Witaj! Logowanie Rejestracja
Islam - religia pokojuhelmut
Liczba postów:713 Reputacja: 7
23-05-2013, 23:35 #1
Masowe wpuszczanie imigrantów z Pakistanu, Somalii czy Maroka było doskonałym pomysłem na zniszczenie społeczeństw Zachodniej Europy. Religia pokoju pokazuje swe pokojowe oblicze, najpierw płoną auta w Szwecji, teraz w biały dzień zamordowano brytyjskiego żołnierza na ulicy Londynu. Kiedy czas na Polskę, przecież są tutaj też zwolennicy multi-kulti?

Dla znających angielski obszerna relacja z Londynu

http://www.dailymail.co.uk/news/article-...ttack.html


W najbliższych dniach/tygodniach czekają nas kolejne tego rodzaju doniesienia. W końcu islam to religia pokoju...Czy pan wie, że w życiu pozagrobowym nastąpiło niesłychane zdziczenie obyczajów?


Kajak
Liczba postów:5,607 Reputacja: 3,558
23-05-2013, 23:38 #2
Czy jest gdzieś w okolicy Czarny Muzułmanin maczetownik? O kurde Saidi !Nie ma się co przejmować życiem, ono kiedyś minie.

Željezničar
Liczba postów:795 Reputacja: 0
23-05-2013, 23:39 #3
W Polsce Tatarzy żyją od stuleci. Nie zauważyłem, żeby mordowali Polaków bądź palili samochody."Ilu ludzi, tylu wrogów, możem mieć na świecie. Bóg jest z nami, kto nam wrogiem, tego Bóg nasz zmiecie!"

__A__
PASY
__Y__

helmut
Liczba postów:713 Reputacja: 7
23-05-2013, 23:47 #4
Poczytaj troche historii to zobaczysz co Tatarzy robili z Polakami gdy byli silniejsi.

A tak w ogóle to kiedy ostatnio widziałeś tych legendarnych polskich Tatarów spod Białegostoku?Czy pan wie, że w życiu pozagrobowym nastąpiło niesłychane zdziczenie obyczajów?

19cracovia06
Liczba postów:624 Reputacja: 262
24-05-2013, 00:04 #5
bardziej przeraża mnie ksenofobia, nietoletrancja oraz chrześcijaństwo ze swoim umiłowanie bliżniego (poza żydami i masonami)Wierzę, że Pan jednak mnie nie opuści, jakby miał z rąk taką zdobycz wypuścić ....

helmut
Liczba postów:713 Reputacja: 7
24-05-2013, 00:07 #6
Tzn ci muzułmanie którzy podkładają bomby I zabijają coraz więcej ludzi na świecie są tolerancyjni? I lepsi od chrześcijan? Ciekawe podejście do sprawy. Tęga głowa doprawdy na to wpadła.Czy pan wie, że w życiu pozagrobowym nastąpiło niesłychane zdziczenie obyczajów?

garry
Liczba postów:2,773 Reputacja: 394
24-05-2013, 00:11 #7
19cracovia06 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bardziej przeraża mnie ksenofobia, nietoletrancja
> oraz chrześcijaństwo ze swoim umiłowanie
> bliżniego (poza żydami i masonami)

Ja jestem bardzo tolerancyjny.
Przyjmuje każdy kawał o pedałach, murzynach i Żydach.runkle
Liczba postów:431 Reputacja: 119
24-05-2013, 00:16 #8
19cracovia06 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bardziej przeraża mnie ksenofobia, nietoletrancja
> oraz chrześcijaństwo ze swoim umiłowanie
> bliżniego (poza żydami i masonami)


No, nie wiem czy na Zachodzie zwycięstwo otwartości i tolerancji nie okaże się w konsekwencji pyrrusowym...czas pokaże.As_ksc
Liczba postów:230 Reputacja: 0
24-05-2013, 01:07 #9
Ja bym nigdy nie zestawiał polskich Tatarów żyjących tu od wieków i asymilujących się , z muzułmanami, którzy w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat masowo osiedlają się w zachodnioeuropejskich welfare states. Prawdą jest, że Tatarzy przez długi okres czasu nie byli nastawieni pokojowo, ale wchodząc w relacje feudalne z polskimi i litewskimi władcami często dawali dowody swojej wierności i odwagi. Różnej maści oszołomy powołują się na I RP, jako państwo multikulturowe, zapominając o tym, że to były zupełnie inne realia. Nie istniał socjal, na którym obecnie żeruje wielu imigrantów w Europie Zachodniej. Autonomia grup mniejszościowych nie oznaczała przyzwolenia dla aktów zniewagi i agresji względem kultury dominującej. W liberalnej demokracji niestety pozaeuropejskie mniejszości etniczne traktowane są, jak święte krowy. Po raz kolejny zupełnie nie rozumiem toku myślenia forumowicza 19Cracovia06. Jeśli tak bardzo przeszkadza Ci "ksenofobia", a marzy się postęp, to islam powinien bardziej Cię przerażać niż jakiekolwiek zjawisko społeczne mające miejsce w Polsce. Nie wiem, czy wiesz, ale w wielu krajach muzułmańskich homosie są karani śmiercią. I to bez znanych z historii Zachodu "ceregieli" w rodzaju procesu, ostatniego życzenia, rzucania białych rękawiczek na zwłoki, ale w formie publicznej egzekucji, często przez ukamienowanie. Zresztą tam można zarobić "czapę" za coś, co nawet dla ziejącego nienawiścią tradycyjnego katolika wydaje się błahostką. Co do morderstwa angielskiego żołnierza. Jest to nie tylko zbrodnia, ale szczyt debilizmu. Jak "dżihadowiec" chciał się zemścić za Afganistan, to logicznym byłoby uderzenie w polityków odpowiedzialnych za to, a nie w zwykłego żołnierza, który być może nawet tam nie służył.[Obrazek: 4l6hmog.gif]

baltak
Liczba postów:644 Reputacja: 5
24-05-2013, 01:19 #10
w polsce dopóty nie będzie takiego problemu dopóki jest wysokie bezrobocie i niska pomoc socjalna w porównaniu do innych krajów Europejskich. Co więcej nasza nietolerancja i wrogość odstrasza imigrantów z tamtych stron. Trudno jednak nie zwrócić uwagi na to że Wielka Brytania skorzystała bardzo na tej imigracji - wzrost gospodarczy który dopiero wychamował wraz z kryzysem.

a tak w ogóle to duża część Anglików nas Polaków i nasza imigracja zarobkowa postrzegają podobnie do imigracji muzułmanów czy innych mniejszościgentlemen
Liczba postów:3,133 Reputacja: 350
24-05-2013, 01:45 #11
Ot, po raz kolejny Europa Zachodnia zbiera owoce po absurdalnym w założeniach i idiotycznym w zamyśle wielkoskalowym eksperymencie społecznym pt. "multi-kulti". Nie wiem jak długo jeszcze establishment i media dadzą radę utrzymywać sielankowy obraz społeczeństw cudownie różnorodnych. Natomiast przemiany już są widoczne gołym okiem. Francuzi, Belgowie, Holendrzy zaczynają coraz głośniej mówić o tym, co do tej pory było zakrzyczane i zadeptane przez poprawność polityczną.

Baltak, Angole to specyficzna nacja. I tam faktycznie, kwestia rywalizacji o pracę może być kluczowa. Ale Angole nie mają zbytnio rozbudowanej tożsamości europejskiej. We Francji to już wygląda nieco inaczej. Przykładowo takie Generation Identitaire wyraźnie rozróżnia kwestie emigracji z krajów europejskiego kręgu kulturowego i tej obcej.Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.


Željezničar
Liczba postów:795 Reputacja: 0
24-05-2013, 07:34 #12
Niemcy też mocno skorzystali na taniej sile roboczej z Turcji i nie zbierają jakichś tragicznych owoców tureckiej imigracji. Polecam przejechać się do chociażby do Bośni i zobaczyć na własne oczy tych "strasznych muzułmanów", poznać ludzi i porozmawiać z nimi, a nie generalizować, bo tak samo ja mogę np. założyć temat o katolicyzmie jako pedofilskiej religii dlatego, że gdzieś tam jakiś ksiądz zgwałci dziecko.."Ilu ludzi, tylu wrogów, możem mieć na świecie. Bóg jest z nami, kto nam wrogiem, tego Bóg nasz zmiecie!"

__A__
PASY
__Y__

wiLLu
Liczba postów:991 Reputacja: 25
24-05-2013, 08:07 #13
http://konflikty.wp.pl/kat,1020231,title...omosc.html

prosty przyklad pokazujacy ze oni sa "fajni" poki nie maja prawa glosu i sa w mniejszosci ...

Ktoś kiedyś powiedział : nie każdy muzułmanin jest terrorysta natomiast każdy terrorysta jest muzułmaninem jak widać coraz bardziej sprawdzają się te słowa.
I po kilku postach tutaj widać jak ludzią piorą mózgi tolerancyjne bzdety ... my mamy być dla nich grzeczni i mili bo przecież sąsiad muzułmanin jest ok i nawet piwo można z nim wypić, meczety mamy im stawiać ... qrwa ale to że ONI ci wielcy pokojowo nastawieni muzułmanie w swoich krajach palą kościoły i zabijaja w biały dzień chrześcijan to nic ...
my mamy byc dla nich pro rodzinni bo przeciez przyjezdzaja "mili i uczynni"......

Szczęśliwy
Liczba postów:296 Reputacja: 0
24-05-2013, 11:18 #14
Mariusz Max Kolonko mówi jak jest.
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...FZCT9KHvkA

Euroislam.plgimli
Liczba postów:1,484 Reputacja: 111
24-05-2013, 12:05 #15
Željezničar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Niemcy też mocno skorzystali na taniej sile
> roboczej z Turcji i nie zbierają jakichś
> tragicznych owoców tureckiej imigracji. Polecam
> przejechać się do chociażby do Bośni i
> zobaczyć na własne oczy tych "strasznych
> muzułmanów", poznać ludzi i porozmawiać z
> nimi, a nie generalizować, bo tak samo ja mogę
> np. założyć temat o katolicyzmie jako
> pedofilskiej religii dlatego, że gdzieś tam
> jakiś ksiądz zgwałci dziecko..


Za dużo gazeta.pl chyba kolega czyta.

Absurdalny jest przykład z polskimi Tatarami: jest ich około 3000, są całkowicie zasymilowani i oni nie stwarzają żadnych problemów, co innego obecny (powiedzmy od drugiej połowy poprzedniego wieku) napływ wszelkich muzułmanów do Europy. Że ci goście są groźni, nie asymilują się i są otwarcie wrodzy całej zachodniej kulturze dowodów jest aż nadto.
Już pojawiają się głosy, że Breivik będzie w niedalekiej przyszłości obwołany bohaterem.

facebook.com - strona z "ciekawostkami" nt głównie islamu.

Żeby nie było wątpliwości: uważam, że islam jest największym wyzwaniem przed jakim stoi Europa i ogólnie kraje szeroko pojmowanej kultury zachodniej; jestem pewien, że 30 lat Europa będzie wyglądać inaczej, w mojej ocenie gorzej.C R A C O V I A !

zubereg Moderator
Liczba postów:8,651 Reputacja: 3,524
24-05-2013, 15:31 #16
19Cracovia06
My sobie możemy być jacy chcemy, jesteśmy u siebie. A to sobie przyjeżdża jakiś fiutek z Nigerii i mu sie coś nie podoba....
Ktoś go k.rwa trzyma w Anglii?[Obrazek: zuber.jpg]

TRN_KRK Gość
 
24-05-2013, 16:39 #17
muzułmanie mają teraz 1434 rok. I mentalnie/kulturowo są właśnie w średniowieczu. Ja się pytam, skoro mają tyle hajsu na ropie, że kupują europejskie kluby, to jakim cudem tylu ludzi stamtąd ucieka do europy za lepszym życiem, ryzykując tym życiem nierzadko?
A ci, którzy w tym temacie ich popierają niech pójdą po rozum do głowy. Bo widocznie są niedouczeni i nie potrafią wyciągać wniosków. Wstyd za Was! Jedźcie zasymilować się do Arabii Saudyjskiej, albo Somalii.

http://www.youtube.com/watch?v=0cQ9sZRZJRE

[Obrazek: 566ad269291d.jpg]

ps. podobno to prawda:

Cytat:- Japonia stosuje bardzo surowe prawo w stosunku do muzułmanów, mają bardzo małe możliwości propagowania islamu w Japonii, wręcz znikome.
- Japonia jest jedynym krajem, który nie daje obywatelstwa muzułmanom, nawet dziś, wizy nie są udzielane muzułmańskim lekarzom, inżynierom.
- Nie ma prawa szariatu w Japonii.
- Jeśli Japonka poślubia muzułmanina potem zostaje wydziedziczona.


Željezničar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Niemcy też mocno skorzystali na taniej sile
> roboczej z Turcji i nie zbierają jakichś
> tragicznych owoców tureckiej imigracji. Polecam
> przejechać się do chociażby do Bośni i
> zobaczyć na własne oczy tych "strasznych
> muzułmanów", poznać ludzi i porozmawiać z
> nimi, a nie generalizować, bo tak samo ja mogę
> np. założyć temat o katolicyzmie jako
> pedofilskiej religii dlatego, że gdzieś tam
> jakiś ksiądz zgwałci dziecko..

http://www.mojeopinie.pl/problem_radykal...1231186231


Pedofile muzułmańscy są ok? Czy chrześcijański Kościół w swoich naukach promuje czy potępia takie wyczyny? Ja jestem niewierzący, ale śmieszą mnie wojujący ateiści. I prędzej stanę po stronie KK. To nie księża są pedofilami, bo mogą być nauczycielami, sportowcami itd. Wydaje mi się, że problem leży w weryfikacji przystępujących na księży. I to wykorzystują, albo uciekają od tego w kapłaństwo.

Cytat:Wielu komentatorów tego bloga dopytuje o mój stosunek do uchwały w sprawie krzyży. Dlatego poruszam ten temat raz jeszcze. Nie brałem udziału w glosowaniu nad uchwałą sejmową, gdyż nie dojechałem na czas z Lublina. Głosowałbym przeciw. Jednak nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości. Dlatego ? inaczej niż w Hiszpanii ? nie można bezmyślnie walczyć z krzyżem. Są jednak sytuacje gdzie zdecydowana większość jest innego zdania i w tych miejscach powinno dojść do zmiany. Krzyż nie powinien dzielić Polaków.

http://palikot.blog.onet.pl/2009/12/06/zaleglosci/


Cytat:Są kraje i (anty)kultury, w których za mąż wydawane są dziewczynki. W Afganistanie w ręce wioskowego bogacza trafiła 8-latka, która nie przeżyła poślubnej nocy. Mąż oprawca zabił ją, uprawiając brutalny seks.

http://www.fakt.pl/8-latka-nie-przezyla-...733,1.html


Cytat:Aisza ? żona proroka Mahometa, twórcy islamu.
Była córką późniejszego kalifa Abu Bakra. Mahomet podpisał kontrakt małżeński z Aiszą, kiedy miała 6 lub 7 lat, a skonsumował swoje małżeństwo, kiedy miała 9 lat. Sam Mahomet miał wówczas 53 lata, zaś zmarł dziewięć lat później, gdy Aisza miała 18 latKilleroth Spamer
Liczba postów:2,123 Reputacja: 6
24-05-2013, 17:02 #18
A teraz pytanie: która religia pokoju
  • wybiła rdzenną ludność Ameryki
  • wymyśliła zabijanie/prześladowanie ludzi niezgadzających się z Jedyną Słuszną Linią
  • w imię Żyda zabijała Żydów
  • wywołała dwie wojny światowe
?TRN_KRK Gość
 
24-05-2013, 17:14 #19
Killeroth Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A teraz pytanie: która religia pokoju
>
> [*] wybiła rdzenną ludność Ameryki
> [*] wymyśliła zabijanie/prześladowanie ludzi
> niezgadzających się z Jedyną Słuszną Linią
> [*] w imię Żyda zabijała Żydów
> [*] wywołała dwie wojny światowe
>
> ?

Ciężko dyskutować z kimś kto nie ma wiedzy i jest zmanipulowany przez m.in. media, bo sam nie potrafi weryfikować informacji.

Zacznij od tego:

Cytat:Katoliccy duchowni położyli podstawy pod wiele nowych dziedzin wiedzy, np. ks. Nicholas Steno uznawany jest za ojca geologii i stratygrafii, o. Atanazjusz Kircher ? egiptologii. Grzegorz Mendel był prekursorem genetyki. Wybitnymi astronomami byli Mikołaj Kopernik ? odkrywca heliocentryzmu, a także o. Giovanni Battista Riccioli oraz Rudjer Josip Bosković. Franciszkanin Roger Bacon uznawany jest za prekursora współczesnej metodologii nauk, a o. Francisco de Vitoria za twórcę podstaw współczesnego prawa międzynarodowego. Scholastycy mieli z kolei wkład w rozwój ekonomii (m.in. teoria pieniądza Jana Buridana, teoria monetarna Mikołaja z Oreseme, teoria subiektywnej wartości (Pierre de Jean Olivi, Luis de Molina, kard. Juan de Lugo)[15]. Jeden z najbardziej wpływowych ekonomistów XX wieku Joseph Schumpeter, stwierdził, że późnych scholastyków powinno uważać się za założycieli naukowej ekonomii[16].

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%...ki_a_nauka

ps. kto jeździ z misjami np do Afryki?
ps2. poczytaj QUO VADIS to sie dowiesz kto wymyślił "prześladowania"Rufus T. Firefly
Liczba postów:1,311 Reputacja: 1
24-05-2013, 17:33 #20
to ja dorzuce jeszcze kogos:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Georges_Lema%C3%AEtre

tak, tak, Big Bang Theory wymyslil ksiadz katolicki Smile
Skocz do: