Witaj! Logowanie Rejestracja
Kopnij se pedała w ....Miszczu2007
Liczba postów:7,579 Reputacja: 3,416
11-07-2019, 17:04 #2,661
Diabeł, a dlaczego porównujesz ten wątek do polityki? Uważam, że nie powinno być dyskusji typu "partia x jest lepsza od partii y", ale gdyby ludzie potrafili zachować kulturę w sporach polityczno ideowych i byłyby dyskusje na temat wyższości danych rozwiązań nad innymi, to w czym problem?

Painter - tu nie chodzi o ocenianie pana Tomasza i jego intelektu, tylko o wolność słowa i odrębność pracy od życia prywatnego i poglądów pracowników. Wyobraź sobie, że większość pracodawców jest wiślacka i Pasiacy nie mogą znaleźć pracy, a kibice Hutnika mają już całkowicie przerąbane. Zwolniłbyś kolesia wierzącego w płaską Ziemię, gdyby był dobrym stolarzem przynoszącym zysk firmie, którą zarządzasz? W tej sytuacji koleś tylko skomentował post pracodawcy i nawet jeśli użył błędnych argumentów (Biblia), to miał do tego prawo i nie powinien móc być za to zwolniony. Państwo powinno stać w takich sytuacjach po stronie pracownika i to jest obiektywne, niezależne od tego kto miał rację w komentarzu (tu akurat obie strony jej nie miały). Homoseksualisty nie mogliby zwolnić za orientację, wiec czemu mogą wyrzucić katolika za wyznanie? Stąd już niebezpiecznie blisko do totalitaryzmu, albo to właśnie jest totalitaryzm. A co jakby teraz adwokat pana Tomasza powiedział, że jego klient jest chory na homofobię i religijność i też nie miał na to wpływu tak samo jak ten homoś na orientację i że chce tak samo jak on być chroniony przez pracodawcę, który powołuje się na idee RÓWNOŚCI i TOLERANCJI? Big Grin

Hrabia, w pewnym sensie się nawet z Tobą zgadzam, ale jest jeden haczyk. Większość firm jest w coś umoczona Wink I nie zgadzam się z argumentem, że promowane jest coś niezgodnego z naturą, bo tego argumentu prędzej mógłbyś użyć odnośnie reklam coli, ale poza tym też natura niekoniecznie jest dobra, a to co sprzeczne z naturą niekoniecznie jest złe (np technologia w medycynie). Mnie interesuje tylko czy ta promocja jest korzystna i czy idea jest spójna oraz o to czy jest narzucana jak np lgbt i szacunek do gts. czy tylko promowana jak np zdrowe odżywianie, umiar w piciu itd.

Tiesto, z normalnością jest tak samo jak ze zgodnością z naturą. Wiele osób obraziłoby się za nazwanie ich normalnymi, a promocja lgbt przydałaby się w przeludnionych krajach Big Grin

MC.Busz - masz rację co do tytułu, ale tu nie chodzi o atakowanie kogoś za inność, tylko o niezgadzanie się na narzucanie innym swoich poglądów przez niektóre środowiska. Nie każda inność jest atakowana, np leworęczność. Ba, nawet nie każda słabość jest, np palenie tytoniu. Trzeba rozważyć kilka kwestii. Przede wszystkim czy coś jest dobre czy złe i odróżnić sytuację istniejącą tu i teraz od potencjalnych skutków takiej promocji. Kolejna kwestia to skuteczność promocji i skuteczność nagonki. Poza tym należy rozważyć inne możliwości, np nagonka na palenie nie zmniejsza liczby palaczy i ilości wypalanych przez nich papierosów, ale wysoka cena to dużo lepsze rozwiązanie z pkt widzenia zdrowia obywateli. Do tego dochodzi jeszcze kwestia wolności, bo może to każdy sam powinien decydować czy dba o swoje zdrowie, czy jednak yolo Big Grin
the Painter
Liczba postów:1,016 Reputacja: 4,354
11-07-2019, 17:55 #2,662
Żal serce ściska, jak się to czyta. Ja tam nie mam żadnych zasad (wolę acid). Rules for the fools. Na policję sram. Na pedałów szczam, jak śpiewał kumpel z (byłej) pracy mojego bratanka. Staram się okradać tylko bogatych, ale czasami nie mam wyboru. Najbardziej to się staram, żeby nie dać się złapać. A jak mnie już capną na tzw licu czyli za rękę, wolną witą wale ich w szczękę.
Nie bądź taki Miauczek Diable. Od je baj się od arystokracji.

ŚWIEŻO MALOWANEChociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

the Painter
Liczba postów:1,016 Reputacja: 4,354
11-07-2019, 18:05 #2,663
(11-07-2019, 16:27)Tiesto12 napisał(a):  
(11-07-2019, 02:16)the Painter napisał(a):  Wracając do tematu, po tej małej dygresji.

(28-06-2019, 22:02)Miszczu2007 napisał(a):  Na szczęście nie mam nic z ikei, bo nie chciałbym palić szafek Wink Nóż się w kieszeni otwiera:
https://www.linkedin.com/feed/update/urn...o9HXMt3rIE

https://ikea.prowly.com/63231-oswiadczen...xOL38IlNxI

Cytat:No straszne chamy w tej IKEA. Nic już u nich nie kupię. Niewinny. Taki się urodził upośledzony.

ŚWIEŻO MALOWANE
Ty tak naprawdę czy sobie żarty robisz. Na poważnym forum najstarszego klubu w Polsce nie wypada bronić rowerzystów. Chcesz ich oraz działania firmy IKEA bronić to idź całować ich po d... na Facebooku czy gdzie tam indziej. Dla mnie oni nie są normalni i nigdy dobrego słowa nie usłyszą. Dajmy im jeszcze dzieci do adopcji itd.

https://youtu.be/4FtJsNEtXYs

JedźlepiejdoPoznaniajebaćtespedalonepyry!

@Miszczu'07
W UK, cukiernik odmówił wykonania tortu na pedalskie wesele. Tłumaczył się, że to niezgodne z zasadami jego religii. Sąd go wyśmiał. Zwrócił mu uwagę, że jest XXI wiek i tak dalej. Cukiernik też jakiś zuch Tomcio Paluch. A można bylo tort wykonać. Przyozdobić kozami z nosa, albo śpikiem. Nie ten musiał zamanifestowac swoje stanowisko. Jak ten muslim co się przyjął do Tesco, a potem nie chciał puszek z piwem na półki wykładać. Religia mu nie pozwalała. To wypjerdalaj rżnąć głupa do tartaku, zgodnie z Koranem.
Z wolnością słowa jak z ubezpieczeniem fury. Płacisz (bo musisz) i nie korzysztasz(bo ci zniżki zabiorą).
ŚWIEŻO MALOWANE
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2019, 18:26 przez the Painter.Chociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

Miszczu2007
Liczba postów:7,579 Reputacja: 3,416
12-07-2019, 13:19 #2,664
Uważam, że każdy kto prowadzi swój prywatny biznes, powinien mieć prawo do odmówienia wykonania zlecenia bez podania powodu. Poza tym co ta sprawa robiła w sądzie? Mam lecieć do sądu bo bramka w prozaku mnie nie wpuściła? Big Grin Homosie powinny pójść do innej cukierni i ewentualnie wystawić jedną gwiazdkę na fejsie. Jeśli to dla nich sprawa honoru to zawsze mogą wziąć keny i zabazgrać mu elewację, albo pociąć opony, ale człowiek, który nie ma kompleksu niższości po prostu by to olał. Dla mnie patologią jest już sam fakt, że sąd zajmuje się takimi pierdołami i staje po niewłaściwej stronie. No chyba, że był tylko podrzędnym pracownikiem, to nie mógł decydować za właściciela, ale to już trochę co innego, tak jak sprawa tego ciapciaka, który nie chciał wykładać piwa na półki, bo to trochę tak jakbym zatrudnił się w dziale marketingu gts i odmówił posługiwania się ich nazwą. Sprawa tego Tomeczka to jeszcze co innego, bo on niczego nie odmówił, tylko wyleciał za skomentowanie postu na fejsie. Czy gdyby ikea wstawiła post, że dzisiaj jest dzień Kopernika, a Tomeczek skomentowałby, że przecież Ziemia jest płaska, to też powinien wylecieć? Big Grin Firma robiąca meble powinna zajmować się tylko tym, a nie zabawą w narzucanie ludziom swojego zdania.Geopijatyk-Fan Oderki
Liczba postów:708 Reputacja: 373
29-07-2019, 07:32 #2,665
A może by wobec tego LGBT czy jak się nazywa przyjąć inną taktykę: Totalne olewnictwo. Będzie marsz, nikt nie przychodzi na te ulice, chodniki są puste. Zero kontrmanifestacji, protestów. Zero komentarzy w Internecie, zero informacji w gazetach, które by podjęły tą akcję, w TV, rejdio etc. Spróbujmy się skoordynować w takiej akcji, która byłaby obliczona np. od 1.08 do końca roq. Zawieszamy wszystkie antypedalskie wątki na forach kibiców łącznie z tym. Nawet zdyscyplinować się: Każda wzmianka o zjawisq byłaby banowana. Nie używamy żadnej terminologii związanej z tymi zjawiskami: ani neutralnej, ani slangowej, ani wulgarnej, ani medycznej. Spróbować przez resztę roq potraktować ich jak powietrze. Oczywiście taka akcja miałaby sens, gdyby cała Polska się do niej dołączyła.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2019, 07:34 przez Geopijatyk-Fan Oderki.Za treść postów mojego męża nie odpowiadam.

Barbara M.M.

jurassic
Liczba postów:5,250 Reputacja: 1,010
29-07-2019, 13:32 #2,666
Dobrze prawisz Geoś

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu TapatalkaZawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

Miszczu2007
Liczba postów:7,579 Reputacja: 3,416
30-07-2019, 13:24 #2,667
Tu nie chodzi o zjawisko, tylko o propagandę, ogłupianie społeczeństwa i zabijanie wartości. Chodzi o to żeby ludzie byli bezmyślni i spolaryzowani w dwóch zwalczających się grupach, z których żadna nie ma racji.Camron
Liczba postów:2,528 Reputacja: 691
31-07-2019, 00:45 #2,668
Ignorancja to przyzwolenie. W tym przypadku na coś nieprzyzwoitego łagodnie mówiąc. Idziesz sobie z żoną i dziećmi i przechodzi tłum lesbijek i trzymających za rękę pedałów, do tego w bikini i przy poklasku. Ja bym nie wytrzymał i nie wiedział gdzie uciekać. Takie sprawy są intymne i propaganda pedalstwa itp powinna być potępiona. Kto tego nie rozumie stracił rozsądek i co gorzej zdrowie. Być może tak jak mówi Miszczu, może to tylko test jak ludzie reagują. Podsumowując: Tolerancja nie ma nic wspólnego z przyzwoleniem na to co nieprzyzwoite i to czego powinno się wystrzegać.Kibic Cracovii traci cierpliwość w niedzielę wieczorem, ale koło środy powinien znów być cierpliwy.

Geopijatyk-Fan Oderki
Liczba postów:708 Reputacja: 373
31-07-2019, 07:20 #2,669
Ale wychodźmy od stanu jaki jest: Marsz się odbędzie, bo mają do tego prawo (prawo jakie jest takie jest i go nie zmienisz). Zaataqjesz marsz: zatrzymają cię, bo służby mają obowiązek to zrobić. Taki jest stan na dziś i tego nie zmienisz. Pozostaje prosta metoda do której nikt się nie doczepi: Olać. Spacerują przy pustych ulicach. Nikt im nie klaszcze, nikt nie macha, nikt się z nich nie śmieje, nikt nie rzuca w nich kamieniami, nikt o nich na drugi dzień nie pisze etc. Mieszkasz obok ulicy, którą przechodzą? Spuszczasz rolety, zasłaniasz firany i broń Boże nie wyglądasz przez okno. Bo po co robią marsze: żeby zaistnieć. Analogia: Podczas emisji dziennika telewizyjnego w stanie wojennym ludzie wychodzili na spacer.Za treść postów mojego męża nie odpowiadam.

Barbara M.M.

bielizna
Liczba postów:604 Reputacja: 418
31-07-2019, 08:47 #2,670
Lepszą metodą jednak były stosy, przypalanie rozżarzonym żelazem oraz topienie w rwącej rzece.Geopijatyk-Fan Oderki
Liczba postów:708 Reputacja: 373
31-07-2019, 08:53 #2,671
Ja jestem pragmatystą. Trzeba robić to, co w DANEJ CHWILI jest najbardziej optymalne. Oczywiście jak dojdzie do adopcji dzieci, trzeba zareagować radykalniej.Za treść postów mojego męża nie odpowiadam.

Barbara M.M.

the Painter
Liczba postów:1,016 Reputacja: 4,354
31-07-2019, 13:23 #2,672
Lepszy pragmatysta, niż pederasta, ale daj już spokój Geoś.
Jak dojdzie do adopcji, to już będzie za późno.
A tak na marginesie, może kolega G-p, wie,czy małżeństwo ojca z synem, lub matki z córką byłoby możliwe. Związkom heterosexualnym dwóch blisko spokrewnionyvh osób, zapobiega prawo o inceście (tak to się chyba fachowo nazywa), czyli, że ewentualne dziecko z takiego związku miałoby liczne wady genetyczne. Ale w przypadku związków homoseksualnych, takie ryzyko nie występuje. Więc, why not? Wśród pedałów, związki starego pederasty z młodym gejem, są dość popularne.

ŚWIEŻO MALOWANEChociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę

bielizna
Liczba postów:604 Reputacja: 418
17-10-2019, 11:47 #2,673
Ponieważ wielu z nas uważa Karola Wojtyłę za kibica numer jeden naszej Cracovii, z kronikarskiego obowiązku odnotuję, iż w dniu wczorajszym, a więc w rocznicę jego wyboru na papieża, homo hołota spod znaku lgbtqwerty etc. upamiętniła ten dzień organizując pod oknem papieskim coś w rodzaju sabatu. Żałuję, że z wiekiem sił ubywa, bo chętnie sam wziąłbym udział, oczywiście uzbrojony w odpowiednie argumenty.KruszynaKSC
Liczba postów:9,240 Reputacja: 11,214
17-10-2019, 14:13 #2,674
Moje zdanie na temat takich wystepow homosi jest wlasnie jak najmniejsze interesowanie sie tym... Jak najmneij klikniec w takie newsy ,jak najmniej sie takimi homosiami i ich wystepami sie interesowac... im wiecej ludzi do tego podejdzie w taki sposob to oni znormalnieja...to znaczy w sensie znormalnieja ze nie beda sie upubliczniac i pokazywac w takich eventach jak ten wczorajszy bo zrozumieja ze ludzie na nich maja wyyebane... A im wiecej takich olewczych wpisow na ich temat tym poczytnosc gazet mniejsza czy portali internetowych i tematyka zejdzie ich na drugi badz trzeci plan..."Kocham, kocham tylko Ją!!!
Zawsze, zawsze będę z Nią!!!
Nawet, nawet w chwili zlej!!!
Nigdy, nie opuszczę Jej!!!"

bielizna
Liczba postów:604 Reputacja: 418
18-10-2019, 10:48 #2,675
Rozumiem, że jak Ci kelner pluje do zupy, to grzecznie pałaszujesz, bo przecież kiedyś znormalnieje i pluć przestanie? Obawiam się, że taka postawa względem marksistów jest nietrafiona. Nie po to wydają miliony dolarów na walkę z Kościołem i promocje różnej maści wynaturzeń, żeby zwyczajnie dać się przemilczeć. Ale ja nie o tym. Nie inwituje do dyskusji. Chciałem tylko odnotować, że podeptano pamięć naszego wielkiego kibica, organizując spęd zboczeńców w rocznicę jego pontyfikatu w dodatku w miejscu, w którym zapewne wielu z nas wielokrotnie miało okazję go widywać. W tym również po raz ostatni...KruszynaKSC
Liczba postów:9,240 Reputacja: 11,214
18-10-2019, 14:52 #2,676
Nie porownuj plucia do zupy z jakims gejostwem ...przyklad ze tak powiem z *****...
Oni sie pokazuja i robia co robia bo zwracaja na siebie uwage... miec na nich wyjebane to nie beda sie pokazywac bo nie beda mieli komu"Kocham, kocham tylko Ją!!!
Zawsze, zawsze będę z Nią!!!
Nawet, nawet w chwili zlej!!!
Nigdy, nie opuszczę Jej!!!"

the Painter
Liczba postów:1,016 Reputacja: 4,354
18-10-2019, 17:57 #2,677
Podobny pomysł co Ty KruszynaKSC, mieli kiedyś specjaliści od wszystkiego, którzy stwierdził, że jak o chuliganach przestanie się pisać i ich pokazywać, to oni przestaną chuliganić. Zadziałało? Średnio. Na pewno nie na tych.. grzybiarzy.

ŚWIEŻO MALOWANEChociaż jesteś chłopak w dechę
Nie dostaniesz nic na krechę


Skocz do: