Ja tam się nie wstydzę ... już od dawna nie jestem fanatykiem i nigdzie nie jeżdżę Smile

Better dead than red.
Han pasado!

Hrabia
15-02-2019, 21:16 #42
Druga tercja dużo lepsza, tylko szkoda, że Vachovec nie wykorzystał stuprocentówki i nie podwyższył na 3:1.

Han pasado!

KamilloLce
Liczba postów:4,938 Reputacja: 2,207
15-02-2019, 21:23 #43
2 tercja bardzo dobra. Fajne, agresywne wyjścia, szkoda faktycznie tej sytuacji na 3:1 bo Vachovec w pierwszej fazie rozgrywek podobne sytuacje zazwyczaj kończył golami.

sterby
Liczba postów:7,526 Reputacja: 7,693
15-02-2019, 21:43 #44
Robi się nerwowo.

Człowieka jest łatwo oszukać.
O wiele trudniej przekonać go, że został oszukany.

Orlean
Liczba postów:2,649 Reputacja: 993
15-02-2019, 22:08 #45
Brawo dla Chłopaków, dobry początek play off, życie bez Radzika istnieje!

Hrabia
15-02-2019, 22:13 #46
Brawa dla naszych hokeistów, ale też dla naszych kibiców dopingujących na żywo w Jastrzębiu, których słychać było przez większość meczu Smile zwłaszcza przyjemne dla ucha "mistrz, mistrz Cracovia" Smile

Han pasado!

hank
Liczba postów:10,593 Reputacja: 14,875
15-02-2019, 22:14 #47
Ciężko ale pierwsze punkty po naszej stronie . Brawo .

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

sterby
15-02-2019, 22:23 #48
Bramkarz w formie i konsekwentna gra w obronie wystarczyły na Jastrzębie.
Fajny początek p-o, w poniedziałek przy Siedleckiego powinno być głośno.

Mr.Crowley
Liczba postów:1,676 Reputacja: 946
15-02-2019, 22:23 #49
Na tym etapie play-off przeważnie cieżko się nam grało i wolno się rozkręcaliśmy. W rywalizacji 1-0 po meczu na terenie rywala. Jest dobrze.

Sir Pablo
Liczba postów:276 Reputacja: 241
15-02-2019, 22:31 #50
Dobry początek. Będzie ciężko ale myślę że damy rade. Bramkarz w hokeju to jednak podstawa.

Jedni i drudzy sprawiali wrażenie ociężałych
Ale pewnie tak ma być aby do finału dotrwać/ dojść.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2019, 12:03 przez Trapez.

agent44 Moderator
Liczba postów:5,137 Reputacja: 758
16-02-2019, 12:39 #52
Pierwszy mecz poważniejszego grania, więc i pierwsze wrażenia można opisać.
Zacznę od bramkarza - Kopriva bramkarzem efektownym raczej nie jest, sprawia wręcz wrażenie aż nadto spokojnego (oby jego spokój udzielił się także obrońcom), ale wczoraj zrobił co do niego należało, choć trzeba przyznać, że szczęście było z nim. 95% skuteczność w pierwszym meczu o stawkę też musi budzić szacunek.
Gramy dość toporny hokej (od ok. 7-8 lat, więc stali bywalcy raczej nie powinni być zaskoczeni), ale z rywalem na podobnym poziomie to nie jest taki zły pomysł i może on przynieść zamierzony efekt.
Cieszy duża przewaga we wygranych wznowieniach, bo w sezonie zasadniczym mieliśmy z tym problem.
Legendarny brak zgrania jest widoczny, więc póki co musimy polegać bardziej na indywidualnych umiejętnościach poszczególnych zawodników.
Aha, na koniec brawa dla trenera (albo któregoś nadtrenera Wink ) za zmianę taktyki po pierwszej, słabej w naszym wykonaniu, tercji. W drugiej pięknie siedliśmy na Jkh i nie mieli za wiele do powiedzenia, ale karygodne jest, że mając taką przewagę wyszliśmy tylko na jednobramkowe prowadzenie, bo to mogło, i w sumie niewiele brakło, a zemściłoby się w trzeciej tercji.

Wszystkie ręce na pokład i jedziemy dalej!
Do boju Cracovia!

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

zubereg Moderator
Liczba postów:8,180 Reputacja: 2,526
16-02-2019, 12:52 #53
Jestem mile zaskoczony, szczególnie bramkarzem naszymSmile

sterby
16-02-2019, 13:08 #54
Przydałby się jeszcze nadtrener od przewag, bo to co gramy w powerplayach woła o pomstę do nieba.

Jaf
Liczba postów:1,066 Reputacja: 213
16-02-2019, 14:48 #55
Jest to system grania przewag fair-play. Musimy jakoś przeczekać ten okres, by walczyć tylko w pełnych zestawieniach. Za to powinny być nagrody.

docent
Liczba postów:7,001 Reputacja: 1,231
16-02-2019, 23:26 #56
Tak żeby się upewnić: kto aktualnie w naszej lidze nie gra topornego hokeja?

Nie jesteśmy tu po to, żeby być obiektywni

16-02-2019, 23:44 #57
Zależy od punktu odniesienia.
Jestem kibicem Cracovii, ale nie zaślepionym. W porównaniu do nas Tyscy i gieksa grają bardzo finezyjnie.

docent
17-02-2019, 21:59 #58
Bardzo finezyjnie? No ciekawe, nie zauważyłemBig Grin Ale to jest forum hokejowe, tu panuje pełna, wręcz masochistyczna kultura Cool

17-02-2019, 22:10 #59
docent, a oglądasz pozostałe mecze Tyszan i gieksy, czy tylko wtedy, kiedy grają z nami?

sterby
17-02-2019, 22:23 #60
docent, nie dość, że używasz "wyrazów" na forum (chyba pierwszy raz w historii) to jeszcze się wykłócasz z agentem, który oglądał na żywo wszystkie hokejowe mecze w Polsce od października 1956 Wink