Witaj! Logowanie Rejestracja
Skandal w Gliwicach: Kibice Piasta ujawniają szokujące fakty!axe
Liczba postów:935 Reputacja: 1,223
07-03-2018, 13:09 #1
Skandal w Gliwicach. Kibice Piasta ujawniają szokujące fakty.

Redaktorzy portalu "Zmiany Na Ziemi" dotarli grupy kibiców Piasta obecnych na przerwanym meczu Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Z ich relacji wynika, że gliwiczanie są prawdziwymi super-bohaterami. Ocalili całą Ziemię!
- Gdy Żabole zaczęli palić nasze flagi złość i kurwica napłynęła nam do skroni - mówi jeden z bohaterów. - Tego nie dało się powstrzymać ani zahamować. Na takiej ***** natarliśmy na ogrodzenie, że nawet dwieście bomb zrzuconych na Horoszimę nie mogłoby się równać. Nasza energia spowodowała, że przęsło ogrodzenia złamało się jak zapałka, a przed nami otworzył się portal. Każdy kto oglądał film Gwiezdne Wrota wie o czym mówię. Normalnie byśmy wprasowali Zabrze w dach stadionu, ale ten portal do innego wymiaru zupełnie nas zaskoczył. Jeden z nas bez zastanowienia tam skoczył w sam środek. Było więcej chętnych, ale ukazał się jasny błysk, a potem pełno demonów i potworów zaczęło wypełzać ze środka i pchało się wprost na nasz stadion i cały świat. Stanęliśmy więc równo obok siebie, nikt nie wydygał i to niewyobrażalne, ale sama nasza energią i wyzwolona wkurwieniem moc trzymała te straszydła w szachu, bo nie przekraczały granic portalu tylko z piskiem cofały się w czeluście. Druga grupa w tym czasie nie rezygnowała i obchodząc z lewej gwiezdne wrota nadal napierała na ogrodzenie stadionu, by dostać się do Żaboli. Wtedy zauważyliśmy, że musimy umiejętnie gospodarować naszą energią i aurą, bo ewentualne otwarcie drugiego portalu skończyłoby się dla całego naszego układu słonecznego automatycznym unicestwieniem. Po chwili portal zniknął tak samo niespodziewanie jak się pojawił. Naszym oczom ukazały się za to niewiadomo skąd jeźdźcy na koniach, psy na smyczy i setki służb specjalnych w pełnym rynsztunku, które do nas całkowicie wyczerpanych zapewne przez nieporozumienie i nieznajomość faktów strzelały gumowymi kulami i waliły gazem. Więcej nic nie mamy do dodania - kończy kibic Piasta.
the Painter
Liczba postów:907 Reputacja: 3,258
07-03-2018, 13:42 #2
Tak się koń3 mieszanie słonecznika z dopalaczami. Nieodwracalne zmiany w mózgu.

ŚWIEŻO MALOWANEMówią na Nas Żydzi, ale się Nas boją. Mówią, że dobry Żyd, to martwy Żyd. Chcą sobie w ten sposób dodać odwagi. Tylko czy starczy im tej odwagi, gdy przyjdzie im się zmierzyć z tymi złymi Żydami? Z żywymi?

TOM76
Liczba postów:1,398 Reputacja: 833
08-03-2018, 10:56 #3
To wina plam na słońcu..the Painter
Liczba postów:907 Reputacja: 3,258
08-03-2018, 12:50 #4
Jak śpiewał jeden śpiewak:

Plamy na słońcu, psiarnia na murawie.
Rozyebałem płot, nie chciałem.
Zaraz to naprawię.

ŚWIEŻO MALOWANEMówią na Nas Żydzi, ale się Nas boją. Mówią, że dobry Żyd, to martwy Żyd. Chcą sobie w ten sposób dodać odwagi. Tylko czy starczy im tej odwagi, gdy przyjdzie im się zmierzyć z tymi złymi Żydami? Z żywymi?


Skocz do: