NHL

Hrabia
Liczba postów:1,809 Reputacja: 862
18-02-2020, 20:10 #1,381
Tyler Toffoli przechodzi z Kings do Vancouver Canucks Sad Był rewelacyjny w tym słabym dla drużyny z Los Angeles sezonie, ale po tym sezonie kończy mu się kontrakt, więc to była jedyna okazja żeby coś dostać w zamian za niego, a Canucks potrzebują dobrych zawodników, bo prawdopodobnie awansują do Play Offów:

Ligtning wygrali 11-y mecz z rzędu, co jest ich klubowym rekordem Smile Zajmują drugie miejsce w Konferencji Wschodniej i do lidera Boston Bruins brakuje im tylko 1 punktu, ale mają 1 mecz mniej rozegrany niż Bruins Smile Poniżej zwycięski gol Kuczerowa strzelony w dogrywce we wczorajszym meczu z Avalanche Smile :

Better dead than red.
Han pasado!

Diabel
Liczba postów:6,565 Reputacja: 6,556
19-02-2020, 00:44 #1,382
tak, fajny grajek. Ale coz.
Ja przez robote na poczatku roku przegapilem fakt ze Devils po zwolnieniu trenera w grudniu, wywalili GM'a w styczniu..
A teraz w trade podeslali Islanders obronce Andy Green'a , kapitana, a do Tampa odszedl Blake Coleman ( Sad) , jeden z moich ulubienszych grajkow, jeden z najlepszych strzelcow NHL jesli chodzi o gre w oslabieniu

= sietniok na Madagaskar, won z Cracovii!! ===
To My

Wildberry
Liczba postów:270 Reputacja: 42
23-02-2020, 18:27 #1,383
Ciekawy mecz wczoraj w Toronto Maple Leafs - Hurricanes . Juz w drugiej tercji lawka rezerwowych bramkarzy gosci byla pusta i...bramka tez .
Reimer kontuzja w pierwszej tercji , Mrazek w drugiej. Trener gosci , Rod Brind'Amour ( gral kiedys w Toronto ) zapytal gospodarzy " macie tu jakiegos zapasowego bramkarza , mamy mamy wink wink " . Gospodarze podstawili im 42 letniego Davida Ayres ktory jezdzi rolba na treningach Toronto , czasami wchodzi jako dummy. Ayres nigdy nie gral w NHL .Na meczu byli obecni ,dawni i aktywni bramkarze NHL/AHL , w prywatnych boxach jest ich pelno na kazdym
meczu TML ale gospodarze chcieli wygrac mecz i podstawili Canes amatora . Ayres obronil 8 na 10 strzalow Canes pokonali Leafs 6 : 3 w Toronto

Hrabia
23-02-2020, 21:15 #1,384
Więcej o tej niesamowitej historii Smile :

Skrót ze wspomnianego meczu, w tym interwencje bramkarskie bohatera meczu - nieoczekiwanego debiutanta w NHL Smile :

Han pasado!

Diabel
26-02-2020, 12:27 #1,385
pikna historia Smile

a w NHL minela trade deadline
Devils oddali Vatanena do Hurricanes, z wiekszych ruchow to Kase do Bruins oraz Kowalczuk do Capitals

To My

Hrabia
01-03-2020, 01:50 #1,386
W ponownych wielkich derbach forum tym razem lepsi gracze ze słonecznej Kalifornii Smile Po dogrywce Kings pokonują Devils 2:1 Smile Mecz średni jak na standardy NHL, a wynik odzwierciedla grę obydwu drużyn, to znaczy Kings grali nieco lepiej Smile Zwłaszcza w pierwszych 10 minutach 2-ej tercji gracze z New Jersey mieli problem z wyjechaniem ze swojej połowy Smile Pierwszy gol dla Kings rewelacja Smile

Podtrzymają passę, bo jest przerwa w rozgrywkach. Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2020, 03:18 przez Camron.

Kibic Cracovii traci cierpliwość w niedzielę wieczorem, ale koło środy powinien znów być cierpliwy.

14-07-2020, 11:03 #1,393
1 sierpnia ma sie zaczac PO, wakacje z duza dawka hokeja, swiat do gory nogami Smile akurat wpada w moj urlopik wiec sie nie obrazam

To My

Wildberry
14-07-2020, 22:34 #1,394
Przechodza bezposrednio w playoff . Best of five , do 3 wygranych . Mecze beda rozgrywane tylko w Edmonton ( Western Conference ) i Toronto ( Eastern Conference ) . Starts August 01

Hrabia
16-07-2020, 00:38 #1,395
Ekipy z miejsc 5-12 w każdej konferencji mają zmierzyć się do 3 wygranych o miejsca w ćwierćfinałach każdej z konferencji, a po 4 pierwsze zespoły z każdej konferencji awansują automatycznie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2020, 22:36 przez Hrabia.

22h00 Panthers @ Islanders
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2020, 16:12 przez Diabel.

To My

agent44 Moderator
Liczba postów:5,337 Reputacja: 1,037
28-07-2020, 17:55 #1,398
Kolejny play-off bez Red Wings, więc znów okrojone emocje.

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

Diabel
05-08-2020, 13:03 #1,399
nie wiem jak wy, ale patrze na te mecze i sa one jakies takie bezduszne, masakra takie granie przy pustych trybunach

To My

Hrabia
05-08-2020, 13:55 #1,400
Wiadomo, że z kibicami na trybunach jest lepiej, ale nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma Smile dobrze, że w ogóle kończą ten sezon w jakiejś formie Smile

Cieszy mnie, że jedna z moich ulubionych drużyn, Carolina Hurricanes, zapewniła sobie gładko awans w rundzie kwalifikacyjnej Play Off (jako pierwsi), zwyciężając Rangersów 3:0 w rywalizacji do trzech zwycięstw Smile

Poniżej kapitalny gol Sebastiana Aho, mojego ulubionego zawodnika drużyny z Karoliny Północnej: