Wierzę, że Pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić ....

Hrabia
Liczba postów:1,568 Reputacja: 647
23-12-2018, 19:20 #1,222
Peter Forsberg, były zawodnik NHL (grał między innymi w Colorado Avalanche) i reprezentacji Szwecji, który zdobył 249 goli w NHL przyznał ostatnio w szwedzkiej telewizji, że ma wrodzoną wadę w jednym oku, co powodowało, że zawsze widział w tym oku tylko 60 % tego co widzi przeciętny człowiek. Czasem miał problemy przez to z zauważeniem krążka Smile

"
Nie oglądałem, a to powyższe, to tylko fragment, więc za hokej.net podaję, że "Szarotki" przegrały Smile

Han pasado!

Orlean
Liczba postów:2,764 Reputacja: 1,146
17-02-2019, 09:31 #1,224
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2019, 10:46 przez Orlean.

MSC
Liczba postów:5,162 Reputacja: 888
17-02-2019, 10:51 #1,225
Podobną strzelił Granlund kacapom na mistrzostwach świata.

KruszynaKSC
Liczba postów:9,045 Reputacja: 10,637
17-02-2019, 16:13 #1,226
Polecam profil Jakub Szerszen na tt.... sporo fajnych starych zdjęć hokejowych ...

"Kocham, kocham tylko Ją!!!
Zawsze, zawsze będę z Nią!!!
Nawet, nawet w chwili zlej!!!
Nigdy, nie opuszczę Jej!!!"

Hrabia
05-03-2019, 21:56 #1,227
Cytat; "Do kuriozalnej sytuacji doszło we wczorajszym spotkaniu kwalifikacji do play-offów słowackiej Tipsport ligi pomiędzy dwiema występującymi w niej węgierskimi drużynami MAC Budapeszt i Jegesmedvék Miszkolc. Po 60 minutach był remis 2:2 i trzeba było rozegrać dogrywkę. I tu właśnie zaczęły się problemy, bo sędziowie... nie wiedzieli, jakie przepisy dotyczące dogrywek obowiązują na tym etapie rywalizacji.

Długo trwała dyskusja z trenerami obu ekip. Szczególnie aktywny był w niej prowadzący zespół z Miszkolca Glen Hanlon, który przyniósł sędziom wydrukowane przepisy ligowe. Zgodnie z nimi miała być rozegrana 10-minutowa dogrywka w czteroosobowych składach w polu. Na szczęście na meczu był generalny menedżer słowackiej ekstraklasy Richard Lintner i to do niego jako do ostatniej instancji udali się sędziowie, by dowiedzieć się, jakie są przepisy. "

17-04-2019, 09:11 #1,229
[beskidzka24.pl] - W Bielsku walczą o lodowisko z prawdziwego zdarzenia.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2019, 14:46 przez CHT.

14-05-2019, 12:43 #1,233
Wybitnym? Jak na polskie warunki - to ok.

Dajcie się Polakom rządzić a sami się wykończą
Dajcie Polakom demokrację a dyktaturę wybiorą sami.

....
52.Kirgistan (ostatnie miejsce - w zeszłym roku również)

Han pasado!

Jaf
28-05-2019, 13:08 #1,237

Można od razu z poprzednimi porównać. Wink

Tylko jeszcze najnowszego męskiego nie ma. Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2019, 13:10 przez Jaf.

Jaf
31-05-2019, 23:24 #1,238
Długoletni sponsor (25 lat!) reprezentacji Finlandii - browar Hartwell z okazji zdobycia mistrzostwa wypuści specjalną edycję złotych puszek piwa Karjala (Karelia) z nadrukowanym mistrzowskim składem oraz... wynikiem finału. Big Grin W sklepach ma pojawić się już niebawem..

[Obrazek: D74WwjlWkAAOf4f?format=jpg]

Hrabia
27-06-2019, 18:19 #1,239
W rankingu 250 najlepszych klubów europejskich w sezonie 2018/19, przygotowanym przez francuski portal "Hockey Archives" nie ma Cracovii, choć są 3 inne polskie kluby. GKS Tychy zajął 188 miejsce, GKS Katowice 197 miejsce, a Podhale Nowy Targ zajęło 237 miejsce. Wpływ na brak uwzględnienia Pasów wśród 250 najlepszych klubów europejskich, pomimo zdobycia wicemistrzostwa Polski, mogła mieć przeciętna postawa drużyny w sezonie zasadniczym.

Link:

Han pasado!

Hrabia
01-07-2019, 18:50 #1,240
Na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Czeskim Związkiem Hokeja na Lodzie a Chińską Unią Hokejową, reprezentacja Chin od najbliższego sezonu występować będzie w czeskiej 2-ej lidze pod nazwą China Golden Dragon. Chińczycy będą rozgrywać mecze domowe w Czechach w miasteczku Beroun w hali klubu, który zbankrutował w 2014 r. Przyczyną porozumienia jest chęć należytego przygotowania się Chińczyków do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2022 r.: