Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2020, 13:31 przez VelVet.

Na sektorze B się stoi.

leszeczek
Liczba postów:15,497 Reputacja: 12,788
12-07-2020, 20:09 #122
(11-07-2020, 20:54)mariusz napisał(a):  Taka że gdybyśmy grali z Legią w pierwotnym terminie bylibyśmy bez szans ale przesunięcie go spowodowało że trafiliśmy na legię osłabioną kontuzjami i tylko determinacja i szczęście dało nam awans.Dzisiaj graliśmy coś co ciężko nazwać a 3 strzały celne w całym meczu mówią same za siebie.
To sobotniego meczu nie graliśmy już z "legię osłabioną kontuzjami"?
Co się zmieniło przez 3 dni?

O ile się zgadzam, że przesunięcie terminu 1/2finału PP pomogło nam pokonać w nim Legię o tyle nie jestem w stanie zrozumieć czemu sobotnia porażka jest w tym kontekście powrotem do normalności. Co się zmieniło w Legii i w Cracovii przez te 3 dni.

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Od pewnego czasu pojawiam się rzadko i nie reaguję na zaczepki. Ot taka zmiana.

Camron
Liczba postów:2,852 Reputacja: 1,125
13-07-2020, 01:02 #123
To jest właśnie sport. Przegrywasz 5 razy, a potem w nieoczekiwanym momencie wygrywasz ważny mecz razem z awansem.
Dlatego uwaga na Lechię, bo z nimi seryjnie wygrywamy i w finale też tak powinno być, ale uwaga...to jest sport. Smile
PS. W tv widać tylko machającego rękami Probierza na zdenerwowaniu i nie wiadomo o co chodzi. Ale oczywiście sędziowie mają rację. Pff.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2020, 01:04 przez Camron.

Kibic Cracovii traci cierpliwość w niedzielę wieczorem, ale koło środy powinien znów być cierpliwy.

mariusz
Liczba postów:2,834 Reputacja: 1,326
13-07-2020, 07:04 #124
(12-07-2020, 20:09)leszeczek napisał(a):

To się zmieniło że Cracovia grała chaos nasi zawodnicy biegali za piłką bardzo słabo wypadli poszczególni piłkarze a legioniści byli szybsi skuteczniejsi i przewyższali nas kulturą gry.Mecz przypminał ten z lutego gdzie przegraliśmy z nimi 1:2 co każdy przyjął za normalność.

Ojcze Święty Czuwaj nad Swoją Cracovią.

CRACOVIA PANY

leszeczek
13-07-2020, 09:56 #125
Nic nie wyjaśniłeś. Opisałeś to co każdy widział.
Pytałem dlaczego w PP "przerwa nam pomogła", a 4 dni później było już po tej pomocy?

W PP wygraliśmy bo się sprężyliśmy i zagraliśmy najlepszy mecz sezonu z fura szczęścia. Dlaczego pewność, że takiego meczu nie zagralibyśmy w normalnym terminie, skoro 4 dni później znowu zagraliśmy "jak zwykle", tak jakby przerwy nie było.

W tym kontekście właśnie pisałem, że nie rozumiem wpływu przerwy na zwycięstwo w PP.

Nie będę pisał co mi przychodzi do głowy, bo nie chce umniejszać naszego sukcesu.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2020, 10:01 przez leszeczek.

SaNtO
Liczba postów:18,772 Reputacja: 10,394
13-07-2020, 10:22 #126
Przestrzegam przed tą myślą. Aż tak pod ścianą nie byli. Jeszcze dwa mecze w lidze zapasu