Ray Wilkins
Liczba postów:105 Reputacja: 434
19-07-2020, 19:32 #22
A jaka to różnica, 5 czy 7 miejsce?

Liczy się tylko finał PP. Albo sezon zakończy się klęską, albo największym sukcesem od 72 lat.

Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż to drugie.

farciarz2
Liczba postów:2,913 Reputacja: 5,367
19-07-2020, 19:36 #23
Poza tym w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Dytiatiew został pchnięty przy wyskoku też na polu karnym.

Rock
Liczba postów:11,127 Reputacja: 12,601
19-07-2020, 19:41 #24
Zamiast wbić 3 bramki na spokojnie z okazji które mieliśmy to dalismy sobie odebrać 5 miejsce. Dla mnie to ma znaczenie. Zwłaszcza, że przed pauza byliśmy na 2 miejscu i taki zjazd to wstyd jak cholera.

- niech się wstydzi ten co robi, a nie ten co widzi -

leszeczek
Liczba postów:14,937 Reputacja: 11,545
19-07-2020, 19:42 #25
(19-07-2020, 19:36)farciarz2 napisał(a):  Czy nie powinien być dla nas rzut karny w 65 minucie za rękę obrońcy Piasta po strzale w światło bramki bodaj Wdowiaka? W każdym razie sędzia powinien to sprawdzić przynajmniej na VAR-ze. gts za takie coś dostawał karne np. w meczu z Płockiem.
Też wydaje mi się, że za rękę powinien być karny. Z Dytiatievem byłbym ostrożniejszy. Ze sposobu rozdawania kartek widać było. że Frankowski nas jakoś nie lubi.

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Od pewnego czasu pojawiam się rzadko i nie reaguję na zaczepki. Ot taka zmiana.

Hrabia
Liczba postów:1,836 Reputacja: 907
19-07-2020, 19:59 #26
Rapa i Wdowiak pozytywnie mnie zaskoczyli, bo nie spodziewałem się po nich za wiele, a brameczka palce lizać. Teraz finał Pucharu Polski i jeśli go nie wygramy, to sezon trzeba będzie uznać za stracony.

Better dead than red.
Han pasado!

Khalid Pasiak
Liczba postów:14,849 Reputacja: 4,492
19-07-2020, 20:31 #27
Mało co mnie tak wyprowadza z równowagi jak taki mecz jak dziś.

Gramy na "lajcie", po drobnych problemach na poczatku dominujemy
mamy 1-0 , sytuacji na jakieś 3-4 więcej...
5 miejsce w kieszeni, zwycięstwo wyjazdowe nad aktualnym (jeszcze MP) a za chwilę brązowym medalistą
na tacy. I kurka zawalamy to , nie dobijamy rywala. Od lat to się w kolejnych drużynach Cracovii powtarza.

ps: IMHO karny dla nas powinien być.

http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

Saunk
Liczba postów:160 Reputacja: 119
19-07-2020, 21:16 #28
(19-07-2020, 19:36)farciarz2 napisał(a):  gts za takie coś dostawał karne np. w meczu z Płockiem.
I w tym tkwi sedno sprawy. Legia, gts...są równi i równiejsi.

Leszek S. ustawia  obsadę sędziowską a my mamy płacić punktami i pieniędzmi... za co? Komu płacił sędzia P.? Z tego co wiem, sędziom. I czy te mecze były wydrukowane? Może on płacił za sędziowanie uczciwe, bo wiadomo, że inni kupowali? Jeśli nawet, to wbrew temu, co niektórzy piszą, nie kupiono AWANSu  a PRAWO DO BARAŻY,  w których zmietliśmy przeciwnika 2 razy 4:0  a potem praktycznie  w tym samym składzie zajęliśmy 4 miejsce w ekstraklasie. Poza tym, jeśli sie płaciło sędziom, tp chyba jednak sporo winy leży po stronie PZPN...

Wracając do gts, tabela weszło pokazuje, że gdyby sędziowanie było rzetelne, leciałby gts, a nie Arka

-------------------------------------

___ ...no więc poszło od tego, jak Rolf Haley zaczął przez okno szopy podglądać Małego Sama. A potem chodził i opowiadał, że Mały Sam ma trzy głowy czy coś w tym rodzaju.
___ Nie można wierzyć w ani jedno słowo z tego, co opowiadały te chłopaki Haleyów. Trzy głowy! Przecież to wbrew naturze, no nie? Każdy wie, że Mały Sam ma tylko dwie głowy i nigdy nie miał więcej.

wrobelson
Liczba postów:3,207 Reputacja: 2,294
19-07-2020, 23:05 #29
(19-07-2020, 19:32)Ray Wilkins napisał(a):  A jaka to różnica, 5 czy 7 miejsce?

Kazde 1 miejsce wyzej lub nizej w tabeli to jest 250 tysiecy Rolleyes   do przodu albo w plecy...

HEJ HEJ  CRACOVIA   !!!

Bambusfeld
Liczba postów:1,252 Reputacja: 352
19-07-2020, 23:29 #30
Ktoś jeszcze jest tak totalnie wk.ur.wiony?

Mam ogromne pretensje do naszych graczy ofensywnych za serie spartolonych akcji, z których każda mogła zakończyć sie dobiciem rywala.

A skoro nie dobili, to dostali strzał który zmienia ocenę sezonu z "w miarę ok, uratowane co sie dalo" na "spier.dolony"

CRACOVIA PANY !!!

zubereg Moderator
Liczba postów:8,725 Reputacja: 3,690
19-07-2020, 23:37 #31
Frajerski remis. Vestenicki potwierdził że się nie nadaje na ten poziom. Z Lopesem byśmy wygrali...no ale jak MP postanowił grać całą wiosnę z jednym napastnikiem...to tak się to kończy.

docent
Liczba postów:8,005 Reputacja: 2,953
20-07-2020, 10:31 #32
(19-07-2020, 20:31)Khalid napisał(a):  Mało co mnie tak wyprowadza z równowagi jak taki mecz jak dziś.

Gramy na "lajcie",  po drobnych problemach na poczatku dominujemy
mamy 1-0 , sytuacji na jakieś 3-4  więcej...
na tacy.  I kurka zawalamy to , nie dobijamy rywala. Od lat to się w kolejnych drużynach Cracovii powtarza.

Wszystko prawda, a dodatkowo większa kasa byłaby dla klubu.
Ale... meczy był do wygrania pod pewnymi warunkami. W ostatnich 20 minutach graliśmy słabo, nie radziliśmy sobie z większą agresją i pressingiem Piasta. Tymczasem zmiany były na utrzymanie wyniku - można było za Vestenickiego wprowadzić na te 20 minut Lopesa, można było za Fiolica wprowadzić Thiago, a nie Dimuna. Skoro Probierz tego nie zrobił, miał widać inne powody:
1. uniknąć kontuzji czołowych graczy?
2. przetestować sytuację, kiedy dłuższą chwilę 'cierpimy', ale nie tracimy bramki?
3. Ustalić, czy Wdowiak i Pestka mają siły na 90 minut?
4. Zgrać Vestenickiego z zespołem, bo będzie potrzebny?