konrad_pn
Liczba postów:567 Reputacja: 276
27-07-2020, 09:47 #1
Emocje po wygranej jeszcze nie opadły a już zaczynamy nową edycję PP.

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w poniedziałek, 27 lipca 2020 roku o godzinie 12:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski 2020/2021. Transmisję z ceremonii przeprowadzi kanał YouTube Łączy nas piłka.

I runda z udziałem zespołów PKO Ekstraklasy, Fortuna I ligi, pozostałych zespołów II ligi oraz zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim odbędzie się w dniach 13-16 sierpnia
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2020, 20:30 przez konrad_pn.

Błękitni Stargard / Legionovia Legionowo - Warta Poznań
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Radomiak Radom - Miedź Legnica
zdobywca PP Podlaski ZPN - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy - Wisła Płock
zdobywca PP Lubuski ZPN - Świt Skolwin (Szczecin)

27-07-2020, 23:06 #6
Ciężki mecz a wyjdziemy pewnie w mocno zmienionym składzie. Choć może potraktujemy ten mecz jak ostatni "sparing" przed poważnym graniem.

3lvis
Liczba postów:5,599 Reputacja: 5,053
28-07-2020, 07:22 #7
Jaki sparing? My tu bronimy trofeum w przyszłym sezonie także w Głogowie już zaczyna się poważne granie.

Miszczu2007
Liczba postów:7,879 Reputacja: 4,129
28-07-2020, 12:16 #8
Wygramy wyrównując w ostatniej minucie i strzelając zwycięską bramkę 3 minuty przed końcem dogrywki Big Grin

gusto
Liczba postów:2,079 Reputacja: 3,658
28-07-2020, 12:17 #9
I dlatego właśnie potrzebujemy Cecarica i Rubio.

Malaga, Tiki Taki i Kasztanki

leszeczek
Liczba postów:15,889 Reputacja: 14,108
28-07-2020, 22:26 #10
Wobec -5pkt na starcie PP powinien być w przyszłym sezonie priorytetem.
Miejsca na pudle raczej nie wywalczymy, a LE ma być rok w rok.

Kajak
13-08-2020, 10:02 #11
Mecz z Chrobrym zbliża się.
Jako urodzony pesymista muszę wtrącić 3 grosze.
Źle się stało że przegraliśmy sparing z BBT Nieciecza, bo tym sposobem podbudowaliśmy morale najbliższego przeciwnika.

leszeczek
13-08-2020, 10:15 #12

hank
Liczba postów:15,974 Reputacja: 30,630
13-08-2020, 10:19 #13
(13-08-2020, 10:15)leszeczek napisał(a):  Spoko. Zagramy z Chrobrym składem, który wygrał II połowę z Niecieczą, czym ich przed meczem kompletnie rozbijemy.
Weżmiemy ich z zaskoczenia bo na taki numer na pewno nie będą przygotowani .Manewr jak u Aleksandra Wielkiego . Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2020, 10:19 przez hank.

Podhale - Pogoń

Jak to ma tak wyglądać że pojedyncze przypadki w klubie skutkują odwołaniem meczu i przeniesieniem na uj wie kiedy to ten puchar zajmie 2 lata.

leszeczek
13-08-2020, 17:09 #15
Proponuję raz w tygodniu, bo mam na myśli na ok. tydzień i na dzień przed meczem. W trakcie sezonu te badania by się pokrywały.
Przy takiej amatorce jak jest obecnie to nigdy nie zaczniemy grać.

Villa_KS
Liczba postów:2,191 Reputacja: 840
13-08-2020, 18:37 #16
(25-08-2011, 13:49)Villa_KS napisał(a):  Mam nadzieję, jak co sezon że wreszcie coś osiągniemy w PP. A coś w PP to jego zdobycie.

Zacytuję siebie sprzed dziewieciu lat. Zazwyczaj dodawałem, że nawet kosztem ligi ale tym razem fajnie byłoby pogodzić dwa sukcesy (wiem, wiem - 5 punktow).

Oby Głogów to był początek kolejnej pięknej przygody.

dziurkacz
Liczba postów:466 Reputacja: 1,025
13-08-2020, 21:20 #17
(13-08-2020, 17:09)leszeczek napisał(a):  Uważam, że PZPN powinien wprowadzić jasny system grania. Wszyscy zawodnicy i sztaby powinny być raz w tygodniu poddawani testom. Kto pozytywny - odsuwany od składu do wyzdrowienia, pozostali grają. Nie ma kto grać - WO.
Ale taki system nie miałby żadnego sensu w zapobieganiu rozprzestrzeniania się Covid, równie dobrze mogłoby nie być jakiegokolwiek systemu, niż miałby być taki.