Witaj! Logowanie Rejestracja
Islam - religia pokojuTRN_KRK Gość
 
25-05-2013, 16:44 #41
Jak można tłumaczyć to co się dzieje teraz, tym co się działo 600 lat temu?!
Wg mnie agresja muzułmanów wynika z ich żywiołowej natury. Biały europejczyk, po pewnym czasie doszedł do większego stopnia humanitaryzmu, podczas gdy Arabowie nie ewoluowali w tą stronę, a przyczyną może być inwazyjność religii na życie społeczne. Jak w Polsce ktoś czuje się prześladowany przez Kościół to jest po prostu idiotą.

Studenci z Afganistanu (Kabul) protestują przeciwko prawom kobiet!

Zdenerwowali się że dekret zdefiniował przemoc domową jako zbrodnię, zabronił też wymuszonych małżeństw oraz małżeństw z dziećmi. Zakazano im też kultywowania zwyczaju "ba'ad", który pozwalał na handel kobietami dla zaspokojenia roszczeń kredytowych i innych dysput. [ENG]

http://www.asianews.it/news-en/Afghan-un...27996.html


"Szef Sztokholmskiej policji ogłosił że nie będą walczyć z (muzułmańskimi) zamieszkami, Szwedzcy nacjonaliści zaczęli organizować patrole. Muzułmańscy imigranci, w największej liczbie Somalijscy, rozpoczynają zamieszki i podkładają ogień od niedzielnej nocy.

Raporty które zostały opublikowane w internecie mówią że duża liczba Szwedów teraz patroluje Sztokholm i walczy z muzułmańskimi zamieszkowiczami.

Szwedzkie media twierdzą że duża liczba policji została zmobilizowana by powstrzymać "grupę 50 prawicowych ekstremistów" przed patrolowaniem ulic Tumby i przedmieść Sztokholmu."

[Obrazek: f43djd.jpg]

http://topconservativenews.com/2013/05/s...m-rioters/

http://youtu.be/LDvLd-z5Bos
izbik
Liczba postów:5,994 Reputacja: 64
25-05-2013, 16:59 #42
Nie martwiliscie sie o mnie - dobrze.
...a tak powazniej - bo mam jednak wiekszy wglad na to co dzieje sie w Anglii niz wiekszosc z kolegow ktorzy wiedze czerpia z wiadomosci czy artykulow/ksiazek.
Nie mam czasu na analize ,tylko chce napisac pare spostrzezen i pewnych faktow.
Cywilizacja "Zachodnia" umiera wedlug mnie - a to laczy sie niestety z religia Chrzescijan , ktorzy teraz przedlozyli inna "religie" - wartosc materialna i spokoj gdzie sie mieszka.
W okolicach ktore znam , od dziesieciu lat(i wiecej) widac ten proces gdzie koscioly nie maja wiernych a do ktorych wczesniej chodzili ludzie.
Koscioly sa zamykane - przerabiane na mieszkania lub= wlasnie srodowiska Islamskie przejmuja je na swoje meczety.
Nie buduje sie w Anglii kosciolow w przeciwienstwie do Meczetow czy Hinduskich swiatyn - czy Zydowskich!
W Londynie najwieksza liczba wiernych( tych ktorzy sa czynni religijni - nie TYLKO zdeklarowani) to MUZULMANIE a potem Zydzi .
Polacy wniesli nie tylko "hydraulika" ale tez "kulture" na chodzenie do kosciola - do tego ktory nie mial wiernych!
Moja Parafia na Willesden Green( takze SP. Prezydenta Kaczorowskiego) jest tego przykladem . Dzierzawimy piekny Kosciol od Angolii - bo nie bylo wiernych!
Problem jest w nas( Europie"Katolickiej) i tej DEMOKRACJI - my szukamy spokoju i podniesienia standardu zycia - a Oni to wykozystuja.
Pamietajmy u Muzulmanow religijnych wciaz panuje ustroj FEUDALNY !

Reszte napisze pozniej - ide choc poprzygladac sie atmosferze finalu LM przy Wembley.jurassic
Liczba postów:5,420 Reputacja: 1,258
26-05-2013, 00:57 #43
Dzisiaj następny żołnierz, tym razem we Francji, na szczęście tylko ranny:

"Francuski żołnierz patrolujący dzielnicę biznesową w zachodniej części Paryża został po południu ugodzony nożem w szyję. Mężczyzna o arabskich rysach, który go zaatakował, natychmiast uciekł. ..."

http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Zo...aid=110a70Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

squier strat
Liczba postów:7,461 Reputacja: 9,723
26-05-2013, 01:03 #44
na północy dajemy radę, tylko w tym murzyńskim Londynie problem.

https://www.youtube.com/watch?v=GEED1dQLuWE
https://www.youtube.com/watch?v=V12n7ht7ZeoAsgard
Liczba postów:339 Reputacja: 292
26-05-2013, 11:23 #45
Cytat: Dlatego zanim ktoś osądzi religię powinien przede wszystkim zastanowić się nad tym, że za wszystko odpowiedzialni są ludzie, a nie święte dla nich księgi, które można wykorzystać w dowolny sposób.

http://www.poznajkoran.pl/

Liczba wersetów:

niesienie pomocy innym (69)
przemoc i brutalność (180)
tolerancję religijną (11)
nienawiść do niemuzułmanów (349)

W Starym Testamencie też na pewno by się coś znalazło, natomiast dla nas ważniejszy jest Nowy Testament w którym raczej nie ma mowy o nienawiści. Dlatego też, obecnie wszystkie konflikty na świecie są pomiędzy muzułmanami a chrześcijanami, hindusami itd.
ki
Wspomnę, że założyciel "religii" był mordercą i pedofilem i niech nikt mi nie tłumaczy o innej kulturze. Spójrzcie na 9letnie dziewczynki i powiedzcie czy jakakolwiek kultura może stworzyć wizerunek ich jako (tfu!) atrakcyjnych seksualnie?
ISLAM to największe zagrożenie dla Europy!

Dla refeksji:
http://www.youtube.com/watch?v=BFsF2okyaeAsterby
Liczba postów:9,646 Reputacja: 16,192
26-05-2013, 12:01 #46
"tymczasowe małżeństwo" to chyba szczytowe osiągnięcie islamu.

Pouczające jeśli chodzi o narodziny islamu są "Szatańskie Wersety" Salmana Rashdiego, choć nie jest to literatura faktu.Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

[Obrazek: 0_0_520470275_jest_chujowo_ale_stabilnie...middle.jpg]

Pasiak Slv
Liczba postów:223 Reputacja: 0
27-05-2013, 11:12 #47
Tekst miejscami humorystyczny, ale warto przeczytać Big Grin

O tym, jak ludzie w Izraelu poradzili sobie z islamskimi terrorystami-samobójcami bez angażowania się w to wojska

Wizualizacja skutecznej broni przeciw islamskim terrorystom-samobójcom w Izraelu pod koniec XX. wieku: wiaderko z półpłynnym smalcem wieprzowym i szczotka do smarowania

Przy okazji kabaretu LIMO powrócił temat zamachowców-samobójców islamskich, którzy lata temu byli plagą w Izraelu, a szczególnie w Tel Awiwie.

Na początek trzeba wyjaśnić, że islamiści wierzą w to, że jeśli w samobójczym zamachu zabiją bombą siebie samych przy okazji z kimś, kogo bardzo nie lubią, wtedy prawie natychmiast, najpóźniej w ciągu 24 godzin, ich islamistyczne dusze - bez czekania na Sąd Ostateczny - idą do islamskiego Raju.

Ma to udowadniać m.in., że Allah jest lepszy od katolickiego Boga, bo islamskie dusze mają raj od razu a nie dopiero po Końcu Świata... A trzeba wiedzieć, że te islamskie męskie dusze terrorystów-samobójców w tym raju dostają do dyspozycji każda po 72 niebiańskie dziewice, Hurysy, z którymi kopulują po wieczność. Doznają przy tym nieustającego, wiecznego orgazmu. A ten islamski orgazm w niebie jest po wielokroć większy od orgazmu, jaki doznaje młody, jurny facet na ziemii za życia!

No więc jak taka bomba wybucha, bum, trup pada na ziemię z zabitymi Żydami i Amerykanami ("Oni to chyba mają gdzieś zapisane, że zawsze musi porzy okazji zginąć Amerykanin" -cytat z kabaretu LIMO) a dusza zamachowca islamisty leci najpóźniej po 24 godzinach do nieba na niebiańskie orgie.

Ale jest pewien mały teologiczno-islamistyczny haczyk, w który NA SZCZĘŚCIE islamiści mocno wierzą. Otóż islamiści wierzą, że świnia i pies to zwierzęta tak baaaaaardzo "nieczyste", że przez ich dotknięcie tuż przed śmiercią lub dotknięcie wieprzowiną świeżego, martwego ciała zabitego islamisty pozbawia się duszę tego islamisty na zawsze dostępu do raju. Niestety, ale Allah i Hurysy brzydzą się duszami facetów, których ciała "skalane" są kontaktem ze świnią, jej mięsem lub czymś, co ją dotykało. I to samo dotyczy kontaktu z psem, jego mięsem lub rzeczy albo miejsca, które pies dotykał. Stąd wierny islamista nigdy nie nosi butów ze świńskiej skóry, nie nosi paska ze świńskiej skóry, nie wolno trzymać psów w domach, w pobliżu miejsc zamieszkania islamistów, itd. Wierny islamista panicznie unika wszystkiego, co ma związek z tymi dwoma zwierzakami, które sa niemal podstawą cywilizacji europejskiej! Z tego m.in. powodu w Afganistanie trzymana jest w Kabulu tylko jedna sztuka świni, aby służyła jako wzorzec, jak wygląda takie zwierze...

Dodatkowo duszę islamisty pozbawia się dostępu do raju wtedy, gdy spali się jego ciało przed minięciem 24 godzin od śmierci.

Na nieszczęście dla islamistów Żydzi wiedzieli o tym ich teologicznym problemie na styku "wieprzowina-dusza". Ale za to na szczęście dla Żydów w końcu wiedzę tę wykorzystano w najgorszym okresie, gdy liczba zamachów pod koniec XX. wieku w stolicy Izraela zaczęła przybierać koszmarne rozmiary i powodowała duże straty w ludziach.

A jak mieszkańcy Izraela wykorzystali te słabe punkty islamskiej duszy? Otóź na skutek oddolnej inicjatywy społecznej, postawiono władze i wojsko wobec faktu dokonanego: Żydzi na własną rękę postanowili rozprawić się z islamistami. I dokonali tego beż użycia bomb, bez strzelania, bez aresztowań.

Po prostu podobno ktoś z Europy podpowiedział im, że należy wytopić tony świńskiego smalcu, dodać do niego środki konserwujące i zmiękczacze, aby smalec nie był gęsty. Następnie tym smalcem napełnić małe wiaderka, do wiaderek dodać pędzle lub szczotki i porozwieszać je w każdym miejscu publicznym w całym Izraelu: w restauracjach, hotelach, dworcach, świątyniach, barach - WSZĘDZIE.

Nastęnie należało poinformować islamistów, że od tej pory każdy trup islamskiego terrorysty-samobójcy zostanie "sprofanowany": natychmiast po zamachu, każdy, kto pierwszy mógł dotrzeć do wiaderka ze świńskim tłuszczem, miał go nabrać na pędzel i posmarować nim trupa zamachowca. Tym samym, jeszcze na miejscu zamachu posmarowany świńskim smalcem trup islamisty tracił kontakt z rajem i jego dusza, skalana wieprzowiną - na zawsze szła do diabła!

Ale to jeszcze nie wszystko: władze Izraela podchwyciły społeczna inicjatywę i poszerzyły ją o to: od tej pory żaden trup zamachowca-islamisty już nigdy nie zostanie oddany rodzinie, aby go pochowano w ciągu 24 godzin zgodnie z islamską tradycją. Trupy zamachowców przekazano do miejskiej spalarni śmieci i tam, owinięte w skórę świni, spalano ze śmieciami.

Palestyńscy islamiści początkowo nie wierzyli w to, że można być "tak okrutnym" i trupa zamachowca posmarować smalcem i spalić w spalarni śmieci. Gdy jednak kolejne trupy islamskich zamachowców-samobójców nigdy już nie wróciły do Arabów, liczba samobójczych zamachów spadła w Izraelu do ZERA!

Od ok. 2000 r nie słychać już wcale o tego typu zamachach! Oczywiście "obrońcy praw człowieka" zaczęli drzeć po cichu mordy i suszyć głowę Izraelowi o takie "specjalne traktowanie" trupów. Ale Tel Aviv odpowiedział króko: "Walcie się! Islamiści zabijają nam ludzi, więc my będziemy zabijać ich dusze". A ponieważ bogojni Żydzi też wierzą w te cude z działaniem smalcu na duszę islamisty, więc to działa również w ich świadomości...

I oto jak tanim i prostym sposobem udało się zatrzymać za pomocą zwykłego smalcu wieprzowego falę nieobliczalnych zamachów islamskich w Izraelu.

"Akcja Smalec" rozpoczęła się w Izraelu po tym, gdy w Holandii odkryto, że wrzucenie łba świni oraz innych jej szczątków na teran, na którym islamiści chcieli zbudować meczet, powodowało, że islamiści porzucali teren jako na wieki "skażony". Efektem tego, obecnie islamiści tereny przeznaczone pod budowę meczetów w Europie otaczają takim kordonem bezpieczeństwa, jak niemal armia amerykańska otacza bazy wyrzutni rakietowych.

Z kolei w Wielkiej Brytanii okazało się kilka lat temu, że wrzucenie plasterków świńskiej szynki do butów islamistom przed meczetem czy innym miejscem, gdzie zdjęli buty - powodowało taki stan paniki, że islamiści podejmowali specjalne procedury modlitewne oraz osobiste środki bezpieczeństwa, aby nie nastąpił zgon danej osoby. Wszelkimi dostępnymi, islamskimi modlitwami starano się uwolnić islamistów zbrukanych szynką spożywczą od "zanieczyszczenia". Wszystko po to, aby dusze mogły iść do raju. Ale podobno efekty tych modlitw nie są pewne i wielu islamistów w Wielkiej Brytani teraz nie ma pewności, czy pójdzie do raju.

Z kolei w wieżowcu pod Manchesterm, w którym ja mieszkam, mieszkający jako moi sąsiedzi islamiści wymusili na właścicielach osiedla, aby zakazano trzymania psów wszystkim lokatorom! Islamiści, w ramach "wolności religijnej", wymusili to pod takim pretekstem: pies będzie jechał windą. Pies łapami dotyka podłogi albo ciałem czy ogonem otrze się o ścianę. W tym momencie CAŁA winda jest "zbrukana nieczystym psem". I teraz uwaga: gdyby do tej windy wszedł islamista i gdyby Allah tak chciał, że islamista nagle upadnie rażony śmiercią czy chorobą, padając dotyka rękami i twarzą zbrukame miejsca dotykiem psa, wtedy dusza islamisty - podobie jak w przypadku kontaktu z wieprzowiną - na zawsze straci dostęp do raju. Winnym tego będzie... właściciel psa i właściciel osiedla, że pozwolił psa do windy wpuścić. Jak na islamistów przystało, nie musieli długo przekonywać Anglików o potrzebie zakazu trzymania psów, używając za pewne typowych dla tej "religii pokoju" argumentów... W efekcie nikt z kilkuset mieszkańców osiedla nie może cieszyc się towarzystwem psiego przyjaciale! I Anglicy na to się godzą w imię "tolerancji religijnej"!

http://www.tokfm.pl/blogi/zboralski/2013...on_ref_map=[]gimli
Liczba postów:1,483 Reputacja: 111
27-05-2013, 17:35 #48
Dobre, dobre, z tym świńskim łbem to trzebaby się do Warszawy przejechać...C R A C O V I A !

wiLLu
Liczba postów:988 Reputacja: 25
27-05-2013, 19:40 #49
http://gopthedailydose.com/2013/05/24/mu...was-wrong/

no ale przeciez mogl nie wiedziec ......

Dinth
Liczba postów:977 Reputacja: 1
28-05-2013, 10:15 #50
Akurat co do ostatniego wiLLu to cala afera jest mocno przesadzona. O ile temat "13 latka zgwalcona przez araba, arab nie wiedzial" swietnie brzmi w antyarabskiej propagandzie, o tyle ta konkretna 13 latka zgodzila sie na seks z nim. Gwaltem po prostu podobnie jak w Polsce nazywaja rowniez seks z nieletnia. Jezeli mieli by w UK karac wiezieniem kazdego kolorowego ktory przespi sie albo zbrzuchaci jakas 12-13 latke, to predko londyn by byl czysto bialym miastemSmile.

tofi
Liczba postów:2,112 Reputacja: 347
05-06-2013, 21:58 #51
Dzisiaj spłonął meczet w Londynie.Geopijatyk-Fan Oderki
Liczba postów:708 Reputacja: 515
05-06-2013, 22:09 #52
Ja uważam, że islamistów trzeba trzymać krótko. Gdyby ta hołota opanowała świat nastąpiłby koniec cywilizacji. W tej walce trzeba szukać wsparcia w Indiach, Chinach i Czarnej Afryce. Odbiliśmy Iberię, część Palestyny, południowy Sudan i nie należy na tym poprzestać.
Idę spać.Za treść postów mojego męża nie odpowiadam.

Barbara M.M.

gentlemen
Liczba postów:3,127 Reputacja: 353
05-06-2013, 22:21 #53
Od Afryki to przede wszystkim powinniśmy się uczyć jak radzić sobie z islamem. Smile Pod tym względem jesteśmy dosłownie sto lat za Murzynami. WinkWszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.


Dinth
Liczba postów:977 Reputacja: 1

izbik
Liczba postów:5,994 Reputacja: 64
06-06-2013, 00:55 #55
tofi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dzisiaj spłonął meczet w Londynie.


Naprawde? To i tak malo...Dinth
Liczba postów:977 Reputacja: 1

Dinth
Liczba postów:977 Reputacja: 1

TRN_KRK Gość
 
01-07-2013, 16:03 #58
Ksiądz zamordowany przez syryjskich "rebeliantów" - Watykan potwierdza

Watykan potwierdził informację o zamordowaniu przez syryjskich rebeliantów księdza François Murada. Do morderstwa doszło w Gassanieh - północna części kraju - w klasztorze Kustodii Ziemi Świętej. Morderstwa najprawdopodobniej dokonali rebelianci z grupy Jabhat al-Nusra.

http://konserwatywnaemigracja.com/2013/0...otwierdza/

Tu macie film z egzekucji [+18] http://www.liveleak.com/view?i=b57_1372272008

Tu więcej na ten temat, ale po angielsku: http://www.theblaze.com/stories/2013/06/...and-cheer/

-----------------------------------------------------------------------------------

Arabskie kobiety jako żywe trupy

Europejska konfrontacja z islamem i ich zwyczajem traktowania kobiet (legalna pedofilia, gwałty, obrzezanie, przemoc fizyczna nakazana w Koranie, brak pomocy ze strony instytucji państwowych ? to tylko niektóre) budzi wstręt i przerażenie, a ponoć nic co ludzkie nie jest nam obce, czy oby na pewno?

http://narodowcy.net/bajka-o-ksiezycu-ar...013/06/30/

-----------------------------------------------------------------------------------

Niemcy: ex-muzułmanin o Mahomecie i koranie. Akcja od 5:00 min.

http://www.youtube.com/watch?v=FwkzfNFUapw

-----------------------------------------------------------------------------------

Wolność słowa upada pod naporem islamu

Islamscy przywódcy na całym świecie starają się, aby karalne były wszelkie negatywne komentarze na temat ich religii. Najbardziej aktywna na tym polu jest Organizacja Współpracy Islamskiej (OIC), która kilka razy proponowała takie uchwały w ONZ.

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/0...em-islamu/

-----------------------------------------------------------------------------------

Prezes EDL aresztowany za marsz w pobliżu Woolwich [Film]

Czyli jak za pokojowy marsz dostać areszt. Policja muzułmańska działa.

http://www.youtube.com/watch?v=mEI0TKkX9_o

-----------------------------------------------------------------------------------

Muzułmanie otwierają biuro w Brukseli, aby walczyć z "islamofobią" w Europie

Organizacja Współpracy Islamskiej ? finansowana przez islamskie kraje z całego świata ? powołana została w celu naciskanie na Europę i USA, by uchwaliły przepisy zakazujące powielania ?negatywnych stereotypów islamu?.

http://www.pch24.pl/muzulmanie-otwieraja...910,i.html

-----------------------------------------------------------------------------------

Dwójka amerykańskich blogerów z zakazem wjazdu do Wielkiej Brytanii

Dwójka prominentnych amerykańskich blogerów ma zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Pamela Geller i Robert Spencer to założyciele antymuzułmańskiej organizacji "Stop Islamizacji Ameryki.i organizatorzy kilku akcji, podczas których otwarcie występowano przeciwko islamowi.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-dwojk...nId,987612

-----------------------------------------------------------------------------------

Policyjna lista terrorystów obraża muzułmanów

Kongresman Jim McDermott z Partii Demokratycznej uważa, że ogłoszenie społeczne FBI, pod tytułem ?Faces of Global Terrorism?, umieszczone na autobusach w Seattle, obraża muzułmanów.

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/0...uzulmanow/

-----------------------------------------------------------------------------------

Obama wspiera islamizację w Egipcie? [ENG]

1.3 mld USD od Obamy dla islamskich władz w Egipcie na pomoc militarną.

http://www.foxnews.com/opinion/2013/06/2...otherhood/

-----------------------------------------------------------------------------------

Obóz dla dzieci w wieku 6-16 lat zorganizowany przez HAMAS

Galeria 19 zdjęć

http://klyker.com/hamas-summer-camp-19-photos/

-----------------------------------------------------------------------------------

W Wiedniu muzułmanin zabił swoją żonę na oczach przechodniów.

http://ndie.pl/w-wiedniu-muzulmanin-zabi...echodniow/

-----------------------------------------------------------------------------------

Rząd USA staje w obronie afrykańskich muzułmanów mordujących chrześcijan

Rząd amerykański ostro sprzeciwił się karaniu członków zbrodniczej organizacji islamskiej Boko Haram, odpowiedzialnej za 70 proc. z wszystkich morderstw wyznawców Chrystusa na całym świecie oraz zniszczenie 50 spośród 52 kościołów katolickich w diecezji Maiduguri w Nigerii.

http://www.pch24.pl/rzad-usa-staje-w-obr...659,i.htmlK_tomas_S
Liczba postów:1,312 Reputacja: 89
03-07-2013, 03:07 #59
-K_tomas_S
Liczba postów:1,312 Reputacja: 89
03-07-2013, 03:07 #60
K_tomas_S Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ja @#$%& ...

chora religia , chorzy ludzie..
Skocz do: