Superpuchar Podhale - Cracovia 18 09 2016

Aston1906
Liczba postów:12,231 Reputacja: 2,938
16-11-2016, 11:19 #101
Po obejrzeniu resztki drugiej tercji myślałem, że mnie krew zaleje. 90% czasu spędzonego w tercji obronnej Podhala, strzał za strzałem, kilka setek, a bramkę strzelają gospodarze po jakimś strzale z linii, jedynym zresztą.

Koniec końców jednak Superpuchar zdobyła Cracovia, a nie wariancja Smile

agent44 Moderator
Liczba postów:5,337 Reputacja: 1,037
16-11-2016, 11:24 #102
(16-11-2016, 11:09)sterby napisał(a):  Trzeba zauważyć, że pierwsza piątka odpaliła we właściwym momencie.

W rozmowach prowadzonych poza wirtualną rzeczywistością (ale na forum chyba też to pisałem) broniłem ich od początku i mówiłem, że odpalą w ważniejszym momencie aniżeli codziennej, ligowej młócce. Jeszcze tylko w lutym/marcu/kwietniu i będę usatysfakcjonowany. Big Grin

Hej Heja Heja, Cracovia Mistrzem Hokeja! [1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017]

Puchar Kontynentalny - Donieck 2011:
"Jesteśmy #$&% wie gdzie, autobus zjebał się! [...]"

Leesior
Liczba postów:9,733 Reputacja: 1,040
16-11-2016, 12:24 #103
Warto zwrócić uwagę na obiektywne komentarze pod artykułem o SPP na wiadomym portalu. Smile

jurassic
Liczba postów:5,290 Reputacja: 1,056
16-11-2016, 14:51 #104
Nie spodziewałem się po użytkownikach tego portalu samych pozytywnych dla nas komentarzy i gratulacji, szok ! Big Grin

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy !!!

kaleb
Liczba postów:5,407 Reputacja: 3,230
17-11-2016, 09:44 #105
Nie czepiajmy się komentatorów - byłych zawodników - oni są po prostu od grania, a nie od gadania! Wink
Byli dobrymi zawodnikami, a że na graniu w hokeja nie zarobili kokosów, to i starają się dorabiać w TV. Szacunek jest, a że nie potrafią ukrywać miłości do swojego klubu, no cóż - to amatorzy, a nie dziennikarze pełną gębą.

Twixxx
Liczba postów:2,762 Reputacja: 112
17-11-2016, 11:09 #106
(15-11-2016, 23:28)No sorry, ale pol meczu w srodku tygodnia zajetego praca, w dodatku o 18.30... Nie zawsze mozna taki temat ogarnac. napisał(a):  Ledwie na TV transmisje wykrecilem do chaty... Smile