Witaj! Logowanie Rejestracja
COPKILLER!I know your mum is screaming,***** her!the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
09-07-2016, 16:46 #1
Wątek antypolicyjny.
Biorąc pod uwagę jak "wielka miłość" panuje pomiędzy Kibicami Cracovii a "stróżami" prawa, dziwię się, że jeszcze taki temat nie przewinął się tutaj.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę


DiegoKSC
Liczba postów:2,534 Reputacja: 3,235
09-07-2016, 16:58 #2
Pokrywa się z tematem "LITERKA "G" SIŁĄ NARZUCONA?" WinkNIECH BĘDZIE POCHWALONA BOSKA CRACOVIA

Legum ministri magistratus, legum interpretes iudices, legibus denique idcirco omnes servimus, ut liberi esse possimus.

ronnie79
Liczba postów:3,895 Reputacja: 1,417

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
09-07-2016, 17:39 #4
DiegoKSC Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pokrywa się z tematem "LITERKA "G" SIŁĄ
> NARZUCONA?" Wink

Też mi się tak wydawało, ale jak ktoś by chciał napisać, że koło składnicy książek w Dallas, znów ktoś się zabawiał z karabinem snajperskim (wg.relacji świadka:" To było coś jak tap!tap! Pauza.tap!tap!Pauza"),to to się ma nijak do literki g.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

KruszynaKSC
Liczba postów:9,225 Reputacja: 11,123
09-07-2016, 19:24 #5
https://www.youtube.com/watch?v=0fz9-gqwThQ"Kocham, kocham tylko Ją!!!
Zawsze, zawsze będę z Nią!!!
Nawet, nawet w chwili zlej!!!
Nigdy, nie opuszczę Jej!!!"

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
09-07-2016, 22:14 #6
Do moich ulubionych scen filmowych, należą: ujęcie z Nienawiści Mathiue Kassovitza, gdy po tym daremnym ostrzelaniu komisariatu, nadbiegają chłopaki z kanciapy i jeden z dokonujących zatrzymania pies, wyłapał konkret kujawiaka na twarz.Pamiętam jak w młodości oglądałem na stop klatce.W realu to wygląda jednak lepiej.
Drugie to oczywiście Mr.Blondyn z Reservoir Dogs (Jak mnie słyszysz? ), zabawiający się z wziętym do niewoli funkcjonariuszem. ZAwsze jak utknę gdzieś z jakimiś psami, to nucę sobie tą piosenkę Stuck in the middle with you (Steelers Wheel), ot tak dla poprawy humoru.
Gdyby akademia przyznawała statuetki w kategorii "I shot the sheriff", to byli by dla mnie murowani kandydaci. Chyba, że macie jakieś kontrpropozycje.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
11-07-2016, 10:16 #7
ronnie79 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> https://www.youtube.com/watch?v=p5gRIud57jQ

W 90.którymś tam roku, byłem na koncercie BC, na azylu (na hali).Spodziewałem się, że zobaczę parę osób od Nas. Wszak czarnoskórzy rockmani z LA,byli swego czasu popularni, wśród B-C Braci, a kawałek o zabójcy glin zainspirował nawet flagę przed tą majową Świętą Wojną o Puchar rektora UJ. Nie spotkałem jednak nikogo. Pewnie pogubiliśmy się w tłumie tzw. normalnej młodzieży.
Ciekawostka z tamtego koncertu-był obstawiany przez ok.50 żółwi w pełnym rynsztunku, które zajęły pozycje
na tyłach hali.Ice T długo nie chciał się zgodzić na odśpiewanie sztandarowego przeboju Liczników Ciał. Gdy wreszcie się dał namówić, publiczność odwróciła się do niego plecami, a twarzą do pał i zgodnym chórem wykrzykiwali im prosto w ryj:***** police! Don't be a pussy! Podkreślam to była zwykła młodzież, nie żadni stadionowi hooltaje.Zomowcy o3wiście udawali, że oni tolka pa ruski gawarit. Ice T śpiewając pewnie modlił się do swoich czarnych bogów by nie wybuchły zamieszki. Takie to były czasy.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

MSC
Liczba postów:5,318 Reputacja: 1,042
12-07-2016, 22:27 #8
Taka ciekawostka w związku z ostatnimi wydarzeniami:

onet.plFerencvaros
Liczba postów:1,196 Reputacja: 5
12-07-2016, 22:42 #9
the Painter Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ronnie79 Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > https://www.youtube.com/watch?v=p5gRIud57jQ
>
> W 90.którymś tam roku, byłem na koncercie BC,
> na azylu (na hali).Spodziewałem się, że
> zobaczę parę osób od Nas. Wszak czarnoskórzy
> rockmani z LA,byli swego czasu popularni, wśród
> B-C Braci, a kawałek o zabójcy glin
> zainspirował nawet flagę przed tą majową
> Świętą Wojną o Puchar rektora UJ. Nie
> spotkałem jednak nikogo. Pewnie pogubiliśmy się
> w tłumie tzw. normalnej młodzieży.
> Ciekawostka z tamtego koncertu-był obstawiany
> przez ok.50 żółwi w pełnym rynsztunku, które
> zajęły pozycje
> na tyłach hali.Ice T długo nie chciał się
> zgodzić na odśpiewanie sztandarowego przeboju
> Liczników Ciał. Gdy wreszcie się dał
> namówić, publiczność odwróciła się do niego
> plecami, a twarzą do pał i zgodnym chórem
> wykrzykiwali im prosto w ryj:***** police! Don't be
> a pussy! Podkreślam to była zwykła młodzież,
> nie żadni stadionowi hooltaje.Zomowcy o3wiście
> udawali, że oni tolka pa ruski gawarit. Ice T
> śpiewając pewnie modlił się do swoich czarnych
> bogów by nie wybuchły zamieszki. Takie to były
> czasy.


NWO było w Polsce?? Co Ty opowiadasz w ogóle?

Który to był rok??Tymniemniej uważam, parafrazując (chyba) Katona Starszego, że głównym problemem jest tutaj Tabisz.

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
13-07-2016, 01:05 #10
Proszę się tu nie wpisywać w stanie nietrzeźwym. Bo pójdzie wniosek na kolegium.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

Camron
Liczba postów:2,523 Reputacja: 685
13-07-2016, 01:11 #11
Dobrze. Przyjęliśmy do wiadomości, więc nie zapraszamy więcej gości.Kibic Cracovii traci cierpliwość w niedzielę wieczorem, ale koło środy powinien znów być cierpliwy.

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
13-07-2016, 11:56 #12
Ferencvaros Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>
> -----------------------------------------
> NWO było w Polsce?? Co Ty opowiadasz w ogóle?
>
> Który to był rok??

Nie pisałem o żadnym NWO, ani nawet o h-h grupie NWA(, która owszem miała kawałek ***** the police i jednym z członków był ICE CUBE.)Z tego co wiem Czarnuchy Z Nastawieniem, nigdy nie były w Polsce, bo ich lider Easy E, kojfnoł, zanim ktokolwiek w Naszym Kraju, uświadomił sobie co to jest Rap.
Ja drogi panie Ferenc, pisałem o koncercie rockowej grupy Body Count, której wokalista Ice T, był znanym raperem i trochę mniej znanym aktorem. Wystarczyło wejść na linka, którego wrzucił ronnie79, albo nie pić tyle.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
13-07-2016, 14:54 #13
MSC wrzucił Nam tu linka do wzruszającej historii o fotce czarnoskórej pielęgniarki, stojącej w opozycji do brutalnych białych glin. Do tych wszystkich ostatnich historii z Południa, przyklejany jest ten wątek rasistowski. Myślę, że to mała manipulacja. Nie sądzę, żeby czarne psy, były w porządku do swoich współziomków.Nieprzypadkowo biali plantatorzy bawełny, wykonanie kary chłosty, powierzali innym niewolnikom, jako że ci bardziej przykładali się od białych nadzorców. A tak przy okazji. Wiadomym jest, że seryjni mordercy wybierają ofiary przeważnie z własnej grupy etnicznej, czy można więc powiedzieć, że są to zbrodnie o charakterze (podłożu) rasistowskim?Gdyby jakiś prawnik uczony czytał.
Czytam gazetę. Jakiś debil w liście napisał, że gdyby nie niedorzeczne amerykańskie prawo do noszenia broni, można by uniknąć ostatnich zabójstw na południu USA.KTO TAKICH IDIOTÓW NAPŁODZIŁ? Niewiele jest krajów na świecie ograniczających policjantom dostęp do broni palnej. Jednym z takich krajów jest Wielka Brytania, gdzie tylko specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze noszą pistolety.Pomimo to ilość niewinnych obywateli zamordowanych przez policję jest zatrważająca. Policjanci zamieszani w takie sprawy odmawiają wszelkiej współpracy czy to z niezależną komisją czy z oddziałem wewnętrznym czy wreszcie z prorokiem. Jak to się mówi w pewnych kręgach "sztywno" jadą. Naruszane są podstawowe procedury śledcze i prawne (a to sekcję przeprowadza patolog pozbawiony uprawnień, a to dowody usuwane są przedwcześnie ).W przypadku zamordowania brazylijskiego elektryka w londyńskim metrze, w ogóle nie było żadnego śledztwa. NIKOMU NIE POSTAWIONO ZARZUTÓW.Jak w średniowieczu, zapłacono pogłowne rodzinie. O3wiście z kieszeni podatnika. Jeden z jego zabójców, zastrzelił później gościa podczas(domniemanego?) napadu na bank. Mało tego te psy, które mają prawo nosić klamki, grożą strajkiem, jeśli nadal będą badane i wyjaśniane przypadki użycia broni. A się rozpisałem, a nie o tym miałem.
Koniec przerwy. Idą po mnie. Bez odbioru.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
15-07-2016, 16:59 #14
Pospamuje trochę, bo uważam, że wątek zasługuje by być na pierwszej stronie. Zresztą poprzednio napisałem nie o tym o czym chciałem, a miało być znów o koncertach i o policji.
Parę ładnych lat temu, późno w nocy, albo raczej wcześnie rano, na jednym z angielskich kanałów, bodajże ITV, trafiłem ciekawy program. Było to coś jak policyjne kamery, tyle że wydanie specjalne, coś jak policyjne siły pod ostrzałem czy coś takiego. Nie widziałem od początku, tylko dwie ostatnie sprawy.
Pierwsza to koncert HC. zespołu Panthera, za którym goniła sława, że reprezentuje tak zwanych white supremacists. Myślę jednak, że pewna popularność jaką cieszyli się wśród kibiców Cracovii, była raczej związana z koszulką reklamującą ich płytę Vulgar display of power. No więc na tym koncercie w małym klubie gdzieś w Stanach, jakiś ***** wpadł na scenę z kominem i odpalił od kopa bodajże basistę zespołu. Potem oddał na ślepo kilka strzałów do publiczności, która tłoczyła się w panice do wąskiego wyjścia. Na koniec wciągnął jakąś laskę na scenę jako zakładniczkę.Meldunek o wydarzeniach w klubie usłyszał jadący do pracy Brudny Harry (biorący udział w programie) i jak to oni mówią "udaje się " do klubu. Wpuszczony na scenę tylnim wyjściem stanął bezpośrednio za zamachowcem. Na widok policjanta publiczność zaczęła krzyczeć:Strzelaj!Strzelaj! Zdezorientowany świr (nie widział psa), myślał, że domagają się by zabił zakładniczkę. To dało czas na powzięcie jednej słusznej decyzji policjanowi, który pociągnął za spust i przewietrzył pusty łeb debilowi.
Druga sprawa przypomina trochę ostatnie wydarzenia w Dallas. Coś co w Stanach nazywają suicide by the cops. Akcja-zasadzka. Późno w noc, pracownica całodobowego sklepu przy stacji benzynowej zgłosiła na pogotowie policyjne, że w sklepie od dłuższego czasu przebywa dziwny mężczyzna. Ubrany w meksykańskie poncho i w naciągniętej na oczy bejsbolówce , nerwowo spaceruje po sklepie i wykrzykuje coś nie zrozumiale. Operatorka zapytała czy zaczepia klientów lub personel. Nie. Czy jest uzbrojony. Nie.Nie wiem. Ręce trzyma schowane pod obszernym poncho. Operatorka postanawia sprawdzić. Na miejsce wysłane zostają znajdujące się w pobliżu radiowozy plus Harry Cullahan (inny),przejeżdżający przypadkiem. Gdy pierwszy patrolman wjechał na parking przed sklepem, twarz podejrzanego osobnika rozpromieniła się .Ze słowami Nareszcie! wyjął z pod wdzianka słynny produkt towarzysza Michaiła Kałasznikowa i zaczął pruć do glin jak do kaczek. W pewnym momencie znalazł się za radiowozem w którym pała dopiero przeładowywał broń. Ze stoickim spokojem obszedł samochód i wpakował kulkę psu prosto między ślepia. Zupełnie jak w Dallas. Zajebiś cie się to oglądało, jak jakiś film Tarantino. Jeden z lepszych programów jakie widziałem.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

Ferencvaros
Liczba postów:1,196 Reputacja: 5
16-07-2016, 08:07 #15
NWA oczywiście, Niggas With Attitude.

Wydawało mi się, że Ice- T był ich członkiem, ale to był Ice- Cube. Piosenka "***** the police" mnie zmyliła, sorry.

P.S. Ja tu się ustatkowałem i mało piję bardzo SmileTymniemniej uważam, parafrazując (chyba) Katona Starszego, że głównym problemem jest tutaj Tabisz.

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
16-07-2016, 11:19 #16
Jak mówił dzielnicowy(w tej roli sam mistrz Bareja) z Alternatywy do Balcerka(?) : Będziemy się rozumieć, będzie dobrze. Nie będziemy się rozumieć ...cccykk!Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
19-07-2016, 21:38 #17
Są kolejne ofiary w wojnie pomiędzy policją a obywatelami na południu Stanów. Trzech funkcjonariuszy nie żyje (w tym jeden czarnoskóry), trzech jest rannych (w tym jeden w stanie krytycznym), po tym jak zostali wciągnięci w zasadzkę i ostrzelani z broni maszynowej przez byłego marines Gavina Long. Strzelanina miała miejsce w Baton Rouge w Luisianie gdzie wcześniej policjanci byli "przy piłce ".
Kolejny kombatant. Najpierw ich szkolą by zabijali tych, którzy zabijają amerykańskich obywateli, a później się dziwią jak im się włącza operational mode.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
20-07-2016, 20:53 #18
Tymczasem na naszej półkuli, właściwie na jej krańcach.
Gorączka w stolicy W.Brytanii. Na termometrach i na londyńskich ulicach, a właściwie w parkach.
W samym centrum,w Hyde Parku,doszło do walk pomiędzy rozentuzjazmowaną młodzieżą a inną rozentuzjazmowaną młodzieżą, ewentualnie miejscową policją, która nie chciała dopuścić do nielegalnego ravu. Jeden z policjantów został dziabnięty scyzorykiem w łapę. Świadkowie opisują jak wcześniej młodzi, urządzili sobie ganianki z nożami po Park Lane (chyba najekskluzywniejsza ulica w Ldn. ),które były następstwem spontanicznej bitwy na pistolety na wodę.
Niespokojnie było też w dzielnicach północnych. Na Hackney, zdemolowano 3 policyjne vany, podczas nielegalnego block party. Na płd. w Burgess Pk. (gdzie kiedyś były za yeah biste latynoskie festivale),kilkaset osób starło się podczas walki na noże i inną broń krótką.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
30-07-2016, 14:47 #19
Pozwolę się wtrącić w dyskusję.

"Zostałem skuty i wepchnięty do radiowozu."-mówi Andre Romelle Young (znany także jako Dr Dre), inny z członków wspomnianej powyżej grupy NWA (aka w niektórych rejonach Azji jako NWOWink ). Doktor Andrzej, już nie taki young, został zatrzymany przed swoją rezydencją w Malibu(straight outta Campton er?), po tym jak policja o3mała zgłoszenie o tym, że napadł na kierowce, który próbował zaparkować przed wjazdem na jego posesję i że mierzy do niego z broni. Żadnej broni nie znaleziono i mr.187, został zwolniony. Niech się cieszy, że nie kazali mu śpiewać kocham lapd i marszczę dżordża codzień rano. Kto śpiewał yebać policję,czarnuchu pi r do lony!Co?Nazwisko?Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,014 Reputacja: 4,318
16-08-2016, 18:54 #20
Były zawodnik Aston Villi, zdobywca Pucharu Ligi oraz zwycięzca konkursu MOtD na gola sezonu, Dalian Atkinson został usmażony paralizatorami przez morderców w mundurach. Do zabójstwa doszło w Telford . Będący w stanie wielkiego wzburzenia, chwilowego obłędu, Atkinson próbował się dostać do domu swoich rodziców, ale ci nie chcieli go wpuścić, widząc w jakim jest stanie. Przybyli na miejsce policjanci zamiast obezwładnić NIEUZBROJONEGO furiata, nie stanowiącego bezpośredniego zagrożenia dla osób trzecich, przeprowadzili całą serię ataków z teaser'ów. Podobno już leżąc na ziemi był jeszcze kopany przez interweniujących oficerów. Atkinson miał problemy z sercem i nerkami co mogło się przyczynić do jego śmierci. Z pewnością jednak miałby szanse przeżyć gdyby zastosowano wobec niego Krav-mage, albo tomfe.
Oprócz AV grał także dla Ipswich, MC FC i Sheffield W.
RIP DalianChociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę


Skocz do: