[Obrazek: 56938226_2194942727232006_63125349178047...e=5D3B2CDD]

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2019, 21:38 przez gaudeamus.

[Obrazek: 56887016_2198363100223302_52710393002411...e=5D36F5E4]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2019, 21:45 przez gaudeamus.

wrobelson
Liczba postów:2,525 Reputacja: 1,372
11-04-2019, 22:35 #8,423
Troche szkoda ... bo obstawialem ze te 12k peknie, a watpie niestety zeby w 2 dni poszlo 4k biletow Confused na meczu bedzie cos kolo 10.500
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2019, 22:38 przez wrobelson.

bodzio969
Liczba postów:955 Reputacja: 963
11-04-2019, 22:41 #8,424
Ostatnio przed Jagą w dzień meczowy poszło 2 tysiące więc jest spora szansa jednak na coś więcej niż "tylko" 10500 Wink

Rock
Liczba postów:9,773 Reputacja: 7,622
11-04-2019, 22:52 #8,425
Jak walnie deszczem ze sniegiem to 10 nie peknie.

19QbEn06
Liczba postów:321 Reputacja: 264
11-04-2019, 23:11 #8,426
2 dni przed Jagą było 7500, teraz jest o te 500 więcej. Jestem spokojny o frekwencję, przeciwnik też przyciągnie więcej ludzi w dniu meczowym niż J Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2019, 23:17 przez 19QbEn06.

14-04-2019, 11:48 #8,428
Dla tych co woleli zostać w domu przed TV.

Żałujcie bo atmosfera była rewelacyjna. A jak by tego mało te strzelby smakują najlepiej na stadionie! Jeszcze raz żałujcie ale macie jeszcze czas to nadrobić. Choć czy taki mecz się powtórzy? Tego gwarancji nie ma. Oby!

orłowy
Liczba postów:162 Reputacja: 45
15-04-2019, 12:31 #8,429
Orientuje się ktoś czy jest problem ze zmianą miejsca karnetowego w obrębie tego samego sektora?

19QbEn06
15-04-2019, 13:04 #8,430
Karnet Wiosna 2018/2019 obowiązuje na dodatkowe 4 mecze?

jaro145
Liczba postów:248 Reputacja: 207

MakuKSC
Liczba postów:2,622 Reputacja: 3,953
15-04-2019, 13:19 #8,432
(15-04-2019, 13:04)19QbEn06 napisał(a):  Karnet Wiosna 2018/2019 obowiązuje na dodatkowe 4 mecze?
Raczej tak, ale troche mnie skolowales teraz, wiec niech ktos potwierdziSmile

"Cracovio ma, tyś dumą mego miasta...."

gaudeamus
15-04-2019, 13:31 #8,433
łatwo sprawdzić - wchodzisz na bilety na cracovia.pl i patrzysz czy twoje miejsce jest wolne,czy zajęte Smile.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2019, 13:31 przez gaudeamus.

A reszta:
Kto pierwszy ten lepszy ... lub do "konika"
Sad

jaro145
16-04-2019, 12:10 #8,436
Promocja obowiązuje na sektorze rodzinnym i nie ma ograniczeń co do ilości osób! Wystarczy, że do soboty 20 kwietnia pojawicie się w kasach #NaStadionie i przekonacie nas, że jesteście rodziną. Bilet dla całej rodziny na wtorkowy mecz z Jagiellonią Białystok to tylko 5zł!

Jak nas przekonać? Wystarczy to samo nazwisko lub wspólne zdjęcie przy rodzinnym stole lub na rodzinnej uroczystości. Sposobów jest mnóstwo - bądźcie kreatywni! Pod pojęciem członka rodziny rozumiemy żonę, męża, syna czy córkę, ale także brata, siostrę, kuzyna oraz babcię lub dziadka. Cracovii kibicuje się od pokoleń, dlatego nasza wielka rodzina nie ma żadnych ograniczeń!

Promocja obowiązuje do soboty 20 kwietnia lub do wyczerpania biletów na sektor rodzinny I.

Aby zakupić bilet rodzinny za 5zł, należy w kasach przy jednorazowym zakupie podać numery pesel wszystkich członków rodziny.

Rodzinne Święta na Cracovii trwają do wtorku!

Dorwas
Liczba postów:1,218 Reputacja: 832
16-04-2019, 15:33 #8,437
Nie wiem, czy funkcjonowanie kas przed meczami się poprawiło, ale jak kiedyś z dwójką dzieci ustawiłem się do kasy na sektor rodzinny 40 minut przed meczem, a przede mną stało może z 10 osób, to weszliśmy tak prawie na przerwę po pierwszej połowie. Proszę więc wziąć na to poprawkę. Ale na meczy trzeba stawić się obowiązkowo.

Dorwas

leszeczek
Liczba postów:13,816 Reputacja: 8,644
16-04-2019, 15:41 #8,438
Promocja do soboty, a mecz we wtorek. Ale w sobotę zapewne święcenie pokarmów wielkanocnych, więc może być ruch.

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha (dezyderata)