stać. To drogowskaz dla zarządzających klubem jakie mają zrobić ruchy na rynku transferowym by nas zadowolić. Nie na odwrót.

Krótko o zasadach. Wymienię wszystkie rozgrywki, w których bierzemy udział. Dla każdej z nich będzie 5 opcji (może z jednym wyjątkiem?), liczę że każdy znajdzie w takiej opcji coś dla siebie, coś co go będzie w stanie zadowolić. Proszę o pojedyncze głosy. Głosy tak zwane łamane, będą liczone jako marzenie po lewej i cel po prawej. Np. A/B gdzie A będzie majstrem a B medalem będę liczył jako medal.

Głosy przyjmuję do pierwszego gwizdka na Łazienkowskiej, czyli do 8 sierpnia do godziny 20:00. Chyba, że pojawią się prośby o przedłużenie. Ale wtedy wszak zaczyna się sezon. Tym razem nie znamy też wyników losowania w eliminacjach do LE i może to nawet lepiej.

SuperPuchar Polski

A) Zmiecenie Legii z powierzchni ziemi, pogrom kilkoma bramkami
B) Pewne i przekonujące zwycięstwo
C) Zwycięstwo choćby w męczarniach
D) Minimalna, bezwstydna porażka po dobrej grze
E) Uniknięcie totalnego pogromu/żeby nie pogrążył nas Rafa

Rozgrywki ligowe (pamiętając o karze -5pkt)

A) Mistrzostwo Polski
B) Medal Mistrzostwo Polski
C) W okolicach podium walcząc do ostatnich kolejek o medal
D) Zakręcić się w górnej połówce bez patrzenia za siebie w tabelę przez cały sezon
E) Uniknąć spadku na kilka kolejek przed końcem rozgrywek

Puchar Polski

A) Obronić Puchar
B) Awansować ponownie do finału
C) Okolice ćwierćfinału
D) Byleby nie odpaść na samym początku z jakimiś ogórkami
E) Odpuścić

Eliminacji do Ligi Europy

A) Awans do fazy grupowej i wyjście z grupy
B) Awans do fazy grupowej
C) Awans do 4 rundy eliminacji
D) Przejść dwóch rywali
E) Przejść chociaż jednego rywala
F) Odpaść po pierwszym meczu nawet z ogórkami byleby z godnością po wyrównanym meczu

Moje głosowanie:

SP - C
L - C
PP - A
LE - D

Komentarz:

Zachęcam do komentarzy ale proszę o nie prowadzenie dyskusji. Są od tego odpowiednie wątki, tutaj stawiamy cele i mi będzie łatwiej je potem podliczyć. 

Oczekuję wygranej w superpucharze bo Legia odebrała nam w tamtym sezonie szansę na medal, mieliśmy się z nimi ścigać i nie wyszło. Wywaliliśmy ich z PP i wyrwijmy im z gardła teraz Super Puchar na ich terenie jak Chelsea finał LM z Bayernem w Monachium. To da dobrego kopa na początek sezonu. Zaboli też Rafę Smile
W lidze w związku z ujemnymi punktami liczę, że zakręcimy się w czołówce ale podwyższam cel na PP. Łatwo jest go wygrać, to kilka bezpośrednich spotkań, które dadzą nam awans do pucharów po raz kolejny. Chwała wielka. Chciałbym to powtórzyć i pojechać może na Narodowy? Grać o jak najwyższe cele w lidze ale skupić się na PP. Minus 5 punktów swoje robi ale jak szybko odrobimy to kto wie?
W LE musimy w końcu kogoś przejść. Jak znowu odpadniemy w pierwszym meczu to będę mega wcurviony i przestanę przychodzić na mecze. Dość tego, żeby każdy nas lał jak chciał i kiedy chciał i ile chciał. Przestańmy robić z siebie pośmiewisko. Za te poprzednie kompromitacje oczekuję przejścia dwóch rywali bez względu na losowanie. 

Niech Filipiak wzmacnia zespół i spełnia nasze oczekiwania

PODSUMOWANIE WYNIKÓW

Wyników SP w ogóle w związku z tym nie podliczałem. Poniżej oczekiwania kibiców Cracovii dotyczące pozostałych rozgrywek, w których udział będzie brać KLUB SPORTOWY Cracovia:

Pomimo kary odjęcia 5 punktów kibice Cracovii oczekują w zdecydowanej większości szybkiego odrobienia strat, wyjścia na zero w pierwszych kolejkach ligowego sezonu i włączenia się do walki o medal Mistrzostw Polski. Jedynie 11% kibiców godzi się na myśl o spokojnym sezonie w górnej połówce tabeli, gdzie nie będzie nam w oczy zaglądało widmo spadku ani nie będą nam grozić mecze o najwyższe cele w końcówce sezonu. Jedynie 4% kibiców wyobraża sobie, że moglibyśmy być zamieszani w walkę o utrzymanie a i tak oczekują spokojnego zapewnienia sobie utrzymania na kilka kolejek przed końcem rozrywek. Trzech na czterech "badanych" kibiców Cracovii oczekuje, że Cracovia do ostatnich kolejek będzie się liczyła w walce o medal, jako cel w sposób jednoznaczny oczekując medalu swoje preferencje określiło 30% kibiców. Mistrzostwo Polski w tym sezonie jest celem jedynie dla 4% respondent ów i do grupy tak głosujących kibiców wchodzi grupa marzycieli i zawsze głosujący 4xA Karvin, którzy tymsamym oczekują również wyjścia z grupy w Lidze Europejskiej.

Smak zwycięstwa jeszcze ciągle w niektórych gardłach na wspomnienie wypitego szampana. Kibice Cracovii nie zadowolili się jednak jednorazowym sukcesem w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Aż 82% badanych kibiców oczekuje kolejnego awansu do finału, mając nadzieję że tym razem zasiądziemy w szerszym gronie na Stadionie Narodowym. Co drugi z nich oczekuję kolejnego triumfu. 4 % kibiców chciało jedynie "nie odpaść na samym początku z jakimiś ogórkami" i to już się udało więc na samym początku sezonu już osiągnęli swój sufit. Jednak okolice ćwierćfinału zadowoli jedynie 13% badanych.

Oczekiwania względem Ligi Europejskiej były sprawdzane przed poznaniem nawet potencjalnych rywali, których możemy wylosować i trzeba zauważyć, że wylosowaliśmy najgorzej jak się dało a do tego na wyjeździe. To jednak nie powinno zmieniać oczekiwań kibiców. Wszyscy mają dość ciągłego przegrywania na samym początku kwalifikacji. Dlatego też 9 na 10 Pasiaków oczekuje przejścia chociaż jednego rywala. Odpadnięcie z Malmoe będzie więc jednoznacznie odczytane jako kolejna porażka, kompromitacja i zawiedzenie oczekiwań. Samo przejście Malmoe zadowoli w 100% jednak tylko 17% kibiców bo 43% oczekuje ogrania dwóch kolejnych ogórków. 26% respondentów jako cel stawia wejście do ostatniej fazy eliminacji a połowa z nich wyjścia z niej zwycięsko. Tylko Karvin i przyjaciele oczekiwali wyjścia z grupy co stanowi 2% w przedstawionym badaniu.

Podsumowując dane statystyczne i zestawiając je z komentarzami do głosowań i dalszymi dyskusjami. Kibice Cracovii oczekują błyskawicznego wyjścia na 0 w lidze, zwłaszcza że terminarz teoretycznie nam sprzyja. Po odrobieniu strat spodziewają się dołączenia do czołówki ligi i walki o jak najlepsze miejsce w tabeli. Bezwzględnie oczekują dużo lepszej postawy w meczach derbowych. W Pucharze Polski za cel stawiany jest awans do finału rozgrywek i jak pokazuje historia, jego obrona (plus powiedzmy dwa pogromy derbowego rywala) mogłaby skutkować przymknięciem oka na słabszy wynik w lidze jeśli będzie to górna połówka tabeli. Celem minimum na europejskie rozgrywki jest przejście chociaż jednego rywala. 90% kibiców nie zniesie odpadnięcia po raz kolejny na samym początku kwalifikacji.

Stanowisko Kibiców Cracovii
zaprezentował
Santo
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2021, 12:28 przez SaNtO.
Chwostek
Liczba postów:2,014 Reputacja: 219
02-08-2020, 16:27 #2
SP - B
L - B
PP - A
LE - DW życiu są dwa rodzaje dni: jeden dla Ciebie i jeden przeciw Tobie. Gdy nastaje dzień dla Ciebie, daj się ponieść szczęściu! Gdy nastaje dzień przeciw Tobie, znieś go cierpliwie..."

MarcinBulaga
Liczba postów:104 Reputacja: 116
02-08-2020, 16:29 #3
Panie Santo piszesz Pan żeby nie myśleć kto będzie biegał w ataku zamiast Rafy i dać już spokój a sam drążysz temat czy Rafie będzie przykro po przegranej z nami.... Ale nie o tym.
SPP - C , L - C, PP- B, LE- Bgargamel9998
Liczba postów:7,695 Reputacja: 10,293
02-08-2020, 16:29 #4
SP- B/C
L- B/C
PP- A/B
LE- D/E/F13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Citko - bierz swój szrot i idz jak najdalej od Stalówki

#FILIPIAKOUT

#MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM


Gitarz
Liczba postów:292 Reputacja: 550
02-08-2020, 16:30 #5
SP - C
L - C
PP - B
LE - Ehank
Liczba postów:15,943 Reputacja: 30,520
02-08-2020, 16:33 #6
SP- C
L - C
PP-A
LE-DSemper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

Mr.Crowley
Liczba postów:2,258 Reputacja: 2,513
02-08-2020, 16:37 #7
C,B,B,D

Przydałoby się podsumowanie sondy z ub roku,jak się miała rzeczywistość do oczekiwań,jakieś% w poszczególnych punktach dot. 3 pytań.Diabel
Liczba postów:7,953 Reputacja: 10,233
02-08-2020, 16:49 #8
juz jest Mr.Crowley, drugi watek Wink
moje oczekiwania
C,C,A,D= sietniok na Madagaskar===
#FilipiakDosc

zubereg Moderator
Liczba postów:9,173 Reputacja: 4,568
02-08-2020, 16:58 #9
Superpuchar, medal, PP, przejście minimum jednej rundy w LEświątnik
Liczba postów:452 Reputacja: 213
02-08-2020, 17:36 #10
SP - C
L - C/D
PP - A (i kolejny rozpierehmdol na trybunach autorstwa OCU tym razem na narodowym!)
E - C/EJake Blues
Liczba postów:1,703 Reputacja: 4,049
02-08-2020, 17:58 #11
Cel główny: Liga medal + 4 pkt z GTS. Gdy to zrealizowane zostanie, sezon na plus, jeśli nie, to cel zastępczy PP - zwycięstwo, sezon na plus, SuperPuchar i Liga Europejska to dodatek, nie uratują sezonu,chyba ze wygrana całej ligi europejskiej.alocha
Liczba postów:2,649 Reputacja: 2,380
02-08-2020, 17:59 #12
SP - C
L - B
PP - B
LE - Drozrabiaka
Liczba postów:3,985 Reputacja: 1,957
02-08-2020, 18:15 #13
Superpuchar- C
Liga- H
Puchar Polski-U
Liga Europy -J


Podaje hasło:
TabiszHrabia
Liczba postów:2,138 Reputacja: 1,314
02-08-2020, 18:46 #14
SuperPuchar - C
Rozgrywki ligowe - C
Puchar Polski - C
Eliminacje do Ligi Europy - DBetter dead than red.
Han pasado!

sterby
Liczba postów:9,717 Reputacja: 16,481
02-08-2020, 19:06 #15
SP - C, choć kusi mnie ta bezwstydna porażka. Rozumiem, że autor miał na myśli pokazanie całej Łazienkowskiej fiutów Big Grin
L - C
PP - B
LE - EŁatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

[Obrazek: 0_0_520470275_jest_chujowo_ale_stabilnie...middle.jpg]

DSS
Liczba postów:3,024 Reputacja: 868
02-08-2020, 19:38 #16
SuperPuchar POLSKI - C (zawsze trzeba grać o zwycięstwo, styl się liczy w skokach narciarskich)

Liga - B (jak braknie tych 5 pkt do MP to jakoś przeżyję, jeśli medal będzie)

Puchar Polski - A

Eliminacji do Ligi Europy - D[Obrazek: whiskeycola.png]

krzys67Bytom
Liczba postów:615 Reputacja: 1,743
02-08-2020, 19:45 #17
Mój plan minimum:
SP - C
L - C
PP - B
LE - D

Komentarz:
SP - LzS będzie gryzł trawę i łydki przeciwników, żeby się zrewanżować, zadowolić pudla i wypić bimbru od Kowalczyka
L - minus 5 zrobi swoje w głowach zawodników.
PP - to chyba max zważywszy na PE ("pocałunek śmierci"), "-5 w lidze" .. i Covid-19
LE - nie znając losowania i to co powyżej ... to będzie szczyt.

To napisoł jo - sympatyk przez małe "s" - stary Krzyś z Bytomia
Heart
żeby mi się nie sprawdziło i było AAAAwojtas90
Liczba postów:362 Reputacja: 418
02-08-2020, 20:09 #18
SP -
L - B
PP - B
LE - C

Superpuchar mnie kompletnie nie interesuje. To mecz towarzyski i fajnie, że w nim gramy.
Zacznijmy budować współczynnik w Europie i awansujmy do pucharów po raz 3-ci.KruszynaKSC
Liczba postów:10,354 Reputacja: 14,341
02-08-2020, 20:56 #19
A ja chce sezonu bez afer... bez glupich i beznadziejnych decyzji... bez klamstw ktorych jest ogrom oraz aby zarząd poprostu nic nie spyerdolił..."Kocham, kocham tylko Ją!!!
Zawsze, zawsze będę z Nią!!!
Nawet, nawet w chwili zlej!!!
Nigdy, nie opuszczę Jej!!!"

docent
Liczba postów:8,441 Reputacja: 3,411
02-08-2020, 21:38 #20
Nieco przebijam minimalistyczną wizję Santo:
SP - C
L - B
PP - A
LE - D
Dlaczego ?ieco przebijam minimalistyczną wizję Santo? Bo jeżeli pozostałe cele są wykonalne, to i minus 5 w Lidze jest do odrobienia: nie przegrywając z frajerami i nie przegrywając derbów.
Skocz do: