Pasiasty reprezentant c.d.

leszeczek
Liczba postów:13,851 Reputacja: 8,697
17-06-2019, 10:27 #2,201
(17-06-2019, 10:24)hank napisał(a):  Zagrał naprawdę dobrze choć prawdziwa weryfikacja nastąpi w kolejnych meczach .Zdecydowanie lepszy od partnera z drugiej strony boiska .

Pełna zgoda. Ten Fila to jakaś porażka i gdyby nie fakt, że znacznie przyczynił się do naszego zwycięstwa (4-2) z Lechią to bym gościa kompletnie nie trawił Wink.

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha (dezyderata)

hank
Liczba postów:11,660 Reputacja: 17,337
17-06-2019, 10:44 #2,202
Ponieważ nie ma osobnego wątku w temacie ME pozwolę sobie wkleić link do ocen naszych graczy po wczorajszym meczu :

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

piotrek67
Liczba postów:8,726 Reputacja: 5,951
20-06-2019, 20:39 #2,203
Nasze pasiaste Orły na ME we Włoszech -duma Panowie !!!
[Obrazek: D9hjPUBXYAAi6A8?format=jpg&name=small]

hank
06-09-2019, 11:57 #2,204
Sylwester Lusiusz z występem w meczu reprezentacji .
Podczas przerwy na mecze drużyn narodowych swoje mecze rozgrywa między innymi młodzieżowa reprezentacja Polski pod wodzą selekcjonera Jacka Magiery. W pierwszym jesiennym spotkaniu młodych Polaków od początku wystąpił gracz Pasów, Sylwester Lusiusz!
Kadra U-20 rozegrała pierwszy mecz w ramach towarzyskich rozgrywek Elite League. Na Stadio Comunale w Caldiero gracze z rocznika 1999 zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Włoch. Nasz zawodnik rozegrał niemal cały mecz w narodowych barwach. Zmieniony został dopiero w 83 minucie, gdy na boisku zastąpił go Bartłomiej Wdowik.
Spotkanie niestety zakończyło się porażką młodych Polaków dwiema bramkami. Do siatki trafiali Christian Capone oraz Giacomo Raspadori, spychając naszą kadrę na ostatnie miejsce w ośmiozespołowych rozgrywkach.
Szansa na zmianę tej sytuacji już w najbliższy poniedziałek. O godzinie 15:00 w Rzeszowie Polska U-20 zmierzy się z Portugalią. Wierzymy, że na boisku ponownie zobaczymy pasiastego reprezentanta.

MakuKSC
Liczba postów:2,694 Reputacja: 4,080
06-09-2019, 12:19 #2,205
Jak strzelil Capone to nie ma powodow do wstydu, mecz ustawiony.

"Cracovio ma, tyś dumą mego miasta...."

hank
06-09-2019, 12:32 #2,206
(06-09-2019, 12:19)MakuKSC napisał(a):  Jak strzelil Capone to nie ma powodow do wstydu, mecz ustawiony.
W dziesiątkę . Smile Smile Smile

hank
20-09-2019, 13:40 #2,207
Sergiu Hanca z Cracovii znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Rumunii na październikowe mecze eliminacji do mistrzostw Europy.
Rumunia zagra 12 października z Wyspami Owczymi w Thorshavn, a trzy dni później w Bukareszcie podejmie Norwegię.

hank
25-09-2019, 12:51 #2,208
Michal Sipľak otrzymał powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Słowacji na najbliższy mecze eliminacji mistrzostw Europy z Walią oraz towarzyskie spotkanie z Paragwajem.

hank
02-10-2019, 09:15 #2,209
Kamil Pestka i Sylwester Lusiusz powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski

*****************************************************************************************************************************************************************
Michał Rakoczy powołany do reprezentacji Polski u-19

hank
11-10-2019, 16:28 #2,210
Na TVP Sport leci transmisja meczu U - 21 Rosja Polska , od początku gra K.Pestka .

Khalid Pasiak
Liczba postów:14,133 Reputacja: 2,544
11-10-2019, 16:48 #2,211
I 2-1 do Szatni Smile

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

KruszynaKSC
Liczba postów:9,016 Reputacja: 10,568
11-10-2019, 18:47 #2,212
Blad Pestki w kryciu przy wyrownaniu w ostatniej minucie...
Jak calymecz?? ktos ogladal?? Ja widzialem tylko bramke na 22 i skrot na koniec meczu...

11-10-2019, 19:19 #2,213
Ja bym Kamila za straconą drugą bramkę specjalnie nie obwiniał, bo tam szczególnie stoperzy mocno się pogubili i to była praca zbiorowa. W pierwszej połowie miał jedno może dwa wyjścia do przodu. Jednak 99% to funkcja jedynie defensywa, z której moim zdaniem wywiązywał się bardzo dobrze. Dobrze się ustawiał, nie dawał się ogrywać zawodnikom dużo lepszym od tych co biegają w Ekstraklasie i zaliczył parę fajnych odbiorów. Generalnie zagrał taki mecz jaki chciałbym żeby zagrał w końcu w Cracovii.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2019, 19:20 przez tofi.

hank
12-10-2019, 15:26 #2,214
W pierwszej połowie miał jedną bardzo fajną akcje ofensywna po skrzydle , natomiast co mnie martwi przy obydwu bramkach jednak współudział . Przy pierwszej odbitka lub nieudane wybicie pod nogi strzelca , przy drugiej on był najbliżej strzelca i próbował go powstrzymać , niestety bez efektu . Tak ja to widzę , może oceniam zbyt surowo ale zawsze staram się obiektywnie . Kamilowi brakuje jednego - gry . I tu jest problem .

ian thorpe
Liczba postów:10,756 Reputacja: 10,865
12-10-2019, 15:51 #2,215
Hank, nie tylko Ty ta surowo oceniasz występ Kamila w tym meczu. Był współwinny i wciąż jest 02 w Cracovii na pozycji LO.

JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Nie z każdym "krzyżuje" się opiniami, chociaż to lubię, cenię swój czas.

hank
15-10-2019, 18:07 #2,216
I kolejny mecz naszych z U-21 z Pestką w składzie , transmisja na TVP Sport .

hank
16-10-2019, 11:18 #2,217
Wczoraj Kamil może bez specjalnego błysku ale i też bez większego błędu , poziom gry całkiem niezły . A w ogóle fajny mecz naszych chłopaków , ładna , kombinacyjna gra - zwłaszcza skrzydłami - szkoda , że zabrakło skuteczności bo okazji do kolejnych bramek było sporo .