Witaj! Logowanie Rejestracja
Terminarz 2019/20



zejniov
Liczba postów:269 Reputacja: 249
14-05-2020, 14:12 #121
(14-05-2020, 12:49)MakuKSC napisał(a):  Cale szczescie ze juz nie bedzie derbow.
A jak kundle jednak awansują di pierwszej ósemki? Big Grin Big Grin Big Grin nie ma rzeczy niemozliwych.




MakuKSC Banned
Liczba postów:3,231
14-05-2020, 14:19 #122
(14-05-2020, 14:12)zejniov napisał(a):  
(14-05-2020, 12:49)MakuKSC napisał(a):  Cale szczescie ze juz nie bedzie derbow.
A jak kundle jednak awansują di pierwszej ósemki? Big Grin Big Grin Big Grin nie ma rzeczy niemozliwych.
Jak oni awansuja to my spadniemy I nie bedzie.



hank
Liczba postów:13,115 Reputacja: 20,873
22-05-2020, 13:22 #123
erminarz 30. kolejki PKO Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 30. kolejki PKO Ekstraklasy.
30. kolejka:

14 czerwca (niedziela):

Arka Gdynia - Wisła Kraków, godz. 18:00
Cracovia - Wisła Płock, godz. 18:00
Górnik Zabrze - Legia Warszawa, godz. 18:00
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, godz. 18:00
Korona Kielce - Lech Poznań, godz. 18:00
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź, godz. 18:00

za http://www.90minut.pl/news/303/news30387...klasy.html



Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

bodzio969
Liczba postów:1,154 Reputacja: 1,281
15-06-2020, 16:26 #124
Departament Logistyki Rozgrywek opublikował szczegółowy terminarz fazy finałowej PKO Ekstraklasy. Rozgrywki fazy finałowej rozpoczną się 19 czerwca, a zakończą 19 lipca.

31. kolejka - 19-21 czerwca (piątek-niedziela)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - 21 czerwca, 17:30
Cracovia - Jagiellonia Białystok - 21 czerwca, 15:00  (niedziela)
Piast Gliwice - Lech Poznań - 20 czerwca, 17:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 21 czerwca, 12:30

Górnik Zabrze - Korona Kielce - 19 czerwca, 20:30
Raków Częstochowa - Wisła Kraków - 20 czerwca, 20:00
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź - 19 czerwca, 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia - 20 czerwca, 15:00

32. kolejka - 23-25 czerwca (wtorek-czwartek)

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 24 czerwca, 20:30
Śląsk Wrocław - Cracovia - 25 czerwca, 19:00  (czwartek)
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 24 czerwca, 18:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin - 24 czerwca, 20:30

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze - 23 czerwca, 20:30
Wisła Kraków - Wisła Płock - 23 czerwca, 20:30
Korona Kielce - Raków Częstochowa - 23 czerwca, 18:00
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin - 23 czerwca, 18:00

33. kolejka - 26-29 czerwca (piątek-poniedziałek)

Legia Warszawa - Piast Gliwice - 27 czerwca, 17:30
Śląsk Wrocław - Lech Poznań - 28 czerwca, 17:30
Cracovia - Pogoń Szczecin - 29 czerwca, 18:00  (poniedziałek)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk - 28 czerwca, 15:00

Górnik Zabrze - Wisła Kraków - 27 czerwca, 20:00
Wisła Płock - ŁKS Łódź - 27 czerwca, 15:00
Raków Częstochowa - Arka Gdynia - 26 czerwca, 18:00
Zagłębie Lubin - Korona Kielce - 26 czerwca, 20:30

34. kolejka - 3-6 lipca (piątek-poniedziałek)

Lech Poznań - Legia Warszawa - 4 lipca, 17:30
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław - 5 lipca, 17:30
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok - 5 lipca, 15:00
Lechia Gdańsk - Cracovia - 4 lipca, 20:00  (sobota)

Wisła Płock - Górnik Zabrze - 6 lipca, 18:00
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin - 4 lipca, 15:00
Korona Kielce - Arka Gdynia - 3 lipca, 20:30
ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 3 lipca, 18:00

35. kolejka - 10-12 lipca (piątek-niedziela)

Legia Warszawa - Cracovia - 11 lipca, 17:30  (sobota)
Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 12 lipca, 17:30
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 12 lipca, 15:00
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin - 12 lipca, 12:30

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa - 10 lipca, 20:30
Zagłębie Lubin - Wisła Płock - 10 lipca, 18:00
Wisła Kraków - Korona Kielce - 11 lipca, 20:00
Arka Gdynia - ŁKS Łódź - 11 lipca, 15:00

36. kolejka - 14-15 lipca (wtorek-środa)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 15 lipca, 20:30
Cracovia - Lech Poznań - 15 lipca, 20:30  (środa)
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 lipca, 20:30
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław - 15 lipca, 20:30

Arka Gdynia - Górnik Zabrze - 14 lipca, 20:30
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków - 14 lipca, 20:30
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa - 14 lipca, 20:30
Wisła Płock - Korona Kielce - 14 lipca, 20:30

37. kolejka - 18-19 lipca (sobota-niedziela)

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 19 lipca, 17:30
Piast Gliwice - Cracovia - 19 lipca, 17:30  (niedziela)
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk - 19 lipca, 17:30
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok - 19 lipca, 17:30

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin - 18 lipca, 17:30
Wisła Kraków - Arka Gdynia - 18 lipca, 17:30
Raków Częstochowa - Wisła Płock - 18 lipca, 17:30
Korona Kielce - ŁKS Łódź - 18 lipca, 17:30








Skocz do: