Chyba jakis uraz, bo przeciez to jeden z lepszych zawodnikow ostatnio

Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2019, 19:20 przez *REVENATOR*.

29-10-2019, 19:18 #5
Tvrdon to chyba jednak dobry pomysl, znow strzela i 1:1

*REVENATOR*
29-10-2019, 19:23 #6
jak dziś strzelimy 3 lub więcej bramek , bez względu na wynik będzie jakiś postęp Smile

marczek
29-10-2019, 19:31 #7
No ja pirdole...Domogala dobija strzal do wlasnej bramki...niepojete jaki kabaret...zamiast w bok to w swoja bramke

jerry94
Liczba postów:104 Reputacja: 11
29-10-2019, 19:33 #8
Kowalówka dramat 4strzały  dwie bramki ,mecz z naszą przewagą bramki z niczego
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2019, 19:38 przez jerry94.

marczek
29-10-2019, 19:52 #9
Wspaniale gramy...

*REVENATOR*
29-10-2019, 20:16 #10
Kowalówka Robert na 21:49 minut gry i 20 strzałów puścił 4 gole 80 % skuteczności

jerry94
29-10-2019, 20:45 #11

*REVENATOR*
29-10-2019, 21:10 #12
(29-10-2019, 19:23)*REVENATOR* napisał(a):  jak dziś strzelimy 3 lub więcej bramek , bez względu na wynik będzie jakiś postęp Smile
CZYLI ciąg dalszy upadku ,zniechęcana do hokeja w Cracovii!!!
owszem zgoda , trener za to odpowiada ,ale zawodnicy nawet ambicjonalnie coś powinni pokazać (bo potrafią !!)

marczek
29-10-2019, 21:18 #13
Chociaz tyle ze nie po dogrywce czy karnych...

Hrabia
Liczba postów:1,570 Reputacja: 650
29-10-2019, 23:02 #14
Na razie mamy ósme miejsce, ale dziewiąty Toruń ma tylko 2 punkty mniej niż my, z tym, że oni rozegrali 3 mecze mniej od nas. W 17 meczach odnieśliśmy 4 zwycięstwa i ponieśliśmy aż 13 porażek, w tym 4 po rzutach karnych i 3 po dogrywkach. Mamy najwięcej minut spędzonych na ławce kar, bo aż 233 minuty, a drugie w tej kategorii Zagłębie Sosnowiec 202 minuty. Bilans jest dramatyczny. Taktyka z zeszłego sezonu polegająca na tym, że w trakcie sezonu regularnego jakoś to będzie, a wzmocnimy się na Play Offy nie działa. Przed Pucharem Kontynentalnym potrzeba co najmniej 2 klasowych napastników i 2 klasowych obrońców, a może też bramkarza. Dzisiejsze wzmocnienia dwoma nowymi zawodnikami cenne, ale po pierwsze chłopaki muszą się ograć, a po drugie to chyba nie wystarczy.

Better dead than red.
Han pasado!

CHT
Liczba postów:1,715 Reputacja: 401
30-10-2019, 00:18 #15
Kolejnego gola wbija nam nasz były zawodnik Maciej Urbanowicz. Lipa straszna, tu jest do wymiany 90% składu z trenerem włącznie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2019, 00:19 przez CHT.

marczek
30-10-2019, 00:46 #16
No ale chwile...przeciez ci zawodnicy wiedza jak grac, pokazywali ze potrafia, moze brakuje motywacji, woli wspolpracy, wymienimy na nowych i skad wiadomo ze to zaskoczy

Leesior
Liczba postów:9,627 Reputacja: 874
30-10-2019, 11:25 #17
(29-10-2019, 20:45)jerry94 napisał(a):  luki w obronie a obrońcy grają w ataku Jachym w dwóch zmianach,Sloweniec nie gra , słaby Musiał gra ,Gajor i Dąbkowski nie grają nie wiem o co chodzi Rochaczkowi dzisiaj bardzo słabo
Jak już kiedyś pisałem firmy bukmacherskie powinny przyjmować zakłady odnośnie składu Cracovii, czyli kto, kiedy i dlaczego zagra/nie zagra.

Np. Zawodnik X - zagra (1,5:1), nie zagra (4:1), będzie w składzie ale nie wejdzie na lód (7:1), zagra na pozycji napastnika obrońcy (1,2:1/8:1), itd...

Tak dobra i szczegółowa jest "polityka informacyjna klubu". Podobnie zapowiedzi przedmeczowe. Parę ogólników i z reguły tyle. Nie wiem kto winien/niewinien, czy się komuś nie chce, czy się nie da, czy się nie umie, czy robimy śmieszne tajemnice, żeby zaskoczyć przeciwnika (żart), czy brak przepływu informacji, czy ma się kibiców w doopie. Wybierzcie (jeśli macie ochotę) właściwą odpowiedź.