Do 58 min prowadzimy z węgrzcanką węgrzce wielkie 1:0

bodzio969
Liczba postów:988 Reputacja: 1,025
02-11-2019, 14:24 #5,922
Dziś na meczu z Węgrzcanką nawet na ławie nie ma Mattheusa. Zastanawiam się czy to jakiś uraz czy chłopak jest aż taki słaby - bo że jest pod formą to pokazywał już od kilku meczów (pytanie dlaczego?). Notabene nasza ławka na tym meczu to mizeria straszna - raptem bramkarz + 4 z pola...
A tak w ogóle po I połowie prowadzimy 1:0 po bramce Jarzynki

Sir Pablo
02-11-2019, 15:00 #5,923
(02-11-2019, 14:24)bodzio969 napisał(a):  A tak w ogóle po I połowie prowadzimy 1:0 po bramce Jarzynki
I tak też się zakończył ten mecz.

hank
Liczba postów:11,655 Reputacja: 17,324
02-11-2019, 15:00 #5,924
No i elegancko , pasy dalej liderem . Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2019, 15:01 przez hank.

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

Sir Pablo
02-11-2019, 15:02 #5,925
Może Strażak Rajsko pokusi się o niespodziankę w tej kolejce i wygra u siebie z Wiślanie Jaśkowice?

ian thorpe
Liczba postów:10,756 Reputacja: 10,864
03-11-2019, 20:49 #5,926
Tak podsumuje mecz, bez zbytniego rozpisywania się. Kolejny mecz który nie zachwycił, trzy punkty zaliczone z jedną z najsłabszych ekip. Dociągnąć do przerwy w rozgrywkach i spróbować zrobić pewne kadrowe zmiany. Nie ma co trzymać na siłę zawodników, którzy nie chcą grać w Cracovii, którzy ewidentnie się męczą. Pół roku należy poświęcić na budowę drużyny, która nie będzie do bicia w III lidze, jak oczywiście będzie awans, bo tak patrząc na grę, dużych pieniędzy bym na to nie postawił.
Jest ogólnie problem z zapleczem I drużyny. Należy pamiętać, że część zawodników z CLJ18 teoretycznie powinna w następnym sezonie zasilić rezerwy a im (pomimo zwycięstwa z najsłabszym Hutnikiem) idzie na dzisiaj bardzo słabo.

JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Nie z każdym "krzyżuje" się opiniami, chociaż to lubię, cenię swój czas.

RobertoBaggio
Liczba postów:2,454 Reputacja: 1,939
04-11-2019, 08:15 #5,927
Nie wiem czy ktoś z obecnej CLJ 18 załapie się do rezerw. Bo Rakoczy Myszor Kafel myślę że ci zawodnicy mają szansę grać na wyższym poziomie.

04-11-2019, 19:41 #5,929
Piszcie jak to możliwe z wyprzedzeniem o meczu bo już drugi raz w tym sezonie zamuliłem gdy mogłem iść.. oczywiście to taka prośba :-)