Witaj! Logowanie Rejestracja
Terminarz 2020/2021



jesus
Liczba postów:179 Reputacja: 358
27-07-2020, 14:17 #1
Terminarz PKO Ekstraklasy - sezon 2020/21:

Kolejka 1 - 22 sierpnia 2020
Beniaminek 3 - Lechia Gdańsk
Cracovia - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Wisła Płock - Stal Mielec
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 2 - 29 sierpnia 2020
KGHM Zagłębie Lubin - Beniaminek 3
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Kolejka 3 - 12 września 2020
Beniaminek 3 - Piast Gliwice
Cracovia - Stal Mielec
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 4 - 19 września 2020
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Lech Poznań - Beniaminek 3
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Wisła Płock

Kolejka 5 - 26 września 2020
Cracovia - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Stal Mielec - Piast Gliwice
Wisła Płock - Beniaminek 3

Kolejka 6 - 3 października 2020
Beniaminek 3 - Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Cracovia

Kolejka 7 - 17 października 2020
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Beniaminek 3
Stal Mielec - Wisła Kraków
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Kolejka 8 - 24 października 2020
Beniaminek 3 - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Cracovia
Piast Gliwice - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 9 - 7 listopada 2020
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Stal Mielec - Beniaminek 3
Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Kolejka 10 - 21 listopada 2020
Beniaminek 3 - Wisła Kraków
Cracovia - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Kolejka 11 - 28 listopada 2020
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Beniaminek 3
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Cracovia

Kolejka 12 - 5 grudnia 2020
Cracovia - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Beniaminek 3
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Kolejka 13 - 12 grudnia 2020
Beniaminek 3 - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Lech Poznań
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 14 - 19 grudnia 2020
Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Stal Mielec
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Beniaminek 3

Kolejka 15 - 6 lutego 2021
Beniaminek 3 - Cracovia
Górnik Zabrze - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Piast Gliwice

Kolejka 16 - 13 lutego 2021
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Beniaminek 3
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Cracovia
Stal Mielec - Wisła Płock
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Kolejka 17 - 20 lutego 2021
Beniaminek 3 - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 18 - 27 lutego 2021
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Beniaminek 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Cracovia
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Kolejka 19 - 6 marca 2021
Beniaminek 3 - Lech Poznań
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Kolejka 20 - 13 Marca 2021
Beniaminek 3 - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Cracovia
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 21 - 20 marca 2021
Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Beniaminek 3
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock - Raków Częstochowa

Kolejka 22 - 3 kwietnia 2021
Beniaminek 3 - Podbeskidzie Bielsko-Biała
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Cracovia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Stal Mielec
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 23 - 10 kwietnia 2021
Cracovia - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Beniaminek 3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 24 - 17 kwietnia 2021
Beniaminek 3 - Stal Mielec
Jagiellonia Białystok - Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Kolejka 25 - 21 kwietnia 2021
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Stal Mielec - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Beniaminek 3
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 - 24 kwietnia 2021
Beniaminek 3 - Raków Częstochowa
Cracovia - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 27 - 1 maja 2021
Beniaminek 3 - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Cracovia

Kolejka 28 - 8 maja 2021
Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Stal Mielec
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Beniaminek 3
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

Kolejka 29 - 12 maja 2021
Beniaminek 3 - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Lech Poznań

Kolejka 30 - 16 maja 2021
Cracovia - Beniaminek 3
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2020, 14:23 przez jesus.



Bóg jest z nami, za PASAMI


j-no
Liczba postów:200 Reputacja: 281
27-07-2020, 14:20 #2
Piąty chyba raz gramy Derby i po nich mecz z Górnikiem. Jest jakiś klucz układania terminarza, bo nie wierze w zbieg okoliczności.



jerry

gusto
Liczba postów:1,579 Reputacja: 2,848
27-07-2020, 14:21 #3
TLDR: Derby 5-7 grudnia u nas, 1-3 maja u nich.

Świętujemy mistrzowstwo na naszym stadionie z beniaminkiem.

edit: Tu jeszcze bardzo ważna rzecz. GTS ostatnie cztery kolejki gra z nami, z Legią, z Lechem i z Piastem. Co w świetle nowych przepisów oznacza, że jeśli sezon zostanie przerwany z powodu wirusa, upieką się im najtrudniejsze mecze.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2020, 14:25 przez gusto.



Khalid Pasiak
Liczba postów:14,937 Reputacja: 4,691
27-07-2020, 14:34 #4
czyli derby u nas w koszmarnie złym terminie wyjazdowe w najlepszym mozliwym...
w przypadki w polskiej piłce jakoś od lat nie wierzę




http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

TOM76
Liczba postów:2,068 Reputacja: 1,986
27-07-2020, 14:45 #5
Jaki koszmarny termin? To termin historyczny jeśli chodzi o derby!



Khalid Pasiak
Liczba postów:14,937 Reputacja: 4,691
27-07-2020, 14:47 #6
(27-07-2020, 14:45)TOM76 napisał(a):  Jaki koszmarny termin? To termin historyczny jeśli chodzi o derby!
Mówisz o słynnym "Mosz wiśloku na Mikołaja" po 3ej bramce Smile




http://www.pajacyk.pl/ Wejdź, kliknij brzuszek pajacyka i pomóż  głodnym dzieciom +Ustaw jako stronę startową!!!

TOM76
Liczba postów:2,068 Reputacja: 1,986
27-07-2020, 14:53 #7
Tak dokładnie te derby
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2020, 14:53 przez TOM76.



Jake Blues
Liczba postów:1,261 Reputacja: 2,809
27-07-2020, 14:54 #8
w grudniu lepsza pogoda teraz do grania niz w maju1



mcz_
Liczba postów:1,989 Reputacja: 732
27-07-2020, 14:57 #9
Teoretycznie mamy łatwy początek. Może odrobimy ujemne punkty.



Kajak
Liczba postów:5,722 Reputacja: 4,214
27-07-2020, 14:59 #10
Z tym ze beniaminki własnie największy opór dają na początku rozgrywek.



To teoria nie technika czyni z ciebie zawodnika.
2B or not 2B.

konrad_pn
Liczba postów:562 Reputacja: 254
27-07-2020, 15:04 #11
2 maja finał Pucharu Polski więc derby przeniosą na inny termin Big Grin



CRACOVIA PROKOCIM NOWY !

bodzio969
Liczba postów:1,242 Reputacja: 1,436
27-07-2020, 15:12 #12
Do terminarza można dodać parę wiadomych:

1. kolejka (22 sierpnia) - mecz z udziałem uczestnika Ligi Europy w piątek, mecze z udziałem Legii Warszawa i dwa mecze zespołów z Ligi Europy w sobotę
2. kolejka (29 sierpnia) - mecz z udziałem Legii Warszawa w sobotę, mecze zespołów Ligi Europy w niedzielę
3. kolejka (12 września) - mecz z udziałem Legii Warszawa w piątek lub sobotę, mecze zespołów Ligi Europy w sobotę
4., 5. i 6. kolejka (19, 26 września oraz 3 października) - mecz z udziałem Legii Warszawa w sobotę, mecze zespołów Ligi Europy w niedzielę (ostateczny układ meczów w zależności od wyników kwalifikacji UEFA).

Ze względu na zmianę kalendarza FIFA po październikowych, listopadowych i marcowych terminach FIFA nie będzie meczów w piątki, co oznacza, iż w kolejkach 7. i 10. będą dwa mecze w poniedziałek, a w 22. kolejce cztery mecze w poniedziałek (Święta Wielkanocne). W 1. kolejce będzie tylko jeden mecz w piątek (bez meczu wieczornego ze względu na finał Ligi Europy, rozgrywany w tym samym dniu).



gusto
Liczba postów:1,579 Reputacja: 2,848
27-07-2020, 23:29 #13
Wszystko co wiemy na chwilę obecną

SIERPIEŃ

01 Sob - Cracovia II - Avia (na Kałuży, terminarz może się zmienić)
04 Wto - Wznowienie treningów
09 Nie - Superpuchar Legia - Cracovia
10 Pon - LE 1 runda losowanie
15 Sob - PP Chrobry - Cracovia (może być 16 Nie)
22 Sob - Cracovia - Pogoń (może być 21 Pią)
27 Czw - LE 1 runda
30 Nie - Podbeskidzie - Cracovia
31 Pon - LE 2 runda losowanie

WRZESIEŃ

01 Wto - LE 3 runda losowanie
04 Pią - LN Holandia - Polska
07 Pon - LN Bośnia i Hercegowina - Polska
12 Sob - Cracovia - Stal
17 Czw - LE 2 runda
18 Pią - LE 4 runda losowanie
20 Nie - Zagłębie - Cracovia
24 Czw - LE 3 runda
27 Nie - Cracovia - Raków

PAŹDZIERNIK

01 Czw - LE 4 runda
04 Nie - Śląsk - Cracovia

2 runda PP dopiero 31 października
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2020, 14:34 przez gusto.



bodzio969
Liczba postów:1,242 Reputacja: 1,436
28-07-2020, 14:31 #14
(27-07-2020, 23:29)gusto napisał(a):  22 Sob - Cracovia - Pogoń albo 21 piątek

WRZESIEŃ

12 Sob - Cracovia - Stal pod warunkiem, że awansujemy w el. LE

20 Nie - Zagłębie - Cracovia jw

27 Nie - Cracovia - Raków jw

PAŹDZIERNIK

04 Nie - Śląsk - Cracovia jw

W tym roku jak odpadliśmy to zmieniali nam terminarz, który był wcześniej pod puchary zaplanowany



wrobelson
Liczba postów:3,220 Reputacja: 2,329
28-07-2020, 16:07 #15
OOooo matko 2 i 3 kolejka mamy 2 beniaminkow Rolleyes ja juz sie boje, biorac pod uwage, ze my lubimy dostac w leb od takich druzyn + beda oni grali na ostrym "podnieceniu' ze graja wreszcie w Ekstraklasie....



                                   HEJ HEJ  CRACOVIA   !!!

kriss7
Liczba postów:1,209 Reputacja: 450
28-07-2020, 16:32 #16
2 kolejka mecz z Podbeskidziem. Wyjazd bardzo bliski, wiec i naszych kibicow moze tam byc troche. Ciekawe jak z sektorem gosci. A jak nie to wbijac na sektory Podbeskidzia



kriss7
Liczba postów:1,209 Reputacja: 450
30-07-2020, 20:14 #17
Pojawil sie dokladny terminarz 1 i 2 kolejki:

Sobota, 22 sierpnia 2020
15:00: Cracovia - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport)

Niedziela, 30 sierpnia 2020
15:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia (Canal+ Sport)



DawidSiemaszki
Liczba postów:261 Reputacja: 406
30-07-2020, 20:25 #18
Cudownie historyczne derby nr " 200"
Przy Kałuży 1 Smile Smile Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2020, 20:25 przez DawidSiemaszki.



Kraków moim miastem, Cracovia moim Klubem

gusto
Liczba postów:1,579 Reputacja: 2,848
30-07-2020, 21:08 #19
Możemy być pewni, że GTS będzie ich derby promował jako te 200.



cracamber
Liczba postów:458 Reputacja: 53
31-07-2020, 12:06 #20
Kaziu już nas nie będzie komentował Smile

Duże zmiany w stacji Canal+, która transmituje m.in. rozgrywki Ekstraklasy. Jak poinformował serwis Wirtualnemedia.pl, rozwiązano umowy z dziennikarzami sportowymi Pauliną Czarnotą-Bojarską i Adamem Westfalem, a także z ekspertami Maciejem Murawskim i Kazimierzem Węgrzynem.

"Tak to prawda, rozwiązaliśmy umowy ramowe, co nie wyklucza innych form współpracy" - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Kołodziejczyk, szef redakcji sportowej Canal+.

Cała czwórka ma umowy z C+ do końca października.

Czarnota-Bojarska i Westfal są związani ze stacją od wielu lat. Oboje pracowali głównie przy meczach Ekstraklasy. Czarnota-Bojarska prowadziła jeszcze program "Czempioni w Plusie".

Węgrzyn i Murawski to byli piłkarze, którzy występowali w C+ w roli ekspertów. Komentowali mecze Ekstraklasy oraz analizowali spotkania w programach "Liga+" i "Liga+ Extra".








Skocz do: