squier strat
Liczba postów:6,162 Reputacja: 6,770
26-09-2020, 22:24 #341
(26-09-2020, 20:00)jarkos_ napisał(a):
(26-09-2020, 19:45)KamilloLce napisał(a):  Weź Ty chłopie korepetycje od Hanki odnośnie dośrodkowań!
On tego po prostu nie potrafi i nigdy nie będzie potrafił - to typowy biegacz-wytrzymałościowiec z inną strukturą mięśniową i kiepsko ułożoną nogą.

Tak jak nie wymaga się od Jordiego Alby czy Ngolo Kante, żeby mieli jakoś wybitnie dobry strzał, tak nie można wymagać od
Cornela, żeby posyłał mocne i celne piłki w pole karne. A na ułożenie nogi już chyba za późno, skoro nie nauczono go tego wcześniej.
to po chu... to robi??
myślałem, że padnę jak na dwie minuty przed końcem zamykamy medaliki w obrębie szesnastki, a ten kur... prostą piłkę posyła w aut bramkowy

maaciek
Liczba postów:2,142 Reputacja: 258
26-09-2020, 22:58 #342
Cornel robi co może na swojej pozycji, nie ma nikogo lepszego w Cracovii i jak mówił Vincent Rostowski „nie będzie”.
Biega, skacze podaje oraz bierze odpowiedzialność za grę.
Ma dobry stosunek jakości do ceny.
Dajcie spokój trzeba jechać na tym paliwie co jest.

27-09-2020, 21:50 #344
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2020, 21:51 przez garry.

Endriusza
29-09-2020, 21:20 #345
(27-09-2020, 21:50)garry napisał(a):  Na początku meczu tak zrobił, nawet nie zdążył się za głowę złapać, bo trzeba było ratować sytuację.
Do kogolwiek z naszych, po ziemi Smile

perkins007
Liczba postów:411 Reputacja: 382
02-10-2020, 21:37 #346
Piszmy jakąś petycję czy coś aby go wyeksmitować z Cracovii !!!

02-10-2020, 22:39 #348
I to przyjmowanie piłki,poprawianie jej kilka razy,i potem Bałon albo strata...
Dziękuję za te kilka sezonów ale czas się pożegnać

Rock
Liczba postów:11,007 Reputacja: 12,063
02-10-2020, 22:45 #349
Ale jedną akcję miał fajną w obronie gdy naciskany w polu karnym idealnie zgubił zawodnika i na luzie podał do nogi.

On jest dobrym obrońcą którego psychopata Probierz wysyła na linie frontu ze scyzorykiem.

Rupa powinien mieć założoną smycz o długości połowy boiska żeby nigdy jej nie przekraczał.

- niech się wstydzi ten co robi, a nie ten co widzi -

MakuKSC
Liczba postów:3,598 Reputacja: 6,266
02-10-2020, 22:46 #350
Chce zobaczyc Gardawskiego na prawej, natychmiast.
Diego na lewa i modlic sie o powrot ktoregos z lewych obroncow.

"Cracovio ma, tyś dumą mego miasta...."
Activity.Sleep(Timeout.Infinite);

Villa_KS
Liczba postów:2,039 Reputacja: 599
02-10-2020, 22:55 #351
Zgadzam się z Rockiem - on powinien mieć kategorycznie narzucone, że musi piłkę rozgrywać inaczej, wrzucać się chyba już nie nauczy. Musi oddawać do środka po ziemi albo do gracza wyżej.

Rapa powinien się skupić na zapieprzaniu w defensywnie, ewentualnie podłączać się w destrukcji. W defensywie lepszego prawego obrońcy nie mielismy - ale przekracza połowę pile oddaje komuś kto może coś z nią zarobić.

Rafi
Liczba postów:1,193 Reputacja: 1,087
02-10-2020, 23:16 #352
To jest niezły obrońca. Tylko ma fatalne założenia taktyczne. To ktoś mu każe robić coś, przez co sam nieustannie pakuje się na minę.

U trenera, preferującego inną grę, Rapa by wyglądał inaczej. Przynajmniej by nie irytował tymi rzucanymi na ślepo centrami.

The brand with the 7 stripes...

pawelski
Liczba postów:865 Reputacja: 623
02-10-2020, 23:31 #353
Może zamiast dośrodkowywać balony, albo niedoloty zmienić mu zadanie i niech napierredala ze szpica w bramkę. Byłoby z takich idiotycznych zagrań więcej pożytku

Rock
02-10-2020, 23:40 #354
Niech nawet wybija piłkę w aut z fikołkiem. Będzie równie pożytecznie ale ciekawiej.

03-10-2020, 15:38 #356
Według mnie aktywny w ofensywie, ma najwięcej tych "balonów" czyli centr. To że nikt z napastników nie korzysta to cóż. To są fakty lub statystki. Możliwe że jakieś bramki zawinił lub współzawinił, pewnie nie jedną, bo w końcu jest częścią drużyny. Ale choćby teraz ze Śląskiem załatwił nam karnego. Dobry piłkarz.

Kibic Cracovii traci cierpliwość w niedzielę wieczorem, ale koło środy powinien znów być cierpliwy.

SaNtO
Liczba postów:18,074 Reputacja: 8,405
05-10-2020, 10:36 #357
rzut wolny. Rapa patrzy: cholera mam dwóch. ale dobra kontroluję frajerków. piłka leci za jego plecy. gol. pretensje do całego świata

Pytanie do kogo ? W drugiej połowie chyba kryli 1 na 1. Jak nie potrafią baranki strefą kryć to trzeba trzymać koszulka w koszulkę jak w A klasie i trudno.