Liga Europy 2019/2020 Co osiągniemy? Marzenia a realia

mk
Liczba postów:128 Reputacja: 226
26-05-2019, 18:01 #101
Myślę, że wszystkie drużyny z PL odpadną na pierwszym przeciwniku. My też, ale nie będę tego postrzegał w kategoriach porażki, biorąc pod uwagę, to co wcześniej napisałem. Idealne rozwiązanie, to przejście pierwszego przeciwnika i przegrana z drużyną pokroju Romy po strzeleniu choćby jednej bramki.

27-05-2019, 07:20 #104
no dokładnie. puki piłka w grze, wszystko jest możliwe !

morata
Liczba postów:2,612 Reputacja: 2,673
27-05-2019, 09:22 #105
Arka miała łatwiejszą drabinkę jako wygrany PP.

leszeczek
Liczba postów:15,309 Reputacja: 12,440
27-05-2019, 09:35 #106
(27-05-2019, 09:22)morata napisał(a):  Arka miała łatwiejszą drabinkę jako wygrany PP.

Chyba tylko krótszą.

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Od pewnego czasu pojawiam się rzadko i nie reaguję na zaczepki. Ot taka zmiana.

morata
27-05-2019, 09:57 #107
Czyli łatwiejszą , nie dam sobie uciąć ręki że przeszliby 1 rudnę , a z Duńczykami grali na zasadzie że nic nie muszą i wtedy nie ma tego balastu , presji z ktorą polscy piłakrze słabo sobie radzą , na każdtym szczeblu. Od piłkki młodzieżowej skończywszy na seniorach.

leszeczek
27-05-2019, 10:34 #108
Niby tak, a nie do końca. Określenie "łatwiejsza" rozumiem, że miała potencjalnie łatwiejszych przeciwników. A miała dokładnie takich samych jak mielibyśmy my, tyle, że startują od drugiego (dla nas) etapu. Inaczej pisząc my wchodzilibyśmy na ten etap już po wstępnym przetarciu. Jak się niestety okazało my na tym "przetarciu" żeśmy się "zatarli", ale gdybyśmy przeszli pierwszy etap byłoby to jakimś bonusem (zyskalibyśmy trochę ogrania i pewności siebie). Ale nie ma się co spierać o słówka.

prestidigitatorRioletto
Liczba postów:281 Reputacja: 1,252
27-05-2019, 12:05 #109
(27-05-2019, 01:57)Axel napisał(a):  Arka skazywana na pożarcie miała całkiem fajną przygogę w LE,zabrakło 2 minut do fazy grupowej. Tak że głowy do góry.
Arka grała z Midtjylland w III rundzie eliminacyjnej. Jej wygranie nie daje fazy grupowej, jest jeszcze IV runda.

Fabian_wolf
27-05-2019, 12:26 #110
Damy rade głowy do góry ! Co będzie to będzie Big Grin

SaNtO
Liczba postów:18,556 Reputacja: 9,923
27-05-2019, 16:05 #111
Aby obraz naszej piłki miał szansę się zmienić potrzebne są dobre wyniki i punkty absolutnie wszystkich (poza gtsem) drużyn. Musimy zacząć punktować by nasza piłką mogła iść do przodu, żeby w końcu te drużyny były rozstawione. Moje marzenie to wszystkie 3 w grupie le. Albo 4 bo nie wierzę w Piasta w lm ale oczywiście będę trzymał za to kciuki

Rock
Liczba postów:11,643 Reputacja: 14,509
27-05-2019, 16:26 #112
A najlepiej wszystkie 4 w jednej grupie.

(27-05-2019, 12:05)prestidigitatorRioletto napisał(a):
Racja,ale i tak fajnie się zaprezentowali zwłaszcza,ze pare tygodni wcześniej do ostatniej kolejki walczyli o utrzymanie a LE szturmowali Sochą,Adasiem Marciniakiem,Kunem,Sołdeckim,Piesio,Kakoko... Confused

18-06-2019, 19:24 #117
Po losowaniu to chyba naszym obowiązkiem jest II runda - Czekamy na następnego przeciwnika

19-06-2019, 10:50 #120
Wolałbym się do "Wiosny" zapisać, niż te 42 slajdy przerzucać (eliminator slajdów nie robi na tej www). Ten gol24 to jest porażka dekady...