Witaj! Logowanie Rejestracja
Co dobrego w Pasiastym hokeju słychać?KruszynaKSC
Liczba postów:9,998 Reputacja: 13,475
13-05-2015, 15:24 #161
rmszar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> KruszynaKSC Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > rmszar Napisał(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Profesor Kruszyna się odezwał...
> > Popatrz na emotionke na koncu bo mi to lotto.
> Na
> > glupawke napisalem ot tak.
>
>
> A Ty ironii nie rozumiesz bez emotikona?

Nie zjarzylem ze to ironia bo czesto sie czepiasz poprostu Wink"Kocham, kocham tylko Ją!!!
Zawsze, zawsze będę z Nią!!!
Nawet, nawet w chwili zlej!!!
Nigdy, nie opuszczę Jej!!!"


marczek
Liczba postów:1,888 Reputacja: 210
13-05-2015, 15:31 #162
wrzask był na ichnim sb, akurat wszedlem zobaczyc czy cos ciekawego w trasferach nie ma, a tam sobie po nas uzywali - ludziom naprawde na tym portalu odbijazwykłypaweł
Liczba postów:313 Reputacja: 2
13-05-2015, 15:40 #163
marcin_ksc Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wiem ilu.
> klasy sportowe powinny być od 4 klasy.
> chcesz trenować idziesz do szkoły przy
> lodowisku.
> wolisz inna szkołę to się musisz dopasować.
> Treningi w ramach wf i nie ma ze kogoś nie ma bo
> to wtedy zajęcia obowiązkowe. Grafik szkolny
> Pani Jaśkowiec dopasuje idealnie pod treningi.
> innej drogi nie ma.
> Tylko taka grupa trenując codziennie jest w
> stanie osiągnąć pewien poziom.
> nie ma na tyle lodu żeby skutecznie szkolić 130
> zawodników, a 3 razy na lodzie w wieku mlodzika
> to jest tkkf.
> To już w pewnym stopniu funkcjonowało
> "Nieformalnie'' i chłopcy o godz. 15 byli po
> treningu, lekcjach i obiedzie. Mieli czas
> popołudniu na zajęcia dodatkowe. Trenerzy ich
> odbierali ze szkoły i odprowadzali.
> Zespół szkół przy blachnickiego to naturalna
> baza dla hokeja. Dwie sale gimnastyczne, boisko,
> bieżnia.
> Dzis większość zawodników 99 i 2000 chodzi do
> sms. Zadnych korzyści z tego nie ma.
> sms Gortata ma być gdzieś w hucie i odległość
> od lodu nie będzie raczej pomagała.

Szkołę przy ul.Blachnickiego trzeba sygnować imieniem jakiegoś sławnego hokeisty , Gretzkyego , Stebleckiego a znajdą się chętni .
SMS Gortata to trochę jakby prestiż dla rodziców posyłających tam dzieci. Dla mnie najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest szkoła sąsiadująca przy lodowisku ......... tylko jak to brzmi że syn chodzi na Blachnickiego w porównania do tego że może uczęszczać do Gortata :-) .CHT
Liczba postów:1,907 Reputacja: 581
13-05-2015, 21:01 #164
zwykłypaweł Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Szkołę przy ul.Blachnickiego trzeba sygnować
> imieniem jakiegoś sławnego hokeisty , Gretzkyego
> , Stebleckiego a znajdą się chętni .

Czesław Marchewczyk, Migawa, Adam Kowalski ...marcin_ksc
Liczba postów:8,060 Reputacja: 6
13-05-2015, 21:48 #165
Oferta szkoły bardzo fajna.
O wiele trudniejsza i złożona jest sprawa CLJ.
Co z tego wyjdzie, to się okaże za tydzień.
Na tą chwilę mamy teoretycznie 9 zawodników.
Pozatym nie wiadomo nic.-----------------------------------------------------------------
[Obrazek: v80vis.png]

*REVENATOR*
Liczba postów:7,190 Reputacja: 813
13-05-2015, 21:56 #166
Tych 9 zawodników z Cracovii ? czy z zewnątrz ?marcin_ksc
Liczba postów:8,060 Reputacja: 6
13-05-2015, 22:02 #167
Z Cracovii (8 z 99 i Gawlik), ale czy pójdą do sms to nie wiadomo.
Generalnie żadnych konkretów.-----------------------------------------------------------------
[Obrazek: v80vis.png]

*REVENATOR*
Liczba postów:7,190 Reputacja: 813
13-05-2015, 22:12 #168
czyli poszukujemy co najmniej jednego golkipera oraz o koło 10 zawodników z pola do gry w CLJ ?a ilu zagranicznych zawodnikow może występować w CLJ?marcin_ksc
Liczba postów:8,060 Reputacja: 6
13-05-2015, 22:27 #169
Ponad 10 z rocznika 99.

