Plan przygotowań do sezonu 2019/20

docent
Liczba postów:7,364 Reputacja: 2,000
24-06-2019, 22:23 #61
Bardziej martwi mnie to, że prawie niewidoczny był Piszczek, a Dimun próbował kiwek w stylu Gola, ale zwykle o 1 za dużo i tracąc sprokurował przez to 2 groźne sytuacje.
Obronę za to mamy jeszcze lepszą niż dotąd. Pelle i Lopez, kiedy zacznie się prawdziwa rywalizacja, przypuszczam że pokażą więcej jakości. Tak że spaść nie powinniśmy Cool

Walczymy o Mistrzostwo i Puchar Polski

frik
Liczba postów:302 Reputacja: 531
24-06-2019, 23:26 #62
(24-06-2019, 21:59)Muertes napisał(a):  Na jakich pozycjach grali Budzik i Holender? Bez Hernandeza nie mamy właściwie nikogo w środku kto dawałby chociaż nadzieję na kandydowanie do roli playmakera. Tu wciąż poza słabymi skrzydłami widzę wciąż największą bolączkę tego zespołu.

Bo jeśli trener przymierza do tej roli Budzika...to myśmy już to przez kilka sezonów widzieli. Powiedzieć, że to były spektakle dla koneserów to nie powiedzieć nic.
Jaki reżyser taki spektakl Big Grin . Ale ja mam słabość do Budzika. Mógłbym z nim pójść na browara.

squier strat
Liczba postów:5,236 Reputacja: 4,908
24-06-2019, 23:55 #63
(24-06-2019, 23:26)frik napisał(a):    . Ale ja mam słabość do Budzika. Mógłbym z nim pójść na browara.

już się bałem, że do ł...

Jarek44
Liczba postów:2,240 Reputacja: 3,339
25-06-2019, 07:23 #64
Budzik jak to Budzik musi przyjść jego czas i wtedy się obudzi Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2019, 07:24 przez Jarek44.

mcz_
Liczba postów:1,865 Reputacja: 520
25-06-2019, 08:27 #65
(24-06-2019, 22:23)docent napisał(a):  Z Budzikiem jest tak, że nie gral przez kilka miesięcy, a jeszcze, że na boisku było 2 nowych, którzy się chcieli pokazać, i Hanca, który go nie zna (a w sumie chyba z nim rywalizuje). Był zagubiony, fakt, ale nie przesądzałbym jeszcze, to dopiero pierwszy mecz. Może chwyci 'cug'.
Obronę za to mamy jeszcze lepszą  niż dotąd. Pelle i Lopez, kiedy zacznie się prawdziwa rywalizacja, przypuszczam że pokażą więcej jakości. Tak że spaść nie powinniśmy Cool
A ja myślę, że dobrze, że Dimun próbował. Starał się grać do przodu. A kiedy nie próbować jak właśnie w sparingach?

janczer
Liczba postów:2,379 Reputacja: 528
25-06-2019, 09:57 #66
Pokonaliśmy mistrza Słowenii. Jakby nie zaklinać rzeczywistości, trochę wyższa półka od naszej ligi.
I cisza.
A przepraszam nie cisza, tylko trochę indywidualnego napierdalania na poszczególnych zawodników.
Strach się bać, co by było, gdybyśmy przegrali, a już nie daj Boże dwoma czy trzema bramkami.
Więc ja napiszę - cieszę się, że Cracovia wygrała z takim przeciwnikiem.
Nieważne, że sparing, nieważne, że taki, czy inny skład.
Wygraliśmy z drużyną znacznie wyżej notowaną.
I oby tak dalej.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2019, 09:57 przez janczer.

wrobelson
Liczba postów:2,707 Reputacja: 1,623
25-06-2019, 11:20 #67
"Zmiana w planie przygotowan Pasów do nowego sezonu. Planowany na sobote, 6 lipca sparing z Puszcza Niepolomice zostaje odwolany."

25-06-2019, 12:40 #69
W ubiegłym roku przegraliśmy z Mariborem bodajże 0 : 4 .Progress widoczny gołym okiem . Smile

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

hank
25-06-2019, 13:06 #70
Patryk Zaucha dojedzie na zgrupowanie Cracovii

19-letni pomocnik Patryk Zaucha dojedzie dzisiaj do przebywającej na zgrupowaniu w Słowenii drużyny Cracovii.
Zaucha pierwotnie miał przebywać na zgrupowaniu od początku, ale w ostatniej chwili przed wyjazdem zastąpił go Dorian Pituła.

Chyba jednak podpisał .

KruszynaKSC
Liczba postów:9,045 Reputacja: 10,637
25-06-2019, 14:35 #71
Moglby ktos tak w skorcie napisac cos o wczorajszym meczu...kompletny brak czasu na cokolwiek ...dopiero w piatek bede mogl powtorke ogladnac...
Dokladnie chodzi o nowych i o Cecaricia ...jak sie zaprezentowali??
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2019, 14:35 przez KruszynaKSC.

25-06-2019, 14:38 #72
Ja właśnie skończyłem nadrabiać wczorajszy mecz od początku do końca, wczoraj też nie miałem czasu na dokładne oglądanie. Jablonsky BARDZO pozytywnie - rewelacyjne przerzuty, zdobył gola ale raczej po błędzie bramkarza. Bardzo pewny w obronie. Moim zdaniem kandydat do pierwszej XI. Lopes niezły występ, wydaje się być na tę chwilę pewniakiem do jedenastki, widać że to walczak, całkiem silny, niestety miał jedną dobrą sytuację którą zmarnował. Pelle bez błysku, ale dużo latał po skrzydle, nie na dziesiątce. Hrosso pewnie w bramce.

edit. pytałeś jeszcze o Cecaricia, dla mnie objawienie wczorajszego sparingu. Szarpał niesamowicie, fajne wykończenie akcji bramkowej, robił różnicę.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2019, 14:42 przez KamilloLce.

hank
25-06-2019, 14:40 #73
Sam nie oglądałem ale wg oceny Kolegi na plus Lusiusz, Pik, Cecaric i Jablonsky .Słaby natomiast Budzik .

leszeczek
Liczba postów:13,925 Reputacja: 8,854
25-06-2019, 14:46 #74

"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha (dezyderata)

KruszynaKSC
25-06-2019, 15:03 #75
@KamilloLce Wielkie dzieki!!

jaro145
Liczba postów:249 Reputacja: 207
25-06-2019, 17:06 #76
(25-06-2019, 14:46)leszeczek napisał(a):  Czy gdzieś będzie jakiś fajny skrót. Przerzyciłem kilka minut transmisji, zobaczyłem bramki, ale nie mam czasu na przejrzenie wszystkiego.

proszę bardzo

ian thorpe
Liczba postów:10,768 Reputacja: 10,959
25-06-2019, 17:35 #77

Druga połowa, za sprawą zmienników była żywsza. Gole strzeliliśmy gdy tamci również wymienili jedenastkę, czyli zaplecze mamy lepsze Wink
Zaskoczył mnie Cecarić, oby Potter na nim się nie wyznał, że szrot Big Grin Nowych nie oceniam, bo trudno o zgranie na boisku, automatyzmy itd.
Na pewno nowy stoper sprawia solidne wrażenie, będzie za Dytiatieva jak znalazł.

JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM !
Nie z każdym "krzyżuje" się opiniami, chociaż to lubię, cenię swój czas.

mcz_
25-06-2019, 17:48 #78
(25-06-2019, 17:35)ian thorpe napisał(a):  Pierwsza połowa, taka sobie. Miałem wrażenie, ze zawodnicy obydwu drużyn czują w kościach poranne treningi. mało gry zespołowej, troszkę zagrań typu "dzida". Ogólnie usypiał mnie mecz. Straciliśmy gola, którego każdy może zobaczyć, uważam, ze zbyt łatwo.

Odniosłem bardzo podobne wrażenie. Nasi piłkarze co weszli w drugiej połowie wypadli lepiej. Ceceric też mi się spodobał, jego gra.

Camron
Liczba postów:2,349 Reputacja: 504
26-06-2019, 00:31 #79
Okoliczności są te same i kiedyś za Ulatowskiego nabyłem takiego przeświadczenia, że jaki styl wykonania sparingów taki będzie w lidze. Tym razem wygrana z Mariborem, myślę że dość wymagający przeciwnik. To nastawia na wysokie cele i dobre mecze. Zobaczymy. Smile