Witaj! Logowanie Rejestracja
Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Krakowietyski_pasy
Liczba postów:114 Reputacja: 0
14-02-2012, 02:23 #1
W związku z tym, że znajomi myślą nad posłaniem syna do SMSu(w grę wchodziłby internat, chłopak z poza Krakowa), zasięgają opinii na temat funkcjonowania szkoły. Co do aspektu sportowego tu nie ma problemu z informacjami. Ciężej jednak jeśli chodzi o sprawy nauki(na tą chwilę gimnazjum). Jeśli orientuje się ktoś jak wygląda nacisk na naukę i poziom w SMS'ie prosiłbym o info, ewentualnie rodziców którzy zechcieliby pomóc zapraszam na prv, gdyż znajomi chętnie porozmawialiby z takimi osobami.

Z góry dziekuję za każdą wiadomość.[Obrazek: szal.jpg]


CHT
Liczba postów:1,641 Reputacja: 320
17-02-2012, 21:29 #2
Mój braciak chodził do SMS przy Grochowskiej, ale to była szkoła podstawowa (profil pływacki). Ponieważ Ciebie interesuje gimnazjum, to na temat poziomu nie będę się wypowiadał. Ale już w podstawówce, uczniowie mieli o wiele więcej obowiązków niż w pozostałych szkołach. Codziennie basen, przebywanie w szkole do późna - praktycznie cały dzień spędzony na zajęciach lekcyjnych. Zapewne na poziomie gimnazjalnym jest jeszcze ciężej.[Obrazek: 65aedi.jpg]

moni@
Liczba postów:29 Reputacja: 6
16-03-2018, 10:09 #3
Odkopujac wątek? czy ktoś z szanownych forumowiczów miał kontakt z SMS przy ul.Szablowskiego? Syn konczy gimnazjum i chciałby pójść do liceum w tejże szkole. Może jakieś opinie od rodziców lub uczniów,warto?
Skocz do: