Liczba postów:15,851 Reputacja: 6,272
20-09-2021, 23:07 #6,941
(20-09-2021, 22:31)Diabel napisał(a):  Klub organizuje wyjazd?

Tak z udziałem sekcji turystycznej. Najpierw zbieranie grzybów w lesie gminnym , potem podrywanie włościanek wedle dworu Konopków a na koniec Bentleyem ulicą sportową na LKS.

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

22-09-2021, 17:14 #6,943
Ale to się szybko zmienia - już jest 2:1!

Wow, już jest 2:4!!!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2021, 18:00 przez kaleb.

Wygralismy?
Dopytuje się bo z pisaniem wyników u nas na forum trochę jak ze skrzydłowymi, niby każdy umie.

= sietniok na Madagaskar===
#FilipiakDosc

jancrac
Liczba postów:1,044 Reputacja: 271
22-09-2021, 18:26 #6,946
Stary , gybyś łaskawie podał wynik i dla kogo 4?

Sir Pablo
22-09-2021, 18:28 #6,947
Ostatecznie pokonujemy Błękitnych Modlnica 3:7.

JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Nie z każdym "krzyżuje" się opiniami, chociaż to lubię, cenię swój czas.

Sir Pablo
22-09-2021, 18:33 #6,950
(22-09-2021, 18:31)ian thorpe napisał(a):  Jak pokonujemy, to 7-3, jak podajemy wynik z boiska rywala, to 3-7
A jak pokonujemy na boisku rywala?

Diabel
22-09-2021, 18:33 #6,951
A jeśli tenís to 6-3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2021, 18:33 przez Diabel.

kaleb
22-09-2021, 18:34 #6,952
No i skończyło się hokejowym wynikiem. Nasi młodzi się rozstrzelali, teraz starsi powinni pójść w ich ślady.

25-09-2021, 15:48 #6,955
Bardzo ciekawe wnioski można wyciągnąć z meczu rezerw. Dużo klepania, grania piłką, jedna zmarnowana 100% sytuacja Rubena ( sam na sam i strzał w słupek), po czym rywal ma jeden strzał z daleka i pada gol. Dobrze, że Piszczek po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył i doszło do wyrównania.
No i prawdziwa perełka na koniec I połowy, strzał Rubena z 40 metrów pod poprzeczkę. Jak ktoś nie ogląda, to niech sobie cofnie transmisję i wrzuci ostatnią akcję

farciarz2
Liczba postów:3,481 Reputacja: 6,989
25-09-2021, 16:03 #6,956
Rubio mógłby dostać szansę w pierwszej drużynie. Wiem, że nie jest asem i daleko mu do tego, ale na pewno nie będzie słabszy od Rivaldinho.
To tak na zasadzie, że wśród ślepych jednooki królem.

jesus
Liczba postów:277 Reputacja: 764
25-09-2021, 16:07 #6,957
(25-09-2021, 16:03)farciarz2 napisał(a):  Kapitalna bramka Rubio po strzale z 40 metrów. Strzał z gatunku "stadiony świata". Ozdobą byłby w każdej lidze.
[VIDEO]

Bóg jest z nami, za PASAMI

PrzemoWZG
Liczba postów:2,003 Reputacja: 830
25-09-2021, 16:18 #6,958
Rubio jak najbardziej do 1 drużyny. Nie mogę patrzeć na tego kaleke Balaja. Od razu napisałem że to będzie szrot za co inni mieli pretensje żebym czekał z oceną.

ian thorpe
25-09-2021, 16:33 #6,959
Dramat, ta gra w drugiej połowie. Totalnie na stojąco. Jak padnie inny wynik niż zwycięstwo, stwierdzę, że specjalnie oddali punkty.
Poziom gry Kanacha, Wiśniewskiego, Piszczka, Zauchy też pomimo gola Rubena, to jest kpina.
Chyba, że coś trenują na polecenie Probierza Wink

paluch
Liczba postów:2,590 Reputacja: 1,430
25-09-2021, 17:08 #6,960
Gratulacje za zwycięstwo - super jest szansa na drugi "Fotel Lidera" w CLJ już jest / Siarka do przerwy 0 : 0 z Stalówką w Derbach/