Witaj! Logowanie Rejestracja
Jakub Tabisz to złodziej, okrada Cracovię!!!

Wątek zamknięty


razdwatrzy123
Liczba postów:864 Reputacja: 363
24-08-2018, 20:43 #1
Kraków. Jedno z piękniejszych miast Europy, w zeszłym roku ponad 13 mln turystów, co daje nam pierwsze miejsce licząc stosunek odwiedzających do mieszkańców. 

Poza samymi turystami tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy, ludzi z zachodniej europy decydujących się na zamieszkanie właśnie tutaj (pracują w turystyce, korporacjach itp). Nawet mamy własną rzeszę Alladynów znad Gangesu, Panjabi MC, wożących jedzenie na rowerach (można się obawiać tej migracji, lub nie, ale jest to zdecydowanie wyznacznik rozwoju miasta).

Miasto piękne, średniowieczne, nie ma tygodnia żeby coś się nie działo na płaszczyźnie kulturalnej. Koncerty największych muzycznych marek, słynne festiwale, do tego masa dobrych restauracji, klimatycznych knajp. 

Dookoła Krakowa pełno fantastycznych zielonych terenów, tras trekkingowych, czy też rowerowych.

Zima co prawda męcząca, ale wystarczy wsiąść w samochód i w godzinkę można dojechać w góry pojeździć na nartach. Zresztą cała infrastruktura kinowo-rozrywkowa jest tak rozwinięta, że tą zimę jakoś można przeżyć. 

Zwłaszcza, że jak się dobrze zarabia, to jest nadal w miarę tanio.

Konkludując, Kraków jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w centralnej europie. Oczywiście jedni lubią góry, drudzy lubią las. Jest pełno ludzi wolących wiejskie zacisze, ale jeśli już mieszkać w mieście... Kraków ma wszystko i jeszcze więcej.

W sercu tego milionowego, królewskiego, średniowiecznego, wspaniałego miasta znajduje się Najstarszy Polski Klub Sportowy Cracovia. Pierwszy mistrz Polski. Klub o niesamowitej historii i tradycji. Klub, z którym sympatyzuje wiele znanych osobistości. Klub, mający nowoczesny stadion, wypłacalnego sponsora, gra w ekstraklasie.

Połowa małopolskiej młodzieży powinna mieć mokre sny o graniu w Pasiastej koszulce. Każdy obcokrajowiec mający do wyboru grę w Krakowie, lub jakimkolwiek innym polskim mieście nie powinien się nawet zastanawiać.

A na mecze tego klubu przychodzi niecałe 5 tysięcy osób patrzeć jak szrot kopie się po czołach. Szrot, który przecież nie zarabia na waciki, tylko doi z klubu poważne pieniądze. 

Głównym winowajcą jest złodziej i cham - Jakub Tabisz. 

Oto dlaczego ten cham i złodziej powinien odejść z Cracovii:

- Psucie atmosfery. Klub ma wszystko by piłkarze chcieli za niego "umierać". Ale nikt nie będzie umierał kiedy stosowane są zagrywki a'la Kłaj. Tabisz jest chamem i prostakiem. Przykładów jest tyle na gorąco, że nawet nie ma sensu ich wymieniać. To co się dzieje teraz nie jest też żadną nowością. Ilu to piłkarzy/kopaczy po odejściu z klubu mówiło, że atmosfera jest TOKSYCZNA. Nikt nie chce pracować w toksycznej atmosferze. Niezależnie jakie byłby wypłaty i jak bardzo na czas. 

- Niewykorzystane sytuacje. Właściwie można by tu wpisać "każde okienko transferowe". Ile było momentów, kiedy byliśmy na fali, mieliśmy drużynę, wystarczyło dokupić kogoś solidnego. Nie gwiazdę rodem z krainy spadających krzeseł, a solidnego, ogranego ligowca/dwóch za 250 tys. euro od sztuki. Nie pisze nawet o uzupełnieniach kadrowych za wysokie transfery gotówkowe zaczynając nawet od Gizy. Szczególnie trio Klich/Kapi/Piątek. Kogo pozyskaliśmy w zamian? Ano właśnie...

Teraz natomiast nie wykorzystujemy tego, że dołączył do nas charyzmatyczny trener, za którego piłkarze jeżdżą na *****.

Rozjebał Tabisz-Kanalia atmosferę przed samym startem ekstraklasy. Akcja z Miro i Siemionem.

To nie jest fatum, to zgniłe jajo w postaci tego chama. Tu nie trzeba szamana, a zmiotkę i szufelkę.

Wydaje mi się, że on jest po prostu tym typem małego człowieczka. Typem lamusa, co w duszy życzy wszystkim źle, ale nie potrafi się postawić tylko kopie dołki. Zazdrośnik, który podłoży nogę każdemu, kto chce go wyprzedzić.

Zobaczcie jak funkcjonuje stara *****. Są w dołku, nie mają kasy, ale opierając się na starych psach w zarządzie i sztabie potrafią stworzyć klimat, w którym piłkarzom się chce grać.

My tego, póki cham Tabisz jest w klubie, nie uzyskamy nigdy.

Przez chama Tabisza tracimy:
- pieniądze z biletów
- pieniądze z transferów (Cracovia ma wszystko by być pomostem na zachód dla najbardziej utalentowanych zawodników w regionie, ale też młodych perspektywicznych z innych państw tej części europy)
- pieniądze wypłacane parodystom i piłkarzykom nie mającym serca do gry w Pasach.

Działania Tabisza-buraka powodują bezpośrednio straty finansowe Klubu.

Podstawą jakiegokolwiek sukcesu jest pozytywna atmosfera.

Podstawą jakiegokolwiek sukcesu jest GRA DO JEDNEJ BRAMKI.

Cham i kanalia Tabisz, gra do innej bramki niż reszta pracowników klubu.

Jest złodziejem, okrada klub, niech ***** na Reymonta, albo gdziekolwiek indziej byle dalej od Cracovii, bo z nim na pokładzie ten statek nie rozwinie żagli nigdy, a dość już dryfujemy.
morata
Liczba postów:2,818 Reputacja: 2,891
24-08-2018, 20:52 #2
Grubo , ale trudno się nie zgodzićMakuKSC Banned
Liczba postów:3,601
24-08-2018, 20:56 #3
Tabisz to cyngiel, on jest na sznurku, nie jego trzeba sie pozbyc.potter Banned
Liczba postów:8,752
24-08-2018, 21:15 #4
świetnie napisane .Szkoda tylko że nie widzą tego nasi kibice .Doczekał się czegoś za Covilo i Siemiona ?Czy za wcześniejsze dokonania ?

Zrobili głównego winowajcę z Bałdysa .Wiadomo postać równie ponura ale to sługa Tabisza i jego pilny uczeń .Winny jest ten co wskazaleś i Filipiak że takie coś akceptuje .razdwatrzy123
Liczba postów:864 Reputacja: 363
24-08-2018, 21:18 #5
Maku, nie do końca się zgodzę.

Filipiak od początku jest takim dzieckiem we mgle jeśli chodzi o prowadzenie klubu.

Podjął oczywiście kilka złych decyzji, można mu wytykać i śmiać się z częstych zmian strategii, ale za jego prezesury przynajmniej hardware się rozwija (stadion, obiekty, infrastruktura itp). Nie jesteśmy zadłużeni, a zatrudnieniem Probierza, pokazał, że chce zmian w dobrym kierunku. Oczywiście mógłby sypnąć kasą na transfery, ale można zrobić lepszy wynik bez wielkich pieniędzy.

Według mnie główną winą Filipiaka jest trzymanie w klubie Tabisza.

Bo jeśli chodzi o software to tutaj on jest osobą reprezentatywną jest Kanalia-Cham-Tabisz. Mąciwoda, burak i szuja. Jak masz takie bydle, wiecznie psujące atmosferę i kopiące dołki pod współpracownikami to nikt za taką ekipę skakać w ogień nie będzie.

Klub z taką historią jak nasza powinien być naszpikowany legendami, byłymi piłkarzami, osobami związanymi sercem z Cracovią.

A jest buc, taki paździoch, który swoją pracą przegania wszystkich normalnych ludzi.CP 1906
Liczba postów:552 Reputacja: 1,167
24-08-2018, 21:40 #6
Szkoda tylko że piszecie takie manipulacyjne posty wyliczając tylko to co złe. Żeby każdy mógł zobaczyć pełnię obrazu pracy Tabisza musi zobaczyć jego umiejętności i sukcesy w Cracovii:
- zwycięstwo w lidze biznesu 5 sezon z rzędu
- optymalizacja wydatków (zmniejszenie etatów o kompletnie niepotrzebnego kierownika drużyny)
- rozróżnia netto i brutto
- oddanie obiektów sportowych także do użytku zwykłych krakowian, w tym siłowni
- król strzelców turnieju w Kańczudze

Tak po za tym to bez niego będziemy w 3 lidze!audax
Liczba postów:2,191 Reputacja: 1,039
24-08-2018, 21:42 #7
Jeżeli filipiak każe mu siadać to będzie siedział, leżeć to będzie leżał. To wytresowany owczarek kanczudzki Janusza. Zmienia się komendy pies będzie inny.
Tyle tylko."Dokładnie. Dla idei "Cracovia". Napewno nie dla samego meczu. Ta idea jest nie określona i nie nazwana. Tego sie nie da wytłumaczyc, ale łatwo sie da poznac kto czuje "Cracovie" tak samo jak Ty".

STC_Piotrek

Jarek44
Liczba postów:2,827 Reputacja: 4,348
24-08-2018, 22:01 #8
Zaznaczam, uprzedzając ewentualny hejt, nie znoszę Tabisza, ale nie rozumiem dlaczego w nim widzi część Kolegów przyczynę naszej niedoli. Przecież już wielokrotnie pisano, że:
1. Filipiakowi nie zależy na wyniku sportowym.
2. Cracovia to lepiej zarządzany od strony finansowej klub.
3. Tabisz dba o finanse (słupki).
4. Prezes jest wielbicielem tzw. ładu korporacyjnego.

Biorąc powyższe pod uwagę, jaka jest faktyczna rola Tabisza??? Duża i niewielka. On robi tylko to czego wymaga Janusz nad Janusze.

PS
W kwestii traktowanie przez JT pracowników (w tym piłkarzy) czyt. pkt. 4.

kaleb
Liczba postów:5,819 Reputacja: 3,781
24-08-2018, 22:12 #9
Nie zgodzę się, że on tylko wypełnia polecenia z góry. Jest wielu menedżerów, którzy potrafią wytworzyć o wiele lepszą atmosferę w miejscu pracy. Toksyczni ludzie tworzą toksyczną atmosferę. I wtedy nawet najlepsze zasoby i sprzyjające okoliczności nic nie pomogą.Jarek44
Liczba postów:2,827 Reputacja: 4,348
24-08-2018, 22:15 #10
Ale on tylko kopiuje swojego szefa. Po co ma być inny, ktoś od niego tego wymaga???

hank
Liczba postów:15,434 Reputacja: 29,075
24-08-2018, 22:35 #11
Chamem się rodzi , nie zostaje .Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

sterby
Liczba postów:9,587 Reputacja: 16,037
24-08-2018, 22:42 #12
Chciałem zapytać Dział Wdrożeń jak postępują pracę nad tym obiecanym dawno alkomatem, który ma być sprzężony z forum, bo dzisiaj to można się nawalić od samego czytania.Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

[Obrazek: 0_0_520470275_jest_chujowo_ale_stabilnie...middle.jpg]

del_piero
Liczba postów:752 Reputacja: 283
24-08-2018, 22:46 #13
pinki i mózggargamel9998
Liczba postów:7,647 Reputacja: 9,940
25-08-2018, 08:11 #14
(24-08-2018, 22:35)hank napisał(a):  Chamem się rodzi , nie zostaje .
Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa - nigdy13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Citko - bierz swój szrot i idz jak najdalej od Stalówki

#FILIPIAKOUT


kkk_84 Moderator
Liczba postów:9,436 Reputacja: 361
25-08-2018, 08:16 #15
jest już taki temat w głosie z trybun


Wątek zamknięty


Skocz do: