Puchar Kontynentalny 2019/2020

jerry94
Liczba postów:143 Reputacja: 28
10-01-2020, 21:13 #221
brakło skuteczności szkoda że nie grał nowy nabytek mecz wyrównany w 1 i 3 tercji Cracovia miała przewagę wiecej strzałów na bramkę 32do 29  była szansa ale jak się gra ligę na pół gwizdka to póżniej trudno się dostosować do szybszej gry ,Nioman nie jest słabą druzyną pierwsze miejsce w lidze punkty w lidze mistrzów wcześniej brakło nie wiele szkoda

farciarz2
Liczba postów:2,913 Reputacja: 5,367
10-01-2020, 21:31 #222
Wydaje się, że do tego Pucharu podeszliśmy za mało zmotywowani i nie najlepiej przygotowani za równo pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Jeżeli chce się osiągnąć sukces w Pucharze Kontynentalnym czyli prestiżowym międzynarodowym turnieju to trzeba naprawdę dać z siebie wszystko, włożyć w to pełny potencjał i ogromną ambicję.
Natomiast zespół chwilami wyglądał tak jakby grał w jakimś turnieju towarzyskim a nie w finale drugich po Lidze Mistrzów hokejowych rozgrywek klubowych Europy.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2020, 21:32 przez farciarz2.

sterby
Liczba postów:8,831 Reputacja: 12,989
10-01-2020, 22:08 #223

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

jerry94
10-01-2020, 22:25 #224
(10-01-2020, 22:08)sterby napisał(a):  A jak słuchałem Soleckiego w I tercji przez komórkę w samochodzie, to odniosłem wrażenie, że mecz był wyrównany,a Cracovia gra mądrze.
mecz na pewno wyrównany a bramkarz Niomana graczem meczu  to świadczy o czymś nie mieli wcale przewagi tak jak w Krakowie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2020, 22:27 przez jerry94.

sterby
11-01-2020, 10:41 #225
No to po co te żale, wiadomo było przed meczem, że Niemen to drużyna dwie półki wyżej niż my.

torreador
Liczba postów:2,907 Reputacja: 418
11-01-2020, 11:40 #226
Dwie to może nie a półkę juz tak.

Dajcie się Polakom rządzić a sami się wykończą
Dajcie Polakom demokrację a dyktaturę wybiorą sami.

docent
Liczba postów:8,005 Reputacja: 2,953
11-01-2020, 17:38 #227
No i dzisiaj pięknie się zaczęło. Po prawdzie, bramkarz Panter z lasu Nottingham w porównaniu z tym z Grodna to... no zostawmy to, nie ma porównania.

Futbol to jest prosta gra.
Wystarczy popatrzeć na Liverpool, Bayern, Real Madryt i starać się robić to samo.

KamilloLce
Liczba postów:5,283 Reputacja: 3,205
11-01-2020, 18:00 #228
Póki co świetny mecz z naszej strony.

docent
11-01-2020, 18:01 #229
A w przerwach podśpiewuje Zenek Martensen.
Druga tercja na 1:1, trudne momenty były. Na razie Koprziwa bardzo dobrze broni, oby tak dalej!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2020, 18:26 przez docent.

KamilloLce
11-01-2020, 19:00 #230
3-3.. Sad

kinder
Liczba postów:983 Reputacja: 269
11-01-2020, 19:02 #231
(11-01-2020, 18:00)KamilloLce napisał(a):  Póki co świetny mecz z naszej strony.

Gdzie Ty chłopie widzisz świetny mecz???

Hrabia
Liczba postów:1,836 Reputacja: 907
11-01-2020, 19:02 #232
3:3 Sad Wiedziałem, że tak to się skończy, gdy nasi zaczęli grać bardziej defensywnie Sad

(11-01-2020, 19:02)kinder napisał(a):

Pierwsze dwie tercje były bardzo dobre, zalecam spojrzeć kiedy odpowiedź była wysłana. W trzeciej tercji odcięło nam prąd, złapaliśmy idiotyczne kary i się posypało

KamilloLce
11-01-2020, 19:10 #235
Ja p***ole, ostatnia sekunda
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2020, 19:10 przez KamilloLce.

11-01-2020, 19:13 #237
Od pewnego czasu brakuje nam charakteru nic z tego nie będzie i nie będzie w przyszlosci. Brak hokeistów z charyzmą.

agent44 Moderator
Liczba postów:5,338 Reputacja: 1,039
11-01-2020, 19:13 #238
Kunszt taktyczny jakiego cywilizowany świat hokejowy nie widział.

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

kinder
11-01-2020, 19:14 #239
Zal tych co pojechali bo muszą oglądać taką padakę...Rochaczek mnie od dłuższego czasu leczy z oglądania jego wybrańców.

tomecki
Liczba postów:3,778 Reputacja: 1,388
11-01-2020, 19:14 #240
Chyba im w pakiecie z hotelem Tabisz wykupił jedynie śniadanie ... kontynentalne, bo w 3 tercji wywracali się jak z głodu ...

Swoją drogą po ki uj wycofanie bramkarza ?? Rohaczek liczył, że wygramy i puchar jest wciąż do zdobycia ??