Tyle potrzebujemy Polaków.
16 latków z zagranicy do polskiej szkoły to tu nikt nie będzie ściągał.-----------------------------------------------------------------
[Obrazek: v80vis.png]

żółta kaczka
Liczba postów:5,428 Reputacja: 0
09-09-2015, 11:29 #170
http://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci...nds_polska

Bardzo dobre info! Oby takich więcej!Blizzy
Liczba postów:2,313 Reputacja: 464
20-11-2015, 17:16 #171
Cytat:[Obrazek: canpack-645.645x365xffffff.jpg]

Co ważne, Can-Pack SA będzie oficjalnym sponsorem juniorskiej drużyny Cracovii występującej w Centralnej Lidze Juniorów. Logotyp firmy będzie widoczny na bluzach hokejowych juniorów ?Pasów?, ale także m.in. na kaskach zawodników pierwszej drużyny Comarch Cracovii, czy też bandach reklamowych na lodowisku przy ul. Siedleckiego.
- Jest nam niezmiernie miło dołączyć do znamienitego grona sponsorów MKS Cracovia SSA - mówi dr hab. Małgorzata Podrecka, wiceprezes Zarządu Can-Pack S.A. - Hokej to piękny sport, gra zespołowa w duchu najlepiej pojętej rywalizacji. Naszym marzeniem jest, aby wśród młodzieży zapanowała moda na hokej.
Radości z rozpoczęcia współpracy z firmą Can-Pack SA nie kryje wiceprezes MKS Cracovia SSA Jakub Tabisz: - Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu podpisania umowy z Can-Pack SA, potentatem w swojej branży. Poprzez współpracę z naszym nowym sponsorem chcemy podnieść jakość szkolenia dzieci i młodzieży w sekcji hokejowej naszego klubu. Jedynym problemem jaki nam zostanie będzie infrastruktura, bowiem wciąż dysponujemy tylko jednym lodowiskiem ? przyznaje wiceprezes Jakub Tabisz.
Na mocy podpisanej umowy Can-Pack SA nie tylko będzie oficjalnym sponsorem juniorskiej drużyny Cracovii, ale również m.in. sfinansuje zorganizowanie campów hokejowych dla dzieci i młodzieży.
- W Can-Packu podjęliśmy decyzję o wsparciu dla klubów, które realizują ambitny program szkolenia młodzieży w wybranych dyscyplinach sportowych. Taki program niewątpliwie realizowany jest w Cracovii. Wierzymy, że współpraca, jaką rozpoczynamy w dniu dzisiejszym będzie długoletnia i korzystna dla wszystkich: Cracovii przyniesie wspaniałych wychowanków ? przyszłych mistrzów Polski, a nam pozostanie ogromna satysfakcja z tego, że mogliśmy przyczynić się do na początku małych, a potem wielkich sukcesów naszych młodych zawodników ? dodaje Małgorzata Podrecka.
Umowa została podpisana na jeden sezon, jednakże porozumienie między stronami obejmuje współpracę długoterminową. - Mam nadzieję, że efektem naszej wspólnej inwestycji w hokejową młodzież będzie, już w niedalekiej przyszłości, debiut wychowanków Cracovii w pierwszej drużynie ? dodaje Jakub Tabisz. Co ważne, współpraca będzie miała aspekt wielowarstwowy i będzie obejmować m.in. Fundację Can-Pack, która promuje świadomy i zdrowy tryb życia.
Can-Pack SA w ciągu ponad 25 lat aktywności gospodarczej stał się jednym z największych i najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań metalowych. Jest najsilniejszą i najbardziej innowacyjną firmą w tej branży w Europie Centralnej i Wschodniej, systematycznie umacnia się i buduje silną oraz konkurencyjną pozycję rynkową w Europie Zachodniej, Azji i Afryce.
Grupa Can Pack jest dostawcą opakowań do międzynarodowych koncernów, a swoje wyroby sprzedaje do ponad 35 krajów świata. W 23 zakładach wchodzących w skład Grupy zatrudnionych jest ponad 4500 osób.1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017


żółta kaczka
Liczba postów:5,428 Reputacja: 0
19-02-2016, 11:41 #172
http://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci...ngielskiej

Nie bardzo wiem co to ten snapczat, ale na pewno dobry ruch. Do tego wreszcie jakiś ruch w kierunku "języka obcego"!

Następną rzeczą w kolejce (tak naprawdę to już sporo przeterminowaną) jest wersja anglojęzyczna (ew. niemieckojęzyczna) przynajmniej podstawowych zakładek. Czasem jak hasam po stronach różnych lig czy klubów to nic tak mocno nie wpienia jak strona tylko w języku narodowym i ani śladu u góry przełącznika z brytyjską flagą. No bez tego to obecnie ani rusz jeśli się ma jakieś szersze ambicje niż tylko między Odrą i Bugiem.jurassic
Liczba postów:5,387 Reputacja: 1,202
19-02-2016, 12:29 #173
Faktycznie, może ktoś wyjaśni co to ten snapchat i z czym się to je, tzn. jak się to coś obsługuje od A do Z ? ::oZawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

mkp
Liczba postów:601 Reputacja: 99
19-02-2016, 13:00 #174
Bardzo się cieszę, że Cracovia robi zamieszanie w temacie tzw. mediów społecznościowych. Potężne narzędzia. Tylko ja miałbym dwie sugestie (o ile ktoś będzie chciał słuchać i komuś będzie chciało się to robić)
1. oddzieliłbym konto hokejarzy od konta piłkarzy. W tym momencie jak przeglądam konto Twittera, to są w jednym miejscu i krążkopchacze i skórokopy. Moim zdaniem byłoby lepiej, jakby konta (na Twitterze, FB, Snapchacie, gdziokolwiek) byłoy rozdzielone. Otóż, mówiąc szczerze i z pełnym szacunkiem dla piłkarzy, średnio mnie obchodzi co się u nich dzieje. I chciałbym mieć kanał tylko o hokeistach. A jednak większość informacji w tych kanałach "uwspólnionych" to rzeczy dotyczące piłki. (A może konta typowo "hokejowe" są, tylko mnie się nie udało ich znaleźć?) By nie było - uruchomienie konta "egliszowego" uważam za świetny pomysł.
2. Aplikacja "klubowa" (a najlepiej dwie - hokejarzy i skórokopów) na urządzenia mobilne (Android, WinPhone, iOS, etc.). Kiedyś już o tym pisałem. Aż mnie dziwi, że Klub, którego głównym sponsorem jest firma informatyczna nie ma swojej apki na telefon (kilka innych klubów ma - możecie poszukać w GooglePlay albo AppStore). Jak się pojawi,t o pierwszy zainstaluję i będę testował.

Wiem, że te moje wynurzenia mogą zdawać się być na zasadzie "weźmy się i zróbcie", ale uważam, że zarówno media społecznościowe jak i aplikacje mobilne dają teraz największe mozliwości promocji czegokolwiek (Klubu, sponsorów, wydarzeń, dyscypliny). A na pewno większe niż ogłoszenia na lodowisku, że "Can-Pak oferuje dużo pudeł o różnych wielkościach blablabla". I tak mało kto tego słucha, bo połowa kurzy papierochy a druga połowa gada o d*** Maryny (która potrafi być całkiem niezła z tego co słyszałem Wink )

PS: W aptekach dostępnych jest, szeroko reklamowany ostatnio z resztą w radiu i telewizorni, środek ułatwiający rzucanie palenia. Wiecie, że ten właśnie środek medyczny ma 'swoją' aplikację na telefon, która przypomina o czymś tam i można z nią robić coś tam. Prochy na rzucanie palenia mają! To i Klub o europejskich aspiracjach Smile też chyba może mieć WinkKhalid Pasiak
Liczba postów:15,568 Reputacja: 5,771
19-02-2016, 13:30 #175
mkp Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bardzo się cieszę, że Cracovia robi zamieszanie
> w temacie tzw. mediów społecznościowych.
> Potężne narzędzia. Tylko ja miałbym dwie
> sugestie (o ile ktoś będzie chciał słuchać i
> komuś będzie chciało się to robić)
> 1. oddzieliłbym konto hokejarzy od konta
> piłkarzy. W tym momencie jak przeglądam konto
> Twittera, to są w jednym miejscu i
> krążkopchacze i skórokopy. Moim zdaniem byłoby
> lepiej, jakby konta (na Twitterze, FB, Snapchacie,
> gdziokolwiek) byłoy rozdzielone. Otóż, mówiąc
> szczerze i z pełnym szacunkiem dla piłkarzy,
> średnio mnie obchodzi co się u nich dzieje. I

Temat swojego czasu był dyskutowany jak "kibice ino hokeja" Wink
albo "głównie hokeja" tudzież "miłosnicy porządku i segregacji"
twardo apelowali o nie mieszanie dyscyplin.
Moim zdaniem na forum Cracovii jeszcze to sens ma .
Natomiast na portalachj społecznościowych???
Byłoby to wyjatkową głupotą rezygnowanie z mocnego nośnika marketingowego
jakim jest piłka do promowania coraz bardziej niszowej i coraz bardziej upadającej (mówie oczywiście o Polsce)
-wspaniałej zreszta- dyscypliny czyli hokeja.

A tych kilkudziesięciu/kilkuset fanów "ino hokeja" i tak właściwe tweety znajdzie.

ps: Oczywiście to wyłacznie moja opinia.
http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

jurassic
Liczba postów:5,387 Reputacja: 1,202
19-02-2016, 13:34 #176
mkp Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a druga
> połowa gada o d*** Maryny (która potrafi być
> całkiem niezła z tego co słyszałem Wink )
>

Jak żyję, nie słyszałem na lodowisku o żadnej Marynie, a tym bardziej o jej d***, musi być niezła jak pół trybun o niej rozprawia ! ::oZawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

mkp
Liczba postów:601 Reputacja: 99
19-02-2016, 13:51 #177
jurassic Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Jak żyję, nie słyszałem na lodowisku o żadnej
> Marynie, a tym bardziej o jej d***, musi być
> niezła jak pół trybun o niej rozprawia ! ::o

No wlaśnie tak słyszałem Wink
Big GrinJ&B
Liczba postów:1,559 Reputacja: 1,997
19-02-2016, 15:44 #178
mkp Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Wiem, że te moje wynurzenia mogą zdawać się
> być na zasadzie "weźmy się i zróbcie", ale
> uważam, że zarówno media społecznościowe jak
> i aplikacje mobilne dają teraz największe
> mozliwości promocji czegokolwiek (Klubu,
> sponsorów, wydarzeń, dyscypliny).

Nie zdają się... Czasy malowania płotu wokół stadionu minęły, choc może i dobre strony to miało. Można i należy wymagać od klubu profesjonalizmu. My się zajmijmy wypełnianiem stadionu i lodowiska, a nie robieniem aplikacji czy marketingu. Od tego powinni być odpowiedni ludzie. Mam nadzieje, ze powoli do tego dojdziemy. Aplikacja na telefon naprawdę by się przydała.. Jest tego mnóstwo, wiec nie wydaje mi się zbyt skomplikowane do ogarnięcia.
"Cracovia siłą ligi" - Scenariusz i reżyseria: bydgoski biedak     

agent44 Moderator
Liczba postów:5,471 Reputacja: 1,206
23-02-2016, 08:43 #179
Dziś ok. 6:30, w radiu Wawa Kraków była kilkuminutowa audycja o bieżących wydarzeniach w Pasiastym hokeju, tzn. krótka relacja i wyniki dwóch ostatnich meczów z Orlikiem, zapowiedź dzisiejszego, wypowiedź Rudolfa, Pawła Kucewicza i... Adama Grzanki (to ten kabareciarz) oraz Krzysztofa Dąbrowy, który opowiedział o akcji #BrodaNaPlayOff.Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

żółta kaczka
Liczba postów:5,428 Reputacja: 0
23-02-2016, 09:50 #180
Ja bym jeszcze dodał, że po 2gim meczu z Orlikiem na wywiady i konferencję przyszedł redaktor z Radia Eska i nagrywał, a nawet był aktywny. Wspomniałem, że super, że się "inne media zainteresowały" i odparł, że teraz są sponsorem medialnym (teraz? a nie od jakiegoś już czasu? no w każdym bądź razie powiedział, że teraz) i że będzie się pojawiał częściej Smile Super!
Skocz do: